תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    שם המשתמש המתלונן: Yossi Kalmar
    שם האדמין: ATLAS

סיבת התלונה: הוא ועוד אדמין בביהופ מחפשים אותי ללא סוף חזור וחזור ובכל שמינית הזדמנות הם שמים לי עונשים מוגזמים על דברים שלא אמורים לקבל עליהם עונש בכלל.
    לדוגמה עכשיו קיבלתי מיוט לפני איזה שעה בזמן שהייתי AFK ל10 דקות בשרת בערך, הייתי בטיםספיק של הקהילה דיברתי בLOBBY של התחרות עם ילדים ועברתי גם ללובי של הפיקאפ, כאשר חזרתי לשרת ודיברתי עם אנשים הם התעלמו מה שלא קורה בדרך כלל, ואז ראיתי את ATLAS שאני יודע שהוא לא מת עליי אז בדקתי אם אני במיוט ואז ראיתי שאני במיוט ליום, כאשר שאלתי למה כמה וכמה פעמים כי לא רשום סיבה, הוא בחר לא לענות, ושרשמתי לו ATLAS הוא ענה ? ואז יצא מהשרת שבדיוק החליף מפה.
    שם דגש על זה שלפני שמזערתי את הקונטר כדי להיות בTS הוא לא היה בשרת בכלל, ככה שזה לא משהו שעשיתי לפני (גם לפני לא עשיתי כלום אבל שיהיה.)

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 6.6.17

הערות נוספות: וואלה שאני עושה טעות אני תמיד אומר לדוגמה שאני מקלל אז אני אומר שקיללתי ואת זה אתם יכולים לשאול את כל האדמינים.
    הוא ועוד אחד שאני לא אציין את שמו סתם נתפלים אליי וזה מוכח בזה שלפני כמה ימים הוא סתם הביא לי באן ליום שירד מהר מאוד במזל שהיה לי רקורד, ובזה שיש לי רקורד על האדמין השני שהוא אומר בשרת שאני הילד שהוא הכי שונא בקהילה, שלפי דעתי הוא לא אמור להגיד כאלה דברים בשרת, ועוד מיליון ואחד מיוטים על שטויות שאני אפילו לא מתלונן על זה כי אין לי כוח לריב עם כל העולם.
    אני כבר מיואש מהBHOP שכמו שאתם יודעים זה שרת שמזוהה איתי..

דמו: לא כי לא הייתי בקונטר...
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    טוב אני מבין שסתם סיבנתם אותי ואתם מחכים שהמיוט ירד ואז תענו, אתם מוזמנים למחוק את התלונה.. יום טוב לכם, צוות הביהופ.
    העיקר התלונה הייתה כל כך חשובה בשבילכם כדי לעזור לי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2016
    עיר
    חור
    היי לירז

המיוט שקיבלת היה עקב זה שהמיק שלך היה פתוח לחצי דקה עם רעשי רקע מפחידים אמרתי לך את הסיבה כמה פעמים וגם כתבתי אתה לא שמת לב ואתה לא יכול להגיד שלא עשית את זה כי אתה דיברת בידיוק בסוף ואמרת אה אוי סליחה ועל זה נתתי לך מיוט ליום. ואני לא הלכתי כדי לא לענות לך היה לי הפסקת חשמל למרות שקיבלת את התשובה לפחות פעמים.

ואם אתה חושב שאני "מחפש אותך" אתה טועה אתה כמו כל שחקן אחר עובר על החוקים מקבל עונש והבאן שירד לך ירד מאי הבנה של הצוות והחלטתי לא להחזיר אותו

המשך יום טוב
    ATLAS- אדמין בשרת הביהופ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    נכתב במקור על ידי ATLAS
    היי לירז

המיוט שקיבלת היה עקב זה שהמיק שלך היה פתוח לחצי דקה עם רעשי רקע מפחידים אמרתי לך את הסיבה כמה פעמים וגם כתבתי אתה לא שמת לב ואתה לא יכול להגיד שלא עשית את זה כי אתה דיברת בידיוק בסוף ואמרת אה אוי סליחה ועל זה נתתי לך מיוט ליום. ואני לא הלכתי כדי לא לענות לך היה לי הפסקת חשמל למרות שקיבלת את התשובה לפחות פעמים.

ואם אתה חושב שאני "מחפש אותך" אתה טועה אתה כמו כל שחקן אחר עובר על החוקים מקבל עונש והבאן שירד לך ירד מאי הבנה של הצוות והחלטתי לא להחזיר אותו

המשך יום טוב
    ATLAS- אדמין בשרת הביהופ
    ענית לי בצאט? הלוואי הייתי יכול לראות את הלוגים של השרת, שתראה שלא ענית.
    דיברתי חצי דקה כן זה קרה המיקרופון שלי היה על השתק ולא שמתי לב ואיך שאמרו לי סגרתי ואמרתי סליחה, באמת על זה שמת לי מיוט??? אחי לא מחפש אותי ברור..
    גם בבאן פה:
    לא חיפשת אותי נכון?
    דיי בינינו כל שחקן ושחקן בביהופ יודע שאתה נטפל אליי ומחפש אותי, לפחות אל תשקר.
    באמת אם זה על זה המיוט אז סבבה על זה שהמיקרופון שלי היה מושתק ואיך שאמרו לי שלא שומעים אותי אמרתי אוי סליחה והלכתי AFK, זורם לשים על זה מיוט ליום אתה מה זה צודק גבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2016
    עיר
    חור
    אתה קיבלת את הבאן על זה שאתה לא מפסיק להתגרות בי ואתה אומר "אסור לדבר פה פוני יתן לי מיוט/באן" אז אחרי כמה פעמים שאמרתי לך להפסיק ופעמים שנתתי לך מיוט על זה ולא הפסקת קיבלת באן

*שוב ירד מאי הבנה*

ואני לא היחידי שאמר לך על המיק כל שחקן בשרת באותו רגע צעק לך לסגור את המיק וגרמת להמון רעש בגלל ה"טעות" שלך ואם היית AFK איך ישר שהפסקת דיברת ואמרת "אה אופס סליחה" וצחקת שניה אחרי?

תפסיק לחשוב שאני מחפש אותך כי לא אתה ולא אפחד אחר שונה כולם מקבלים ממני את אותו יחס ואותם עונשים על דברים שהם עושים אתה לא מיוחד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    נכתב במקור על ידי ATLAS
    אתה קיבלת את הבאן על זה שאתה לא מפסיק להתגרות בי ואתה אומר "אסור לדבר פה פוני יתן לי מיוט/באן" אז אחרי כמה פעמים שאמרתי לך להפסיק ופעמים שנתתי לך מיוט על זה ולא הפסקת קיבלת באן

*שוב ירד מאי הבנה*

ואני לא היחידי שאמר לך על המיק כל שחקן בשרת באותו רגע צעק לך לסגור את המיק וגרמת להמון רעש בגלל ה"טעות" שלך ואם היית AFK איך ישר שהפסקת דיברת ואמרת "אה אופס סליחה" וצחקת שניה אחרי?

תפסיק לחשוב שאני מחפש אותך כי לא אתה ולא אפחד אחר שונה כולם מקבלים ממני את אותו יחס ואותם עונשים על דברים שהם עושים אתה לא מיוחד
    שוב אחרי שאמרתי סליחה הלכתי AFK.
    שמת לי מיוט אחד שאיימת עליי במיוט ואז שאלתי אותך אם אתה מתחזה לאדמין, כי לא ידעתי שאתה אדמין זה היה ביום שעלית. חוץ מזה לא התגרתי בך בכלל. המיוט השני המצאת אותו וזה גם האדמינים האחרים אמרו.
    למה אתה משקר? למה המשפט הזה:
    "אסור לדבר פה פוני יתן לי מיוט/באן" לא מופיע ברקורד? למה אתה לא מקליט? הרי יש לך SHAADOWPLAY לא?
    ועוד פעם כאשר שחקן בא ואמר לי יש ממך רעש הפעלתי את המיק ואמרתי אה אופס סליחה וכן צחקתי על זה שיצאתי אידיוט ומיד לאחר כך נהייתי AFK, וכן אני לא חושב שזה סיבה למיוט ובטח ובטח שלא למיוט יום, כי א. ברגע שאמרו לי משהו על זה הבנתי את הבעיה, סידרתי אותה וביקשתי סליחה מהשרת. ב, זה יכול לקרות לכל אחד כולל לך, כולה זה היה כמה שניות שגם ככה היה מלא רעש בשרת.. מה לעשות אני חשבתי ששומעים אותי.
    לילה טוב גבר.
    אני באמת לא יודע אם זה בדיחה.
    נערך לאחרונה על ידי YossiKal11; 07.06.2017 בשעה 00:31.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    חוץ מזה אתה תמיד עם רקורד לא? למה אין לך רקורד שלי מתגרה בך אז? כי זה קרה רק פעם אחת שלא ידעתי שאתה אדמין אז שאלתי אותך אם אתה מתחזה לאדמין WOW.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2016
    עיר
    חור
    הייתי ברקורד כל עוד לא הייתי אדמין אין סיבה שאני אהיה ברקורד כרגע

וזה לא משנה אם עשית את זה בטעות או בכוונה ברגע שהרעש הגיע ממך וזה היה לפחות חצי דקה זה מפריע לשרת ובגלל זה קיבלת מיוט אתה לא יכול להתמודד עם מיוט ליום שבתכלס באשמתך?

ואתה אמרת יותר מפעם אחת שאני לא אדמין והמשכת בלי באמת לבדוק אז זה חפר וקיבלת מיוט לשעה על זה

אני לא ממשיך להגיב לך כי את הסיבה קיבלת ותתמודד עם העונש שהוא לא כזה נורא

לילה טוב,
    ATLAS- אדמין בשרת הביהופ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    קיבלת תשובה מהאדמין, אין סיבה להמשיך את הדיון
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול. במידה ותרצה להתלונן אתה יכול לפנות בפרטי למנהל השרת.
    שתף ב-Google+

הרשמה