תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    11.06.2017
    יש מנהל בשרת JAIL בשם MELECH שכנראה סגן מנהל או משהוא כזה שכול פעם שהוא עצבני הוא מרשה לעצמו לתת לי באן ל3 ימים.
    היום זה עבר כול גבול רושם בסיבה לבאן מתחזה לאדמין??!!!! עאלק מתחזה לאדמין אם אני ארצה להיות אדמין אני אהיה אני לא צריך להתחזה לאחד כזה כי אני גם לא מעוניין להיות אדמין. חבר שלי לגאנג קיבל מיוט ומכיוון שהוא לא יכול לשאול אז שאלתי את כבוד הסגן מנהל שחושב את עצמו יותר מידי "למה הבאתה לו מיוט?"
    וכנראה האדמין היה עצבני מידי והביא לי באן בפתאומיות בלי הערה בלי אזהרה בלי לדבר ביכלל.
    לא מקובל ביכלל במיוחד כשאני משחק בשרת המון המון זמן כבר!!!
    דורש שיורידו תבאן ושינזפו או לפחות ידברו איתו שירגיע ומהר!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    מה נשמע גבר, אסביר לך כמה דברים בסיסיים;

א': אנא תתקן את תלונתך למה שקרה באמת לפי שאבקש שינעלו לך אותה, לא הבאתי לך באן ב"פתאומיות" או out of the blue. זה שהבאן לא היה לטעמך לא אומר שהוא היה סתמי או פתאומי. בנוסף, זה שחבר שלך קיבל מיוט (והסברתי לו כבר לפני ששאלת אותי באגרסיביות יתרה) לא אומר שאתה הופך לסנגור שלו ועושה בשרת משפט צדק (למרות שהצדק נעשה ברגע שהוא קיבל מיוט).

תתאר את המקרה כפי שהיה ללא גילופי האמת שהצגת פה על מנת להיות הצודק במקרה ולא כדי להוציא את האדמינים (ואותי בפרט) "בריונים עצבניים שמחפשים לתת לי עונש על כל פיפס"

ב': בהתחלה פנית לאדמין וביקשת ממנו עזרה. לאחר שאני ניגשתי אליך ועזרתי לך אמרת לי "מישהו דיבר איתך?". לאחר שאמרתי לך להרגע ולחשוב על מה שאתה רושם לפי שאתן לך עונש, החלטת שלא להקשיב לי ולאחר מכן התחלת מחלק פקודות לי ולאדמינים שלי ולאחר שאני מעיר לך כמות פעמים נכבדת אתה מרשה לעצמך לתחצף בצורה חמורה ולתוקף אותי ואומר לי שזהוי החובה שלי לענות ואתה תעשה בשרת מה שאתה רוצה ואם אני לא אקשיב לך אני אקבל עונשים.

על כן קיבלת באן כי אני והאדמינים שלי לא עובדים אצלך ואתה לא תעשה כרצונך ותתיחס אלינו כמו שעשית במקרה הזה.

הוכחה לצורת התנהגות שלך בשרת היא מהתלונה שפתחת פה ותיארת אותי כ:

"כבוד הסגן מנהל שחושב את עצמו יותר מידי"

"שירגיע ומהר!!"

הבאן שלך ממש אבל ממש לא יורד כרגע ואני מבטיח לך שפעם הבאה שתקבל עונש דומה הבאן שלך לא יהיה ליום לא ליומיים ואף לא לשלושה.

נ.ב: להבא תפתח תלונה מסורדת לפי הטופס המתאים

שבוע טוב, אפשר לנעול
    MELEH

נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 11.06.2017 בשעה 20:14.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.06.2017
    נכתב במקור על ידי XxMELEHxX
    מה נשמע גבר, אסביר לך כמה דברים בסיסיים;

א': אנא תתקן את תלונתך למה שקרה באמת לפי שאבקש שינעלו לך אותה, לא הבאתי לך באן ב"פתאומיות" או out of the blue. זה שהבאן לא היה לטעמך לא אומר שהוא היה סתמי או פתאומי. בנוסף, זה שחבר שלך קיבל מיוט (והסברתי לו כבר לפני ששאלת אותי באגרסיביות יתרה) לא אומר שאתה הופך לסנגור שלו ועושה בשרת משפט צדק (למרות שהצדק נעשה ברגע שהוא קיבל מיוט).

תתאר את המקרה כפי שהיה ללא גילופי האמת שהצגת פה על מנת להיות הצודק במקרה ולא כדי להוציא את האדמינים (ואותי בפרט) "בריונים עצבניים שמחפשים לתת לי עונש על כל פיפס"

ב': בהתחלה פנית לאדמין וביקשת ממנו עזרה. לאחר שאני עניתי לך ועזרתי לך אמרת לי "מישהו דיבר איתך?". לאחר שאמרתי לך להרגע ולחשוב על מה שאתה רושם לפי שאתן לך עונש, החלטת שלא להקשיב לי ולאחר מכן התחלת מחלק פקודות לי ולאדמינים שלי ולאחר שאני מעיר לך כמות פעמים נכבדת אתה מרשה לעצמך לתחצף בצורה חמורה ולתוקף אותי ואומר לי שזהוי החובה שלי לענות ואתה תעשה בשרת מה שאתה רוצה ואם אני לא אקשיב לך אני אקבל עונשים.

על כן קיבלת באן כי אני והאדמינים שלי לא עובדים אצלך ואתה לא תעשה כרצונך ותתיחס אלינו כמו שעשית במקרה הזה.

הוכחה לצורת התנהגות שלך בשרת היא מהתלונה שפתחת פה ותיארת אותי כ:

"כבוד הסגן מנהל שחושב את עצמו יותר מידי"

"שירגיע ומהר!!"

הבאן שלך ממש אבל ממש לא יורד כרגע ואני מבטיח לך שפעם הבאה שתקבל עונש דומה הבאן שלך לא יהיה ליום לא ליומיים ואף לא לשלושה.

נ.ב: להבא תפתח תלונה מסורדת לפי הטופס המתאים

שבוע טוב, אפשר לנעול
    MELEH

"הבאן שלך ממש אבל ממש לא יורד כרגע ואני מבטיח לך שפעם הבאה שתקבל עונש דומה הבאן שלך לא יהיה ליום לא ליומיים ואף לא לשלושה."
    תגיד לי מר אדמין מי אתה חושב שאתה אני שואל באמת?? אתה חושב שככה אתה יכול לדבר לשחקנים פה בקהילה? תגיד לי זה נראה לך הגיוני שאדמין או יותר נכון סגן מנהל משקר בצורה כזאת? איפה יש לך הוכחות לכח שרשמתי "מישהוא דיבר איתך"
    אני עניתי לך יפה שאני לא שאלתי אותך אלה שאלתי ופניתי אל אדמין אחר !!!! זה שאתה לוקח את זה ומגזים ומקצין זו בעייתך בלבד !
    דרך אגב
    "בריונים עצבניים שמחפשים לתת לי עונש על כל פיפס" תיאור מדויק לך ואח ורק לך ולא לאף אדמין אחר זה שאתה חושב שאני מדבר ככה לכול האדמינים זו שוב פעם בעייתך ואתה רואה את זה כך שהיא הראיה הלא נכונה לפי דעתי גם כרגע לא פניתי אליך אלה לגבוהים שמעלך אבל אתה בחרתה שלהגיב לי כאן באשכול...
    נערך לאחרונה על ידי BambaGames; 11.06.2017 בשעה 19:51.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    ראשית, שוב, ניתן לראות את דפוס ההתנהגות שלך בתגובות אלו גם כן "מר אדמין מי אתה חושב שאתה"

שנית, אני לא זה שצריך להביא הוכחה לדברים שאתה רושם לי בפרט ולאדמינים ככלל.

אתה ממש לא דיברת יפה, התייחסת לאדמינים ואליי כאל עובדים שלך, דבר שאנחנו לא.

דבר נוסף מעיד על היפוקריטיות מוחלטת שמוכיחות שאתה בעצם...משקר לפי הציטוט: "גם כרגע לא פניתי אליך"

לידיעתך, אם נפתחת תלונה על אדמין מסויים מחובתו של האדמין להגיב לתלונה.

נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 11.06.2017 בשעה 20:10.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    נכתב במקור על ידי BambaGames
    "הבאן שלך ממש אבל ממש לא יורד כרגע ואני מבטיח לך שפעם הבאה שתקבל עונש דומה הבאן שלך לא יהיה ליום לא ליומיים ואף לא לשלושה."
    תגיד לי מר אדמין מי אתה חושב שאתה אני שואל באמת?? אתה חושב שככה אתה יכול לדבר לשחקנים פה בקהילה? תגיד לי זה נראה לך הגיוני שאדמין או יותר נכון סגן מנהל משקר בצורה כזאת? איפה יש לך הוכחות לכח שרשמתי "מישהוא דיבר איתך"
    אני עניתי לך יפה שאני לא שאלתי אותך אלה שאלתי ופניתי אל אדמין אחר !!!! זה שאתה לוקח את זה ומגזים ומקצין זו בעייתך בלבד !
    דרך אגב
    "בריונים עצבניים שמחפשים לתת לי עונש על כל פיפס" תיאור מדויק לך ואח ורק לך ולא לאף אדמין אחר זה שאתה חושב שאני מדבר ככה לכול האדמינים זו שוב פעם בעייתך ואתה רואה את זה כך שהיא הראיה הלא נכונה לפי דעתי גם כרגע לא פניתי אליך אלה לגבוהים שמעלך אבל אתה בחרתה שלהגיב לי כאן באשכול...
    היי,
    שמי לורד ג'רי ואני מנהל שרת הג'ייל אם עוד לא הכרת
    נתחיל מזה שאתה לא תתחצף לאדמינים פה ותכנה אותם בשם "מר אדמין" או שבציניות תגיד "כבוד הסגן"
    דבר אל הסגן בגובה העיניים
    דבר שני אתה לא תדבר ככה אל אדמינים ותשאל "מי אתה חושב שאתה" תדבר יפה לאנשים ותכבד אותם (משהו לחיים)
    הדיבור הזה בהחלט לא מתאים לפורום ובהחלט לא אחרי תגובה מפורטת כזו.
    דבר שלישי לאדמינים אין סיבה לחפש אותך ושחקנים אחרים, תחשוב על זה למה שאדמינים יחפשו אותך? עשית להם משהו? הם עשו לך? תחשוב בהגיון להבא
    דבר רביעי ברגע שהגבת לבאן בצורה כזו והחלטת להתחצף לאדמינים ולכנות אותו בכינויים "מכבדים" כאלו הבאן בהחלט לא יירד (לא שתוכנן לרד מחשבת תחילה)
    דבר חמישי ואחרון אדמינים ובכללי חברי צוות פה לא צריכים להוכיח לך שעשית משהו האדמינים עלו בכוונה לשמור על הסדר בשרת ואתה לא תהיה זה שמחלק להם פקודות ובהחלט לא זה שתבקש מהם הוכחות
    המשך יום טוב
    אפשר לנעול
    LordJerry - אחראי אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    קיבלת תשובה ואני מבקש שאם פעם הבאה אתה רוצה לכתוב תלונה תעשה את זה בכבוד ולא זלזול.
    אתה יכול להוסיף חברי צוות לסטים בשביל לדבר איתם במידה ואתה רוצה לדון בנושא. (Squirtle וTal)
    שבוע טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה