תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    עכשיו אני מתחיל פיקאפ ברגיל כמו תמיד הכל סבבה הכל ורוד פתאום אני רואה שאין VERTIGO מה זה השטויות האלה של אסור נגב אסור REVOLVER אסור VERTIGO?? מה זה??? בגלל שהורגים אנשים עם נגב אתם מביאים באנים על "טרול" כמו שנתתם לילד נגב הזה לדוגמה? זה שהוא מדבר כמו טרול לא אומר שהוא טרול, יותר מזה אם תציצו במשחקים שלו אתם תראו שכל משחק הוא מסיים אם SCORE חיובי ויותר מזה אם תסתכלו בדמו שהוא קיבל באן הוא נתן ממש קארי עם הנגב ואף אחד לא פרץ מיד וכאלה, מדבר על הבאן שהוא קיבל מבר לא יודע מה היה עם לוקסי.
    אבל זאת סתם דוגמה, אני לא מבין מה הקטע עם כל זה? אני וחברים משחקים VERTIGO עם טקטיקה והכל, הרוב לא עושים שם טרול, היחידים שבאמת ראיתי מטרילים היו דווקא הקבוצה של המריצים ועוד כמה וזה טופל כמו שצריך.
    אבל לא בואו נוריד את VERTIGO כי חלק מהשחקנים לא אוהבים אותה ואל תביאו לי תירוץ של זאת לא מפה תחרותית כי גם DUST לא מפה תחרותית ואותה כן השארתם למרות שלפי מה שאני יודע מיליונים כבר ביקשו להוריד אותה, אבל ברור שאת DUST לא תורידו ואת VERTIGO כן.
    ואל תגידו לי שאני עושה שם טרולים כי אם תבדקו דמו דמו שלי לא עשיתי טרול אחד שם, כמו ילד נגב שגם לא עושה טרול אחד אפילו שוב אני אומר סתכלו על הדמואים שלו, הוא גרוע עם נשקים אחרים ועם נגב הוא שחקן מפחיד.
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    2 מפות יצאו מ VOTE שרתי הפיקאפ :
    VERTIGO
    SEASON
    המפות שנכנסו:
    AUSTRIA
    SHIPPED

אני מרענן את השרתים ומשנה מפות אשר העניין בהן היה ירוד, ותקלות רבות היו בהן.
    SEASON - לא פעלה.
    VERTIGO - הייתה בעייתית ותמיד אנשים סיימו שם עם באן.

הבנתי ש VERTIGO מפה שאתה אוהב אך המפה לא חוזרת בזמן הקרוב.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה