תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    23.06.2015
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: AntiSnaP
    http://steamcommunity.com/id/antigay124/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#13134

שם האדמין שנתן את הבאן:
    barr שלא נכח במשחק,
    falco- in game name
    סיבת הבאן:
    מאיים על אדמין בשרת : http://i.imgur.com/DsW6St0.jpg

באן לא מוצדק כיוון שבמשחק האנשים שהיו עם האדמין בקבוצה התחילו לרשום שאנחנו נובים, פקסנים , אז לאחר שהחזרתי להם האדמין החליט לתת לי gag אז רשמתי לו 'שיורד לו גישות'(המון שחקנים אומרים דברים כאלה כשהאדמין לא פועל נכון ) ועל כך שאין חוק כזה שאסור לאיים במיוחד כמו דבר שטותי כמו 'יורד לך גישות' שאמרתי מתוך עצבים ובאן ל 3 ימים זה פשוט להאריך ולחפש איך להרחיק אותי לזמן ממושך מהקהילה.... באמת אני מרגיש שאדמינים מחפשים רק להביא באנים ורובם לא מוצדקים (20 באנים ביום של שחקנים בקהילה) ואנחנו השחקנים צריכים לסבול בלי סיבה וגם לקבל יחס לא הגון מבחינת שמקשיבים לדברי האדמין והוא פשוט ממציא דברים ונועל את האשכול, כנ'ל אין התייחסות ב TSבר תמיד לא מקשיב ואומר תתלונן בפורום (הוא מסתמך על כך שיתנו לו גיבוי בפורום) . ספציפית עלי אני מרגיש שבר מחפש להביא לי באנים ממושכים.
    כמו למשל שאחד האדמינים שלו אמר לי לשים שירים סתם לכמה שניות בלובי הפיקאפ כאשר היינו שם 4 שחקנים והוא נכנס לשנייה והחליט לתת לי באן לפני שפיקאפ התחיל(ואני מחכה שעה שהוא יתחיל ואני צריך שעתיים להתחנן לדבר איתו כדי שיברר את העניין ובזמן הזה פספסתי לשחק 2 פיקאפים עם חברי רק בגלל שטות כזאת שהוא רוצה לתפוס אותי עושה משהו לא בסדר. וזה קורה הרבה שאדמינים נותנים רשות רק בשביל צחוקים להשמיע שירים לכמה שניות. אחרי שזה קרה הוא סתם באופן רנדומלי נכנס ללובי הפיקאפ כאשר אני נמצא שם בתקווה שאני אשים שם שירים. פשוט חבל ששחקנים מורחקים על שטויות וכאשר מורידים להם באן לא מפצים אותם או מטפלים באדמין שלקח החלטה שגויה . לגבי המשחק: לאחר שרשמתי לו את זה הוא פשוט כל רוונד הספים 'אתה יודע שזה באן' וזה רק מוכיח שהוא חיפש להביא לי באן. מקרה אחד שאני התלוננתי על שחקן שמתגרה בי והבאתי הוכחות האדמינים אומרים שהם יטפלו בזה ופשוט לא עושים כלום ושמים קצוץ על התלונה שלי אבל העיקר שזה עלי אני ישר מקבל באן ועוד ל 3 ימים על משפט שלפי החוקים ,חוקי לגמרי לאמירו. לא בסדר לקבל באן ל 3 יום כאשר נכח שחקן שקילל ורב בתוך קבוצתו לאחר מלא הזהרות וגרם ל 2 מנהלים להגיע לצפות במשחק והאריך את משך המשחק בגלל הפאוסים שהאדמינים שמו ואני העיקר על משפט שנפלט מכעס ותסכול על החלטתו של אדמין צריך לקבל באן ל 3 ימים שבר החליט לתת לי והוא בכלל לא נכח במשחק. ואדמין החליט לתת לשחקן השני באן ל 2 ימים ודבר זה מוכיח את טענתי שרק אותי מחפשים להרחיק לזמן רב מהקהילה ואני לא אוותר ואשתוק על כך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום וערב טוב AntiSnap נתחיל מזה שהבאן שלך נשאר
    כנראה את לא מבין את הטעיות שלך ובגלל זה אתה חוזר עליהם ובגלל זה גם קיבלת באן לשלוש ימים .
    אני לא נכחתי במשחק אבל ברגע שמגיע אלי תמונה שאתה מאיים על חבר צוות אין סיבה שתשחק בשרת .
    אם אתה חושב שהוא לא פועל נכון , תפנה אלי בפרטי בסטים יש לך אותי בחברים תציג לי את העניין ואני יטפל בזה וכנראה שזה לא יהיה כל כך חשוב לך להציג את זה ורק רצית לאיים .
    איימת על חבר צוות שירידו לו את הגישות וזה לא מעניין אותי עם היית עצבני תלמד לשלוט על מה שאתה עושה .
    לפעמים הבאות , שתחזור לשרת עד שלושה ימים תבוא רגוע ובגישה אחרת שאתה לא מאיים על חברי צוות ולא מחפש איך להתגרות בהם עם כל מני אמירות בצאט שלא קשורות למשחק .

אפשר לנעול .
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 07.06.2017 בשעה 11:02.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    ענו לך + יש תמונה בבאן שלך, נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה