תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    07.03.2017
    שלום שמי טל או כמו ששמי במשחק vandikopf היום קיבלתי באן במשחק בchace
    קישור למשחק https://pickups.vgames.co.il/matchinfo.php?matchid=970
    קישור לאדמין שנתן באןhttp://steamcommunity.com/profiles/76561198140871894
    עכשיו עם הכל הכבוד להנהלה אני לא אדם צדיק ואני לא הקחיש שאני עושה בעיות בפעמים רבות אך פעם זה היא לא אחת מאלו
    אני שיחקתי במשחק ולאחר שלגמתי מהמשקה על שולחני שעשה לשניה רעש קיבלתי מיוט מהאדמין או שהוא היתעלם ממני איני יודע איזה מהם אך הוא לא ענה לשום שאלה שלי במהלך המשחק . אני יכול להוכיח בהקלטה באתר שאני עשיתי שום טרול ולא זרקתי את המשחק ולא עיצבני טים איטים לא לקחתי נגב ולא קיללתי וניסיתי שלהנות ועלזור לחברי לקבוצה איני רוצה להפנות אצבע על אשם אני חושב שחלה פה אי הבנה ביני לבין האדמינים ואף אחד לא רוצה לדעת את חלקי במיקרה רק רוצה שיבדקו את מילותי בהקלטה
    בתודה וסליחה על גזילת זמכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2015
    מסכים ב 100% האדמין היה עצבני ושיחק גרוע ולא חשב ועשה מה שבראש שלו והביא לשנינו באן על כלום.
    אני הפסקתי לשחק עם נגב ולפי המשחק הוא היה מקום רביעי והביא באן בלי סיבה וכל המשחק הוא לא דיבר ואמר INFO אז הוא זה שצריך לקבל באן אבל מה לעשות שהוא אדמין (תמיד מקשיבים לאדמין ולא לשחקן שקיבל באן לא מוצדק.. האדמינים פה יכולים לשקר חופשי ויאמינו להם ולפי הרקורד לא היה שום טרול הוא פשוט קיבל TILT מהמשחק ובחר להאשים אותנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2016
    עיר
    מרכז
    דבר ראשון תעשה אשכול כמו הטופס שיש בשביל כזה דבר.
    דבר שני, מההתחלה אתה היית ציני ופשוט ניסית לצחוק ולהצחיק בלי סוף אחרי 27 אזהרות וגם צעקות כי באמת לא הפסקת, אם הייתי סופר כמה פעמים קיבלתי ממך טימפלאש אולי הייתי מגיע ל10 פעמים.
    2 שחקנים מהקבוצה שלך מתו ובמקום לעשות טרייד על הקיל את מסתכל על האוויר וחושב על כלום.
    כל המשחק לא סתמת ולא הבאתי לך מיוט, אין לי מה לענות לך כי אין לך שאלות רציניות, לא פעם ראשונה שלך ואני בטוח שגם לא אחרונה שלך, תלמד את המקום שלך ולכבד אדמינים.
    התעלמת מהאזהרות שלי והמשכת לזרום אם מישהו בשם אנטיסנאפ כל המשחק, בראונד שנקנה NEGEV הוא הביא לך אותו ולא השתמשת בו ואז הוא עשה בדיוק אותו דבר, התחיל להיות ציני ואמר "בטעות" קניתי NEGEV אז אי אפשר להשתמש עכשיו בנשקים ופשוט התחבאתם עם פיסטול ומשכתם את הראונד.
    אני יגיד את זה אחת ולתמיד, תמשיך לעשות דברים כאלה ותידרדר בדרך הזאת, לא תגיע כאן לשום מקום ואף גם תסולק, תתחיל ללמוד מטעויות שלך לפחות ולא לעלות לאמדין באיזהשהו שרת ואז להוכיח בכל שרת שחבל שהעלו אותך ולרדת.
    פשוט מגעיל אותי שכל פעם צריך להגיד לך ואתה מתנהג כאילו כלום לא קרה, מאוד מגעיל לי לכתוב את זה עכשיו, אבל הגיע הזמן שאולי תפנים את זה.
    אל תשכח עם איזה אנשים אתה מדבר, במיוחד אדמינים שהיו איתך באותה קבוצה.
    סשה/Loxie
    ^^

לא נכשלתי, רק מצאתי 10,000 דרכים שלא יעבדו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2015
    נכתב במקור על ידי Loxie
    דבר ראשון תעשה אשכול כמו הטופס שיש בשביל כזה דבר.
    דבר שני, מההתחלה אתה היית ציני ופשוט ניסית לצחוק ולהצחיק בלי סוף אחרי 27 אזהרות וגם צעקות כי באמת לא הפסקת, אם הייתי סופר כמה פעמים קיבלתי ממך טימפלאש אולי הייתי מגיע ל10 פעמים.
    2 שחקנים מהקבוצה שלך מתו ובמקום לעשות טרייד על הקיל את מסתכל על האוויר וחושב על כלום.
    כל המשחק לא סתמת ולא הבאתי לך מיוט, אין לי מה לענות לך כי אין לך שאלות רציניות, לא פעם ראשונה שלך ואני בטוח שגם לא אחרונה שלך, תלמד את המקום שלך ולכבד אדמינים.
    התעלמת מהאזהרות שלי והמשכת לזרום אם מישהו בשם אנטיסנאפ כל המשחק, בראונד שנקנה NEGEV הוא הביא לך אותו ולא השתמשת בו ואז הוא עשה בדיוק אותו דבר, התחיל להיות ציני ואמר "בטעות" קניתי NEGEV אז אי אפשר להשתמש עכשיו בנשקים ופשוט התחבאתם עם פיסטול ומשכתם את הראונד.
    אני יגיד את זה אחת ולתמיד, תמשיך לעשות דברים כאלה ותידרדר בדרך הזאת, לא תגיע כאן לשום מקום ואף גם תסולק, תתחיל ללמוד מטעויות שלך לפחות ולא לעלות לאמדין באיזהשהו שרת ואז להוכיח בכל שרת שחבל שהעלו אותך ולרדת.
    פשוט מגעיל אותי שכל פעם צריך להגיד לך ואתה מתנהג כאילו כלום לא קרה, מאוד מגעיל לי לכתוב את זה עכשיו, אבל הגיע הזמן שאולי תפנים את זה.
    אל תשכח עם איזה אנשים אתה מדבר, במיוחד אדמינים שהיו איתך באותה קבוצה.
    חלאס לחשוב שאתם האדמינים אלילים כולכם מאחורי מסך עושים גם טרולים ואתם גם בני אדם פשוט תפסיקו להתלהב שאתם אדמינים כי בלחיצת כפתור יכולים לעלות/להוריד אותך מאדמין . פשוט יש לך גישות ואתה מאחורי מסך אז אתה מאפשר לעצמך להמציא דברים ולמצוא על כל דבר סיבה לבאן. אני יכול לספור מאה פעמים שלא דיברת ואמרת INFO שזה חובה כחלק מהחוקים אבל לך לא יביאו באן כי אתה 'אליל' ואסור ואנחנו צריכים למצוא לשבת ולשתוק מולכם. ביום אחד יש פה יותר מעשרים באנים ובקצב הזה לא תהיה לכם קהילה פשוט ואם הייתה קהילה מצליחה אחרת כולם היו עוברים כי כולם יודעים שכאן מתנהגים לשחקנים כמו חרא ואתם חושבים שהכל מותר לכם רק בגלל שקניתם איחסון בכמה שקלים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2017
    loxie עם כל הכבוד לך ולהנהלה היני רוצה להגיד שאני לא עשיתי טרול וזה שאני טוב במישחק וצערי אך מנסה להישתפר וזה שלא ידעתי לקבל "טרייד" על קיל ואף שהיני מסכים שמספר פעמים קיבלת פלאש ממני בטעות וזה היה פחות מ5 פעם וכל פעם היצטערתי ממש ואמרתי סליחה בטעות ואם מתת הבאתי לך נשק אף במחיר שבו אני ישאר בלי נשק ואני באמת ניסיתי לשחק ולהיות נחמד לכל הטים אפילו חזרתי על ההמישפט "לוקסי סליחה אחי שומע באמת סליחה על ברעש" ועל המשפט "לוקסי שומע אתה שם " ואני הבאתי אינפו ולפי ההקלטה לא הזהרת אותי אף פעם הזהרת את הילד שהיה איתניו אל צאפו אחרי שהיה בפאלפון ואת אנטיסנאפ שלא ישתמש בנגב והוא לא הישתמש בו כפי שנאמר ואני עם כל צערי שאני שחקן טוב ולא בן אדם טוב אני מנסה לעזור לחברי לקבוצה וזה לא אחת מהפעים בה אני טעיתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2016
    לדעתי אי אפשר להפוך את זה למשחק תחרותי זה משחק פתוח לכל הרמות ונועד לכיף אי אפשר להרוס אותו בגלל ההנהלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    לא יורד הבאן.
    VANDI לא פעם ראשונה שלך.

האווירה שאתה יוצר היא מזלזלת ולי אישית נמאס מזה,לא כלפי הנהלה ולא כלפי שחקנים.
    בפיקאפים באים כדי לשחק תחרותי, ולא בשביל "לצחוק" כל המשחק בשביל זה יש שרת FUN .
    לא צריך לשמוע שאתה אוכל מרק תוך כדי משחק ועושה שטויות במקום לשחק וכשאתה מת לתת INFO וזהו, זה הכל.

אתה מורחק ל 3 ימים וכשחתזור תהיה רציני בלבד.

אם יש בעיה אתה מוזמן להגיע לטיימספיק ולדבר איתי.
    שתף ב-Google+

הרשמה