תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
  1. #1
    הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    הודעות
    761
    שלום לכולם,

    משחקי שלב ראשון:
    Group A:
    (ENVISION(Advanced
    (null.object(Advanced


    Group B:
    (qTp(Advanced
    (TeamUnstoppable(Advanced

    Group C:
    (eBeasts(Advanced
    (exDT(Advanced


    Group D:
    (RGB(Advanced
    (Furiez(Advanced


    שימו לב! סיכוי גדול שקבוצות ישחקו לאחר משחק ה GROUP STAGE הראשון את המשחק השני נגד קבוצה אחרת ב GROUP !
    תהיו מוכנים לאפשרות של עוד 2 משחקים לפחות כדי לא לעקב את שלב ה GROUP STAGE יותר מהשבוע אחד !


    עבור מבנה באתר מסודר לחצו כאן!

    מבנה הליגה
    שלב א: GROUP STAGE
    16 הקבוצות חולקו ל-4 בתים כשבכל בית 4 קבוצות.
    כל בית יתקיים בשיטת GSL (עץ Double Elimination) כש-2 קבוצות עולות לשלב הפלייאוף.
    משחקי השלב הראשון (Semi-Final) יתקיימו ב-BO1 וכל שאר המשחקים בבית יהיו BO3.

    שלב ב: PLAYOFF
    8 הקבוצות שיעפילו לשלב זה ייכנסו לעץ נוקאוט Single Elimination כשכל המשחקים יהיו BO3.

    המפות בליגה:
    • de_inferno
    • de_nuke
    • de_cache
    • de_mirage
    • de_overpass
    • de_cobblestone
    • de_train


    • המפות בליגה ייבחרו ע"י הלידרים.
    • 20 דקות לפני כל משחק חובה על הלידרים של הקבוצות שמשחקות להגיע לטים ספיק של הקהילה ע"מ לבחור מפות! ts.vgames.co.il:9601
    • פרטי השרת והסיסמא יחולקו ללידרים לאחר הוטו.


    קישורים נוספים:

    הערות:
    • משחקי הליגה יתחילו ביום חמישי בתאריך 15.6 ויסתיימו (עפ"י תכנון) עד יום חמישי בתאריך 06.07.
    • משחקי הליגה יתקיימו בימי ראשון עד חמישי בין השעות 19:00 - 22:00.
    • לא יתקיימו משחקים בימי שישי - שבת - חריגים מול ההנהלה.
    • המשחקים ייקבעו מראש ע"י ההנהלה עבור הקבוצות, על הקבוצות יהיה להגיע למשחקים בזמן.
    • דחיית משחקים:

    קבוצה שיודעת כי אינה תוכל להגיע ביום / שעות שנקבעו, תוכל בתיאום מול הקבוצה היריבה לשנות את זמן המשחק בחופשיות בין הימים ראשון-חמישי באותו השבוע, בשעות 19:00 - 22:00.

    זאת בפתיחת דיון מסודר בתת פורום רישום לתחרויות כאשר בכותרת הנושא "שינוי שעות משחק בין קבוצה X לקבוצה Y"
    על הלידרים לתת שעת משחק ויום ועל לידר הקבוצה היריבה לאשר כל עוד קבוצתו תוכל להגיע.

    חובה על לידר הקבוצה היריבה לאשר ולא, יציג תאריך שונה עבור המשחק.

    אילו 2 הקבוצות אינן יגיעו להבנה בנושא, הנהלת הליגה תקבע מחדש את פרטי המשחק והפעם לא יוכלו הקבוצות להגיש בקשה לשינוי שעות המשחק.



    בהצלחה!


    נערך לאחרונה על ידי nikChorny; 26.06.2017 בשעה 21:15.
    שתף ב-Google+

  2. #2
    הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    הודעות
    761
    בהצלחה לכולם שהטובים ינצחו!
    שתף ב-Google+

  3. #3
    הצטרף בתאריך
    09.04.2017
    עיר
    Haifa
    הודעות
    172
    בהצלחה לכלום
    שתף ב-Google+

  4. #4
    הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    הודעות
    278
    GL everyone!
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

  5. #5
    הצטרף בתאריך
    05.08.2016
    עיר
    PT/M
    הודעות
    643
    GLGL
    שתף ב-Google+

  6. #6
    הצטרף בתאריך
    30.05.2017
    הודעות
    47
    בהצלחה
    שתף ב-Google+

  7. #7
    הצטרף בתאריך
    06.06.2017
    הודעות
    3
    רגע לא הבנתי אז מה קורה עם כל 22 הקבוצות שנרשמו?
    אתם שמתם פה רק 16!
    שתף ב-Google+

  8. #8
    הצטרף בתאריך
    02.04.2017
    הודעות
    154
    נכתב במקור על ידי idan9284
    רגע לא הבנתי אז מה קורה עם כל 22 הקבוצות שנרשמו?
    אתם שמתם פה רק 16!
    מלכתחילה אמרו ש16 קבוצות משחקות וכל השאר זה קבוצות סאבים במידה וקבוצה לא יכולה להגיע.
    שתף ב-Google+

  9. #9
    הצטרף בתאריך
    08.02.2017
    הודעות
    4
    בהצלחה לכולם!!!
    שתף ב-Google+

  10. #10
    הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    הודעות
    761
    עדוכנו המשחקים עבור שאר הקבוצות:
    Group C:
    eBeast vs EZKATKA - יום שלישי (20.06) בשעה 20:00 - אופציה להקדמת המשחק לימים שבת-שני בתיאום מול הקבוצה השנייה ופתיחת אשכול.
    exDT vs 70's - יום שלישי (20.06) בשעה 20:000 - אופציה להקדמת המשחק לימים שבת-שני בתיאום מול הקבוצה השניה ופתיחת אשכול.


    Group B:
    qTp vs TeamUnstoppable ביום שבת (17.06) בשעה 22:00 - ללא אפשרות ערעור או דחייה.



    בהצלחה!
    שתף ב-Google+

  11. #11
    הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    הודעות
    278
    עודכנו המשחקים עבור שאר הקבוצות:
    Group A:

    (ENVISION(Advanced

    (null.object vs Winner (BM vs L3 ביום שלישי (20.06) בשעה 21:30.
    Baaley MUM vs L33taot ביום שלישי (20.06) בשעה 20:15.

    Group B:
    qTp vs HathatHaziL ביום שלישי (20.06) בשעה 19:00 - אופציה להקדמת משחק לימים ראשון-שני בתיאום מול הקבוצה השניה ופתיחת אשכול.
    NexT vs TeamUnstoppable ביום שני (19.06) בשעה 19:00 - אופציה לדחיית/הקדמת משחק בתיאום מול הקבוצה השניה ופתיחת אשכול.

    בהצלחה!
    נערך לאחרונה על ידי nikChorny; 18.06.2017 בשעה 15:32.
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

  12. #12
    הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    הודעות
    278
    עודכנו המשחקים עבור שאר הקבוצות:
    Group C:

    (eBeasts(Advanced
    (EZKATKA vs Winner(exDT vs 70's ביום שלישי (20.06) בשעה 21:15.
    exDT vs 70's - ביום שלישי (20.06) בשעה 20:00 - אופציה להקדמת המשחק לימים שבת-שני בתיאום מול הקבוצה השניה ופתיחת אשכול.

    Group D:
    RGB vs Furiez ביום רביעי (21.06) בשעה 19:00 - אופציה להקדמת המשחק לימים שני-שלישי בתיאום מול הקבוצה השניה ופתיחת אשכול.
    (bullseye vs Loser (RGB vs Furiez ביום רביעי (21.06) בשעה 20:15.

    בהצלחה!
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

  13. #13
    הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    הודעות
    278
    עודכנו המשחקים עבור שאר הקבוצות:
    Group B:
    qTp vs HathatHaziL ביום ראשון (25.06) בשעה 18:00, אין אפשרות לקבוע מועד אחר.
    (TeamUnstoppable vs Loser (qTp vs HHHZiL ביום ראשון (25.06) בשעה 19:00.

    בהצלחה!
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

  14. #14
    הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    הודעות
    278
    עודכנו המשחקים עבור שאר הקבוצות:
    Group B:
    (qTp(Advanced
    TeamUnstoppable vs HathatHatziL ביום שני (26.06) בשעה 20:00.

    בהצלחה!
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

  15. #15
    הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    הודעות
    278
    אשכול זה ננעל, אשכול חדש עם משחקי הפלייאוף יפתח בקרוב!
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

הרשמה