תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    שם המשתמש המתלונן: How Deep

שם האדמין: nigor or sahar

סיבת התלונה: נותן סלאיי בדאיי סתם !!!

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 7.6

הערות נוספות: היה דאיי הכול טוב ויפה האדמין ניגור שחזר לאחר פרישה של יותר משנה ושיחק בקושי שבוע בגייל החדש עולה לאדמין (חוקים השתנו מאז השינוי בגייל) היה דאיי ובגלל שהיה flying knifes ויש מיוט לטרור למשך 45 שניות אז היה לי חשוב יותר לתפוס ביאופ מאשר להגיד לו שהוא צריך לתת מיוט לסיטי כי במשך חצי דקה או יותר הסיטי חפרו את החיים ואז אחרי שירד המיוט טרור אמרתי לו שהוא צריך לתת מיוט והוא פשוט נתן מיוט אולי לכמעט דקה שלמה לאחר שהוא הוריד את המיוט אדמין לשעבר שפרש (אשפלו) אמר לו שהוא צריך לתת מיוט רק לסיטי ולא גם וגם ואז לאחר שאשפלו אמר את זה אני אמרתי "יציאה" : אדמין יותר טוב מבלאק שוט לא ניראה עד עכשיו. (נכון לא הייתי צריך להגיד את זה) לאחר שאמרתי את זה הוא נתן לי סלאיי אין לי מושג למה במקום לתת לי מיוט או אזהרה או משהו בסגנון הוא פשוט מחליט לתת לי סלאיי לאחר מכן לא המשכתי לריב איתו בצאט או משהו כזה לאחר כמה דקות (כנראה דיבר עם גרי) הוא אמר "רק שתדע שגרי אמר לי לתת לך באן" אז רשמתי לו תיתן לי באן אתה לא מאיים אל אף אחד פה.

דמו: ניסיתי להשיג לצערי לא הצלחתי

הערות: אני סיפרתי את המקרה בול כמו שהוא היה אני לא חושב שיש בכלל סיבה שהאדמין ישקר למה זה בול מה שקרה ולפי דעתי אני יודע שזה לא התפקיד שלי אבל מעלים אדמינים "ישנים" זאת אומרת אדמינים שחזרו לאחר פרישה ולא מכירים בכלל את הגייל הישן וכדומה
    תודה וערב טוב How Deep
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    לי יש מה להוסיף בנושא לא קשור לדיפ זה קשור לתלונה לורד גרי אני מבקש אל תעלה אדמינים שנשמעים בוגרים או שהם טיפה יותר גדולים מהשאר במקרה הזה סהר חזר אחרי פרישה של חצי שנה ולא יודע חוקים וישר עלה מי ש"ציפציפ" אין לו שום סיכוי קטן לעלות לאדמין וגם מרז עלה אחרי פרישה

תחשבו על זה תודה אפוקליפס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    היי how deep,
    דבר ראשון אני כבר הסברתי לך ואתה גם הבנת למה נתתי לך סליי בדאיי, זה לא היה סתם זה היה בגלל שאתה התגרת בי ואתה הרשת לעצמך יותר מדי ואמרת הערה לא במקום בכלל.
    דבר שני "אדמין יותר טוב מבלאק שוט לא ניראה עד עכשיו" זה לא מה שאמרת.
    דבר שלישי זה שפרשתי לפני חצי שנה וחזרתי עכשיו לא אומר שנמחק לי שיקול הדעת לגבי דברים מסויימים ואיך לפעול במצבים, החוקים אינם השתנו פרט לכמה סעיפים קטנים שעברתי עליהם כבר אבל בגדול זה אותם חוקים אם היית לפני חצי שנה היית רואה שלא השתנה הרבה בכלל.
    דבר רביעי לגבי הבאן, גרי ממש לא אמר לי לתת לך באן כמו שכתבת "הוא אמר "רק שתדע שגרי אמר לי לתת לך באן""
    הוא אמר לי במצב כזה יש לך את ההחלטה אם להביא לשחקן באן או לא (לאחר המשפט שאמרת)
    "אמרתי רק שתדע שיש לי אישור לתת לך באן על זה" (ואת זה אפשר לבדוק גם בפלאגינים של השרת) ואז אמרת לי תן ואם אני זוכר נכון גם כתבת חחח לא בטוח לגבי זה
    אמרתי לך את זה בכדי לנסות להבהיר לך שסליי זה עונש מינימלי על מה שעשית ושלא תחשוב שהגזמתי.
    לגבי הדמו, לשחקן The Retaliator (שלפי מה שהבנתי הוא חבר שלך) יש רקורד של מה שקרה, אשמח לקבל אותו בכדי שנוכל להביא אותו להנהלה הגבוהה שתצפה בו.
    ערב טוב,
    Nigor
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    היי,
    אז נתחיל בתלונה שפתחת פה
    א. אני לא חייב לכם דין וחשבון את מי אני מעלה ולמה זוהי החלטה שלי בלבד
    ב. ממה שהבנתי מהאדמין התגרית בו וטענת שהוא אדמין גרוע ולא אמרת "אדמין גרוע מבלקשוט לא יהיה"
    ג. קיבלת סליי (למרות שהיית אמור לקבל באן ובמקום להגיד תודה ולהבין את הטעות אתה בא ומתלונן עליו)
    ד. אני מעלה אדמינים שאני חושב שהם מתאימים ולא את מי שאתה חבריך תרצו, השרת לא עובד ככה.
    לסיכום,
    האדמינים שאני מעלה ואני הולך להעלות לא חייבים להתאים לכם.
    האדמין נתן לך סליי כעונש מינימלי ולא באן
    האדמינים שאני מעלה אומנם ישנים אך אני רואה בהם כמתאימים לשרת ויודעים כיצד לפעול (למרות שהעליתי עוד 4 אדמינים חדשים)
    וזהו, המשך יום נעים
    אפשר לנעול
    LordJerry - אחראי אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    נכתב במקור על ידי iPowerX
    סהר הגבר חזר ? ואי
    ברור D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016