תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    02.06.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (לדוגמא: X)
    NivoS
    http://steamcommunity.com/id/Nivoss/

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן
    פה
    )
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=Nivos#12992

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y)
    Figsy

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)
    הסיבה היתה כי במשתמש אחד שהיה לי שקיבלתי בו ואק באן (בגלל צ'יטים אבל לא השתמשתי בשרת שלכם כמובן והתחלתי דרך חדשה בתור שחקן בקהילת הסיאסגו) דיברתי על זה עם חבר שלי תוך כדי בשרת הארנה ופתאום אני מקבל באן

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017)
    02-06-17 13:49
    הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

02-06-17 13:49
    יש לי רק דבר אחד מוזר וזה שאחרי שאני קיבלתי את הבאן, אז אמרתי לבננה שזאת סיבה שהיא לפי דעתי לא חכמה לתת עליה באן ועוד פרם, אחרי זה הוא אמר לי שהבאן ירד ליום, הלכתי בדקתי וזה באמת ירד ליום, כמה שעות אחרי זה נכנס לסורס באן ואני רואה שזה השתנה ליום וגם רשום שם שהסיבה היא בגלל שפירסמתי צ'יטים עכשיו זה היה הפרסום שהוא גם מים של Anomaly יוטיובר שוודי
    KazahstanCheats.Kz Never Vac And You Know! וזהו הסיבה משום מה השתנתה לזה מוזר מאד אשמח לתשובה מהירה לילה טוב קהילת ויגיימס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2017
    גם כן ראיתי דיון שנראה לי סקסי דוג עשה שרשום שם שנותנים הזדמנות שנייה לאנשים שנמצאים בבלאק ליסט, אני באמת מקווה שאני אקבל הזדמנות שנייה למרות שהבאן שלי הוא טיפה מוזר, עדיין מחכה לתגובה. ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    שחקן שנתפס על ציטים מורחק מהקהילה, אין כזה דבר על דעת עצמך לפתוח דף חדש בקהילה כל עוד לא אישרו לך את העירעור,
    במיוחד שקבלת את הוואק לפני 16 יום, תוכל לערער על הבאן עוד שנה.
    הבאן נשאר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2017
    אבל אני גם לא השתנשתי בצ'יטים בקהילה שלכם, ואני אף פעם לא וחוץ מזה רשום שם בסיבה פרסום צ'יטים שהפרסום היה שרשמתי בצ'אט:
    KazhstanCheats.Kz Never Vac And You Know! הנה הוכחה שזה מימ
    נערך לאחרונה על ידי NivoS12; 03.06.2017 בשעה 10:47.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי NivoS12
    אבל אני גם לא השתנשתי בצ'יטים בקהילה שלכם, ואני אף פעם לא וחוץ מזה רשום שם בסיבה פרסום צ'יטים שהפרסום היה שרשמתי בצ'אט:
    KazhstanCheats.Kz Never Vac And You Know! הנה הוכחה שזה מימ
    לא הבנתי על מה הדיון פה בדיוק, יש לך משתמש בVAC לכן קיבלת PBAN.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה