תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    13.03.2017
    עיר
    קריית ביאליק
    שם המשתמש המתלונן: frag

שם האדמין: ZINKEL

סיבת התלונה: נאור אחד פשוט פתח את המיק ואמר "לחברה שלך יש ריח מסריח מהפה" אבל בצורה ממש מעליבה והוא עושה את זה הרבה פעמים [צוחק עליה]
    אני אמרתי לזינקל שהפעם זה לא יעבור בשתיקה ואני רוצה שהוא ייתן לו על זה מיוט כי כבר נמאס , הוא אמר "הוא קיבל את האזהרה שלו".
    וזה מספיק , הוא נותן לחברים שלו מיליון אזהרות אבל לילד שהוא לא מכיר ועושה משהו שנגד החוקים הוא פשוט נותן לו ישר מיוט...
    לא מוזר? בקיצור , אני לא אומר לאף אחד איך לעשות את העבודה שלו אבל , לא ניראלי שיש מקום לפרוטקציות בקהילה...

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 08/06/2017
    הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

דמו: בדמו כביכול שאלתי אותו בלי סוף אם הוא מוכן לתת לו מיוט , ומן הסתם שהוא ענה כול פעם מחדש "לא"
    קישור ליוטיוב :

- - - Updated - - -

כניראה הקישור של היוטיוב לא מופיע , אז הינה הוא : https://www.youtube.com/watch?v=NIj1wzOLy5U&feature=youtu.be
    Tattos are forever , not like many things.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2015
    קודם כל לכולם אני מעיר לפני שאני נותן מיוט כמעט על כל דבר שאפשר אם תרצה קח לדוגמה את מה שקרה בשרת כמה דקות אחר כך עם חבר שלך בשרת
    והוא עושה את זה הרבה פעמים [צוחק עליה] בפעם האחרונה שמישהו עשה דבר כזה הוא קיבל מיוט כי הוא הגזים טיפה אבל אני לא רואה קשר בין המיקרים
    דבר נוסף אחרי שהזהרתי אותו המשכת לדרוש שיקבל מיוט אני פשוט סירבתי כי אין שום בעיה בזה שקיבל אזהרה
    מקווה שמה שהבהרתי לך בשרת הבנת פה
    יום טוב, זינק3ל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    האדמינים לא חייבים להזהיר שחקנים על כך שהם עוברים על החוקים של הקהילה, הם יכולים להיכנס לפורום ולקרוא את החוקים בדיוק כפי שהם צריכים לעשות.
    קיבלת תשובה מהאדמין.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה