תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    23.06.2015
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: AntiSnaP
    http://steamcommunity.com/id/antigay124/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#13134

שם האדמין שנתן את הבאן:
    barr שלא נכח במשחק,
    falco- in game name
    סיבת הבאן: מאיים על אדמין בשרת : http://i.imgur.com/DsW6St0.jpg

חדש: טוב אז רשמתי פה שזה לא בסדר שאתם ישר נועלים ולא נותנים לענות - sexydog
    לגבי barr אתה גם כנראה לא קראת את האשכול שלי והבנת שעל דבר כזה לא מביאים באן ל 3 ימים במיוחד שלא נתון אף חוק כזה ש'אסור לאיים על אדמינים' אנשים עושים את זה פה כל הזמן ואדמינים באמת לא מאוימים כי כמו שאתה מגן על האדמינים שלך כל הזמן הם לא ירגישו פחד שבאמת ירד להם גישות.
    יש לך אדמין מריץ בשם tym שאשכרה קילל בלובי ועשה RAGE QUIT באמצע PU והתלוננתי עליו, ועדיין יש לו גישות כך שאתה רואה שבאמת לא שמים על מה שאני אומר ואני בטוח שגם לא יורידו גישות לאדמין שטעה ב GAG שהוא נתן .
    באמת שפעם הייתה פה הנהלה הוגנת(nimrodb ,limonmand) שלא מחפשת להביא לשחקנים באן ואתם לא מעריכים את כמות השחקנים שלכם שמעוניינים לשחק ואפילו להתנדב להיות אדמינים ולתרום ללא שכר . אני מעוניין לשחק ולא להרוס לאף אחד את היום אבל באמת שמדברים אלי מגעיל בצאט ואני קורא לשחקן חזרה שהוא 'בוט' זה לא יתכן שרק אני אקבל על זה באן אז כתבתי משפט אחד מעצבים ועל המשפט הזה אתה מחפש להרחיק אותי ל 3 ימים אתה כבר צריך להודות שמה שאתה עושה זה לחפש אותי ועוד שחקנים אחרים שלא באים לך טוב בעיניים ושאתה עונה לאשכול אתה לא מתייחס לכולו ולא שם עלי ורק רושם שהבאן נשאר למרות שאפילו לא נכחת במשחק וכתוצאה מזאת כשאני מדבר עם אדמינים ב TS הם לא יכולים לעשות עם זה כלום כי אתה עם הגישות הכי גבוהות ואני צריך במקום לדבר ב TS , לרשום פה תלונה בפורום שתאמין לי לוקחת בין ה 15 דקות - 20 דקות לרשום כדי לבדוק שאני לא פוגע בהוד מלכותו שאחרי זה יחליט ללחוץ על כפתור ולהאריך לי את הבאן ולהמציא עוד תירוצים למה הבאן מוארך .
    באמת עצוב כבר הרמה שלך BARR בקהילה ואתה לא מלך BARR אתה רק מנהל ב VGAMES ובסוף גם אותך יעיפו כמו שאר המנהלים שניהלו פה כמוך. אתה מקטין את אוכלוסיית הקהילה וכולם מסכימים איתי ובגללך כולם עוברים לקהילות אחרות , אפשר להגיד 'מדינות' כי כל אחד שעובר לשם חוטף PBAN כאילו הוא חייב לשחק רק פה
    אל תגיד שאני חוזר על טעויות שלי כי כל הבאנים שקיבלתי הורידו/קיצרו כי הם היו לא מוצדקים אז באמת על תחפש סיבה לתת לי ל 3 יום באן
    הבאנים הלא מוצדקים שקיבלתי:
    כמה באנים על שהשתמשתי והרגתי עם נגב (באנים הזויים, תכף תגידו לי מה לקנות כל תחילת סיבוב) מ - BARR.
    באן מאדמין LOXIE ששם עלי MUTE (רק ממנו) מתחילת המשחק ואפילו בבירור שנוכחתי בו הוא עדיין היה ב MUTE עלי שדיברתי איתו.
    באן מ TS על כך ששמתי שירים בבקשת האדמין meytar מ BARR.

אז אל תתייחס אלי כאילו אני שחקן בעייתי כל הבאנים שקיבלתי בקהילה היו באנים לא מוצדקים אז אין סיבה לקבל באן ל 3 יום על דבר כזה.
    כל שחקן שאני מכיר לא משחק פה יותר מסיבה מסוימת ובקצב הזה אני מרחם על האנשים המדהימים שמשקיעים פה כסף בקהילה לתחרויות , לאחסון שרתים ולא יודעים איזה מנהלים קיימים פה שהורסים אותה וחבל על הכסף והזמן שאנשים מדהימים משקיעים פה רק בגלל אדמינים שמחפשים להרחיק שחקנים, ששחקנים הם כל הבסיס לבניית קהילה.

הישן:
    באן לא מוצדק כיוון שבמשחק האנשים שהיו עם האדמין בקבוצה התחילו לרשום שאנחנו נובים, פקסנים , אז לאחר שהחזרתי להם האדמין החליט לתת לי gag אז רשמתי לו 'שיורד לו גישות'(המון שחקנים אומרים דברים כאלה כשהאדמין לא פועל נכון ) ועל כך שאין חוק כזה שאסור לאיים במיוחד כמו דבר שטותי כמו 'יורד לך גישות' שאמרתי מתוך עצבים ובאן ל 33 ימים זה פשוט להאריך ולחפש איך להרחיק אותי לזמן ממושך מהקהילה.... באמת אני מרגיש שאדמינים מחפשים רק להביא באנים ורובם לא מוצדקים (200 באנים ביום של שחקנים בקהילה) ואנחנו השחקנים צריכים לסבול בלי סיבה וגם לקבל יחס לא הגון מבחינת שמקשיבים לדברי האדמין והוא פשוט ממציא דברים ונועל את האשכול, כנ'ל אין התייחסות ב TSבר תמיד לא מקשיב ואומר תתלונן בפורום (הוא מסתמך על כך שיתנו לו גיבוי בפורום) . ספציפית עלי אני מרגיש שבר מחפש להביא לי באנים ממושכים.
    כמו למשל שאחד האדמינים שלו אמר לי לשים שירים סתם לכמה שניות בלובי הפיקאפ כאשר היינו שם 4 שחקנים והוא נכנס לשנייה והחליט לתת לי באן לפני שפיקאפ התחיל(ואני מחכה שעה שהוא יתחיל ואני צריך שעתיים להתחנן לדבר איתו כדי שיברר את העניין ובזמן הזה פספסתי לשחק 2 פיקאפים עם חברי רק בגלל שטות כזאת שהוא רוצה לתפוס אותי עושה משהו לא בסדר. וזה קורה הרבה שאדמינים נותנים רשות רק בשביל צחוקים להשמיע שירים לכמה שניות. אחרי שזה קרה הוא סתם באופן רנדומלי נכנס ללובי הפיקאפ כאשר אני נמצא שם בתקווה שאני אשים שם שירים. פשוט חבל ששחקנים מורחקים על שטויות וכאשר מורידים להם באן לא מפצים אותם או מטפלים באדמין שלקח החלטה שגויה . לגבי המשחק: לאחר שרשמתי לו את זה הוא פשוט כל רוונד הספים 'אתה יודע שזה באן' וזה רק מוכיח שהוא חיפש להביא לי באן. מקרה אחד שאני התלוננתי על שחקן שמתגרה בי והבאתי הוכחות האדמינים אומרים שהם יטפלו בזה ופשוט לא עושים כלום ושמים קצוץ על התלונה שלי אבל העיקר שזה עלי אני ישר מקבל באן ועוד ל 33 ימים על משפט שלפי החוקים ,חוקי לגמרי לאמירו. לא בסדר לקבל באן ל 33 יום כאשר נכח שחקן שקילל ורב בתוך קבוצתו לאחר מלא הזהרות וגרם ל 22 מנהלים להגיע לצפות במשחק והאריך את משך המשחק בגלל הפאוסים שהאדמינים שמו ואני העיקר על משפט שנפלט מכעס ותסכול על החלטתו של אדמין צריך לקבל באן ל 3 ימים שבר החליט לתת לי והוא בכלל לא נכח במשחק. ואדמין החליט לתת לשחקן השני באן ל 2 ימים ודבר זה מוכיח את טענתי שרק אותי מחפשים להרחיק לזמן רב מהקהילה ואני לא אוותר ואשתוק על כך.
    נערך לאחרונה על ידי AntiSnaP; 07.06.2017 בשעה 14:01.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    למרות שכבר קיבלת תשובה אני אענה לך שוב ביחד עם הדברים שהצגת כאן ע"פ נקודות שהעלאת.

לגבי "חוק שלא מופיע" למקרה שלא שמתה לב ניתנו לפחות כמה עשרות אם לא מאות טובים של באנים בנושא. במידה ואתה לא מסכים עם התנהלות של אדמין אתה לא מתווכח איתו בשרת אלא ניגש לפורום ופותח תלונה בנושא. במיוחד בנושא נוספו 2 חוקים לחוקי כלל השרתים.
    ולמקרה שלא ידעת במקרה של נושא שלא מופיע בחוקים האדמין יכול להחליט מה לעשות בנושא. (בדיוק כמו בכל קהילה לאורך כל היסטוריית הCS).
    לגבי TYM הנושא יבדק במידת הצורך המריץ יטופל, חשוב לציין שלא פתחת עד רגע זה תלונה בנושא ובגלל שאנחנו לא קוראי מחשבות אל תבוא בטעות על דברים כאלה. (במידה התלוננת זה בטוח לא היה בפורום ובגלל זה מפנים אותכם לפורום לפתיחת תלונות). לגבי הGAG שהאדמין טעה, בדיוק כמוך גם הוא בן אדם ויכול לטעות ואני לא רואה איך זה רלוונטי לאשכול שפתחת.
    limonman היה תחתי למקרה שפספסת את זה ההנהלה מעליו לא השתנתה וגם הוא וגם נימרוד נתנו לך באנים וגם עליהם פתחת תלונה למקרה שלא שמת לב וגם שם הסבירו לך שבמידה וחוק לא מופיע לא אומר שלא תקבל על הנושא עונש. לגבי התרומה ללא שכר זה גם רלוונטי לצוות הזה, אף אחד לא מקבל שכר בצוות.
    אם נחליט להעיף את בר או לא זה החלטה שלנו ושיקולים שלנו, כמו שלהעלות את האנשים שאהבת פעם היה שיקול שלנו.
    ההנהלה שמשקיעה את הכסף כפי שאתה קורא לה היא זאת שבחרה את הצוות הקיים ועובדה שאנחנו ממשיכים להיות הכי חזקים בארץ ועם הצוות הכי איכותי. (גם אני עליתי ע"י מישהו...)
    כמות הבאנים הגדולה נובעת מזה שהצוות פה באמת מטפל בבעיות (בניגוד לקהילות מתחרות) ודואג לקהילה וזאת הסיבה שהשרתים של VGAMES כרגע הם היחידים שניתן לשחק בהם בלי כאוס בפנים.
    לגבי נושא הTS, חוק 6 בחוקי הTS:
    אסור להשמיע מוזיקה בחדרי פאבליק אלא רק בחדרים פרטיים באישור מנהל החדר.
    במידה ומספר אנשים נמצאים בחדר שהוא אינו פאבליק מותר לשים מוזיקה אם האנשים הנמצאים בחדר מאשרים.

גם אם מיטר אמר לך לשים שירים זה לא אומר שהדבר תקין ומותר. בגלל שאני לא יודע עוד פרטים לגבי המקרה אני לא אפרט במידה וזה נושא שקרה בחודש האחרון תשלח לי הודעת PM בפורום ונבהיר למיטר שזה אסור.
    לגבי "פיצוי" שחקנים על הורדת באנים, כפי שאתה שם לב אתה לא משלם כלום על השרתים ועל התפעול של הצוות מה שאומר שפיצויים לא תקבל פה, במידה ואדמין יעשה טעויות מספר רב של פעמים מנהל השרת שלו (או אחראי מריצים) יבחר האם להוריד אותו או לא והבאן כמובן ירד או יקוצר בהתאם.

אני נועל את האשכול כי המטרה פה זה להסביר מה לא בסדר עם הבאנים כפי שהסברתי יש תמונה שמראה מה עשית כפי שכבר הסברתי (שדרך אגב מאוד פירגנו לך בו בדרך כלל זה באנים ארוכים ממש).

במידה ותרצה להמשיך את השיחה אתה מוזמן להוסיף אותי לSTEAM.
    http://steamcommunity.com/id/SEXYDOGSEXYDOG/

נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה