תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    20.04.2011
    עיר
    חיפה - העיר האבודה
    אנו, חברי הקהילה התחרותית של ויגיימס, מרגישים קיפוח וחוסר התחשבות מצד המנהלים.
    קורים מקרים רבים לאחרונה בקהילה שבהם מנהלים מרחיקים אנשים מהקהילה על שטויות והמצאות שבסופן אנחנו נפגעים הן בפאן המקצועי והן בפאן המשחקי.
    בפאן המשחקי, אנו נפגעים מהמצאות של המנהלים לגבי חוקים לא הגיוניים, לדוגמה: שחקן ב' הורחק מהקהילה כיוון שקנה את הנשק האהוב עליו - DEAGLE והשתמש בו למרות שהוא לא משחק בו הכי טוב ממנהל ר'. מנהל ר' לא מוכן להקשיב לשחק ב' כיוון שלדעתו, הוא לא שיחק ברצינות מספיקה ולכן הוא יכול להרחיקו לזמן שנראה לו מתאים.
    בפאן המקצועי, אנו נפגעים כיוון שאדמינים ומנהלים בקהילה התחרותית לא מוכנים להקשיב לנו ולשוחח עמנו, גם כאשר הם יכולים וזאת על מנת לחמוק משיחה שאולי תוביל לצדק ולהורדת הרחקה, לדוגמה: לשחקן פ' קרס המחשב והוא חזר לטימספיק כעבור חצי דקה, הוא ניסה להתחבר למשחק על מנת שיבקש להעבירו לחדר המשחק בטי מספיק ולהפתעתו גילה שהוא כבר נמצא בהרחקה למספר ימים או מספר שעות.

אני מבקש מהנהלת ויגיימס התחרותית והכללית של CS:GO לנקוט באמצעים של שינוי חוקים ו\או החלפת מנהלים על מנת שנוכל, שחקני הקהילה התחרותית, ליהנות מזמננו בקהילה ולהמשיך לקיים אותה בצורה הכי טובה.

אני אישית, נעלבתי מאוד מאדמין ששמו Barr אשר התעלם לחלוטין מבקשותיי לדבר עמו לאחר שהורחקתי לזמן רב ע"י מריץ שפועל תחתיו, ביקשתי פעמים רבות הן מבר והן מהמריץ לתת לי להסביר ולדבר עם בר, המריץ התעלם לחלוטין ממה שאמרתי, הוא פנה אל בר(לא נתן לי לדבר אתו באופן ישיר) ומה שקיבלתי בחזרה היה ש"בר החליט שהבאן יישאר כיוון שהיית AFK. כנראה שהמילה שלי לא שווה למילה של בר. הסיבה לבאן הייתה שהייתי AFK, אך לא הייתי זמין לדקה אחת וזאת כיוון שקרס לי האינטרנט.

לאחר שיחה קצרה שלי עם SEXYDOG(צח), הצלחתי להבהיר לו שהבאן שלי לא היה מוצדק כיוון שחזרתי לאחר זמן קצר והסיבה לכך שיצאתי הייתה שקרס לי האינטרנט. צח הבין את הבעיה ומנגד, SUBWOOFER המריץ אמר שהבאן מוצדק, כאילו התעלם לחלוטין מההסבר שלי והוא תמך בטיעוניו בכך שאמר שבר(המנהל) אמר שזה מוצדק. הבאן שלי בסופו של דבר ירד בעזרת צח ואני מאוד מעריך אותו על כך.
    דוגמה זו מראה שיש מקום למריצים ולמנהלים להקשיב לשחקנים ולהבין אותם. גם אם בסופו של דבר הבאן מגיע, לפחות לקיים את השיחה גם אם לא ביקשו מהם ולא להרחיקם מיד.

בנוסף לכך, חוץ מההרחקה האישית שקיבלתי וחוסר ההתייחסות מצידו של בר כלפיי, רציתי להעלות פה את העובדה שבר ממציא חוקים על בסיס יומי כלפי השרתים וצורת התנהלות המשחק כגון האיסור על קניית הנשקים ושימוש בסכין במשחק. לפי דעתי, זה לא מקצועי ולא רציני ליצור חוקים כאלה.
    לפי מה שראיתי, בר נעלב מהעובדה שהורגים אותו במשחק ולכן נותן באנים אלו, חוויתי לשחק אתו וחוויתי לראות כיצד הוא מתעצבן ומחלק באנים לימים רבים בצורה חופשיה ונטולת מצפון הן בטימספיק והן במשחק כתוצאה ממקרים אלו.

אני פונה אל שחקנים הקהילה אשר נעלבו, הורחקו ושיש להם מה לומר בנושא, לכתוב באשכול זה על מנת שהמנהלים יוכלו לראות איזה אדמינים ספציפיים יוצרים בעיות ואיזה אדמינים באמת לא מתאימים לתפקידם, בנוסף לכך אני מבקש להוסיף בתלונותיכם את הסיבות לבאנים ואת החוקים שהאדמינים השתמשו על מנת להרחיק אתכם וזאת כדי לבטל את החוקים המומצאים שציינתי באשכול זה.
    אני מבקש מכל מי שכותב לנסח את דבריו בצורה הכי מכבדת על מנת שלא ייעלבו ושיתייחסו אל דברינו ברצינות המרבית והמתאימה.

אני גם מבקש מהמנהלים שהתלוננתי עליהם פה לא להיעלב, אלא להפך, לקחת את מה שאני אומר ולנסות להבין אותי. כל שאני מבקש זה לדאוג לכך שכאשר אתם מרחיקים אנשים, תבררו את מקור הבעיה, אלה יכולים להיות אנשים טובים שסך הכל התנתק להם הכבל של האינטרנט או שכבה להם המחשב.

אני מעריך מאוד כל צעד שתנקוט הנהלת VGAMES בנושא זה, תודה רבה רבה מראש לכל התומכים,
    qUny - בר
    נערך לאחרונה על ידי QnX; 03.06.2017 בשעה 17:42.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2016
    לדעתי פיקאפ בקהילה הינו מישחק תחרותי ואנו השחקנים הם אלו שמשחקים בה ואחרי זה שלא נותנים לנו זכות להגן עלינו ולא ליצג את דעתנו וזה שאנו לא כולנו שחקנים ברמה ואת הטעיות שלנו מחשבים בטור " טרולים" זה לא הגיוני תנו לנו האנשים שעושים את הקהילה למה שהיא לשחקני זכות ליצג את עמדתנו ולדבר ולהסביר את מצבנו בסיטואציה בתודה וכבוד.‎
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2015
    תומך בדבריך...
    אני משחק עם נגב וזה נשק שקיים במשחק ואני טוב עם הנשק הזה ואין שום זכות להגיד לשחקנים עם מה לשחק אם אתם רוצים פה קהילה טובה . זה לא יעלה על הדעת שפשוט האדמינים מחליטים לעשות מה שהם רוצים ומחליטים עם מה מותר לשחק ומה אסור. אני בא ל PU כדי לשחק ברצינות ולא רוצה להרוס לאף אחד את החוויה... כאשר אני משחק עם נגב אנשים שאיתי בקבוצה מרוצים כי אני משחק עם הנשק בצורה חכמה וטובה ואין זכות לקבוצה היריבה להתלונן על זה שאני משחק בצורה יעילה עם נשק שהם מתים ממנו ופשוט לא עולה על הדעת שהם יחליטו עם מה אני ישחק כי אחרי הכל הם נגדי משחקים.
    אני מסיים משחקים עם תוצאה חיובית ורק מעלה את התחרותיות במשחק עקב תוצאות אלו אנשים רק רוצים להשתפר ולעלות בתוצאה ואני לא עושה שום טרולים ב PU שאני משחק בהם . אנשים פשוט לא אוהבים לראות שאני משחק עם MACHINEGUN והורג. זה לא הוגן ומקצועי וזה חוק מומצא שאומרים לי עם מה לשחק וזה לא קיים באף קהילה שאומרים למישהו עם מה לשחק. זה לא כמו שמשחקים עם ZEUS,KNIFE ולא מצליחים להרוג(זה נקרא טרולים) אבל להרוג עם נשק מסוים זה חוקי לגמרי ולא מוריד את הרמה בגלל שאני מצליח להרוג איתו.
    כמו לאחר שהרגתי את האדמין barr עם נגב הוא פשוט התעצבן והחליט לתת לי באן על המקום כי לא הסתדר לו שאני הורג עם נגב
    ועוד מקרה ש- barr פורץ mid עם mp9 במשחק ולא קורה לו כלום(כי אתם תקראו לזה טרול בגלל שהוא קנה נשק שהוא לא AK,M4,AWP,DEAGLE)
    זה פשוט מוזר בגלל שאני משחק עם נשק בצורה יעילה וטובה אתם מחשיבים לזה טרול רק בגלל שהנשק שאני משחק הוא נשק לא משוחק
    נערך לאחרונה על ידי AntiSnaP; 03.06.2017 בשעה 17:39.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    למה פשוט לא לבטל את האפשרות לקנות נגב כמו שעשו בפאבליק עם הזאוז?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2011
    עיר
    חיפה - העיר האבודה
    נכתב במקור על ידי SonkTheCoolGuy
    למה פשוט לא לבטל את האפשרות לקנות נגב כמו שעשו בפאבליק עם הזאוז?
    כיוון שנגב זהו נשק של המשחק, והשרתים התחרותיים של ויגיימס אמורים לדמות את המשחק התחרותי. במשחק התחרותי כל הנשקים מותרים ואתה אמור לדעת להשתמש בצורה הטובה ביותר בנשק.
    אין סיבה ולדעתי ולדעת רבים אחרים כל הנשקים אמורים להישאר. שרתים הפיקאפ הם לא שרתי פאבליק ולכן הם צריכים להישאר במתכונת שלהם ולא להכיל איסורים או הסרות של נשקים. כל שחקן אמור לשחק בצורה שהוא חושב לנכונה ולא צריך להיכנס מנהל אשר יגיד לו כיצד לשחק.

מקווה שהבהרתי לך את הבעיה ואת דעתי האישית בנושא זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    כשיצאת היה רשום DISCONNECTED . לא TIMEOUT או משהו בסגנון...

SUBWOOFER הסביר לך למה היית בבאן, BARR גם הסביר לך את העניין זה שלא קיבלת את דעתו לא אומר שהוא לא דיבר איתך.

ככה או ככה הבאן שלך ירד לפי מה שאני רואה.

הנהלה לא עונה לך? אז איך ירד הבאן?
    סליחה, אבל אני מדבר עם כל שחקן בקהילה לא משנה על מה הוא רוצה לדבר ולא ראיתי שפנית אלי.

בכל אופן, אני והצוות מצטערים אם נפגעת.
    ונשתדל לדאוג שהמצב לא יחזור על עצמו.
    אעשה שיחות עם הצוות כדי לבחון את הנושא.

אין סיבה להשאיר את האשכול פתוח מכיוון שאינו אוביקטיבי, הצוות יעדכן שהוא עושה הכל בסדר והשחקנים שרובם מזלזלים בקהילה יגיבו שההנהלה לא מתנהגת כמו שצריך ולא נגיע לשום מקום.
    שחקנים שהגיעו למצב שהם בבאן הגיעו לבאן בעקבות התנהגות מסוימת.
    ומי שלא מגיע לו באן לא נמצא בבאן ושומר על חוקי הקהילה.

הנושא ננעל ואם תרצה אני זמין בטיימספיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    נכתב במקור על ידי peled123
    כיוון שנגב זהו נשק של המשחק, והשרתים התחרותיים של ויגיימס אמורים לדמות את המשחק התחרותי. במשחק התחרותי כל הנשקים מותרים ואתה אמור לדעת להשתמש בצורה הטובה ביותר בנשק.
    אין סיבה ולדעתי ולדעת רבים אחרים כל הנשקים אמורים להישאר. שרתים הפיקאפ הם לא שרתי פאבליק ולכן הם צריכים להישאר במתכונת שלהם ולא להכיל איסורים או הסרות של נשקים. כל שחקן אמור לשחק בצורה שהוא חושב לנכונה ולא צריך להיכנס מנהל אשר יגיד לו כיצד לשחק.

מקווה שהבהרתי לך את הבעיה ואת דעתי האישית בנושא זה.

מסכים איתך, ולכן השנק נשאר.
    כשאראה ששחקן משתמש בנשק במטרה לעשות טרול ולפגוע בשרת בקהילה או בצוות הוא לא יהיה פה.
    וכמובן שילד שמשנה את שמו ל "ילד נגב" לא יהיה בשרתים - כי זה טרולל וזאת לא המטרה.

שוב תודה רבה על הצגת העניין בצורה טובה והגיונית.
    עובר על זה שוב ושוב מחדש ורושם לעצמי נקודות חשובות.

בכל אופן, האשכול נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה