תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    21.03.2016
    היי שמי שחר shacharprof911 בקונטר לאחרונה לי ועוד אנשים רבים קשה להסתדר בשרתי הקהילה השונים עם הילדים הקטנים שמתגרים כל הזמן בנו ולבסוף כשאנחנו עומדים על שלנו ומבקשים מהם להרגע ולהפסיק גם אנחנו מקבלים עונש ,האדמינים לא תמיד עוזרים לנו(לא בקטע רע פשוט יש אדמינים שלא יודעים לטפל בדברים מסוג זה) אשמח עם תפתחו שרתי קלאבים נוספים לאנשים המבוגרים יותר מכייון שהתחומי עיניין שלנו שונים מהילדים הקטנים יותר.
    צח בבקשה תעזור לי ולקהילה ותיצור גם אזור טוב יותר לאנשים מאשר שרתים עם ילדים קטנים שצועקים ורק מקללים
    נ.ב
    צח תחזור אליי בts או בסטים
    וכל מי שתומך בי אשמח שתראו תגובות בדיון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    הקהילה במצב מאוד טוב, זה רעיון מיותר מאוד וכמעט בלתי אפשרי...
    רוב שחקני השרת הם 18-, האוויריה כייפית מאוד ובשביל זה ישנם את האדמינים שיטפלו בבעיות.
    דרך אגב, אפילו לך אין 18+.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2017
    אחי אני מבין כול מילה שאתה אומר צריך לפתוח server לילדים גדולים יחסית אפשר גם 18+ זה לא נורמלי לשחק הם ילדים קטנים שאתם 16-32 שחקנים בserver פשוט יש שחקנים שבאים לשחק בשביל הכיף ולא לריב כול שנייה ולהתווכח emiko אני חושב שאתה טועה בגדול אתה אולי משחק בלילה שאין ילדים קטנים אבל בדרך כלל הם עושים שטויות ועושים freekill ולא יודעים את החוקים האדמינים לא שמים לב להכול והם לא יכולים לבדוק כול אחד אני לא רוצה כול שנייה לעשות record על ילדים ולערוך סרטונים לא באתי בשביל להיות שוטר אלה להנות ולשחק הם חברי הקהילה שיש הרבה שהם בסדר ואני ישמח הם היה סרבר כזה שמכבד את הבוגרים ולא נותן לקטנים ללעוג הוא להציק ולהגיד לאחרים על תתייחס זה לא הולך ככה כמה אפשר לסבול !!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    אני בעד, אבל גם לך אסור להיכנס כי אתה בן 17

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    לא רלוונטי לכאן וגם בלי קשר זה לא יקרה.
    נעול.
    שתף ב-Google+