תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.06.2015
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: AntiSnaP
    http://steamcommunity.com/id/antigay124/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#13019

שם האדמין שנתן את הבאן:
    barr

סיבת הבאן: עושים טרולים בפיקאפ לאחר שאוזהר מלא פעמים

התאריך שבו ניתן הבאן: 02/6/2017
    עצוב כמה זה קל בשביל אדמין להביא למישהו באן רק בגלל שהוא לא בא לו טוב במשחק
    הערות נוספות: כאשר שיחקתי עם NEGEV במשחק והייתי עם תוצאה חיובית האדמין הטוב שהיה מולי היה 5-17 ולאחר שהרגתי אותו עם הנגב במשחק בלי הזהרה פשוט הביא לי באן ושהתלוננתי הוא אמר 'נתתי לך באן ולא מוריד אותו'. נורא עצוב ובגלל שהאדמין נוראי במשחק הזה אני צריך לחטוף על זה באן. שחקן שמשחק ב PU צריך ליהנות מהמשחק ולא צריך להגיד לשחקנים עם מה לשחק רק בגלל שהוא נהרג מהנשקים המובנים בתוך המשחק.
    זה לא נורמלי ולא עולה על הדעת שאני אקבל באן רק בגלל שהאדמין עושה מה שבראש שלו וכולם אומרים שהוא האדמין הכי ABUSER שראו בחייהם. היה לו משחק גרוע והוא התעצבן שהרגתי אותו 180 מעלות כל מי שהיה איתו בקבוצה אמר שזו הסיבה לבאן, רק בגלל שהוא חטף TILT מזה ששיחקתי עם NEGEV.
    אדמין כזה לא צריך להעלות להנהלה וכולם מסכימים איתי שהוא מנצל את הגישות שלו ועושה מה שבראש שלו.
    זה עצוב שהכל הדרדר למצב הזה רק בגלל שאדמין קיבל עצבים במשחק מרשה לעצמו להביא באן ליום שלם. טעות ענקית לעלות אותו להנהלה והוא הורס את הקהילה ולא משפר אותה באף צורה והמון אנשים רק חוששים ממנו ותמיד יוצאים כאשר הוא משחק ב PICKUP , הוא פשוט חושב שהוא אליל מאחורי מסך כאשר יש לו גישות שלא ברור איך הוא קיבל. מוזר שקיבלתי את הבאן לאחר שהרגתי אותו ב 180 מעלות עם NEGEV ואם זה לא היה קורה מתערב שלא הייתי מקבל באן, אם הבאן באמת היה מוצדק הייתי מקבל אותו לאחר המשחק ולא באמצע הרוונד לאחר שהרגתי את האדמין

נערך לאחרונה על ידי AntiSnaP; 02.06.2017 בשעה 21:03.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    בר אדמין מצוין, הוא רציני אחראי ובוגר.. וב99% מהפעמים הוא גם צודק. לא חושב שיש מקום להוריד אותו או בכלל לבדוק את העניין שלו. מה שכן אני מסכים עם המתלונן והבאן לא מוצדק. נגב הוא חלק מהמשחק וזכותו של כל שחקן לשחק באיזה נשק שהוא רוצה כל עוד הוא נשק מובנה במשחק ולא חסום. באותה המידה אני משחק מדי פעם עם duel barretas בפיסטול ראונד ואנשים היו כועסים עלי ואז כשהייתי הורג אז פתאום הכל בסדר. אין שום חוק שמתיר לשחק רק עם גלוק דיגל יואספי m4 ak and awp ואין סיבה ששחקן יורחק על זה שהוא שיחק עם נשק שלא מקובל לשחק איתו.. במיוחד כשאותו שחקן טוען ששיחק טוב באותו משחק וסיים בסקור חיובי. במידה ובנוסף למשחק עם ה NEGEV היתה התנהגות רשלנית או טרולים כן הייתי משאיר את הבאן.. ממליץ כן לבדוק את העניין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2015
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    בר אדמין מצוין, הוא רציני אחראי ובוגר.. וב99% מהפעמים הוא גם צודק. לא חושב שיש מקום להוריד אותו או בכלל לבדוק את העניין שלו. מה שכן אני מסכים עם המתלונן והבאן לא מוצדק. נגב הוא חלק מהמשחק וזכותו של כל שחקן לשחק באיזה נשק שהוא רוצה כל עוד הוא נשק מובנה במשחק ולא חסום. באותה המידה אני משחק מדי פעם עם duel barretas בפיסטול ראונד ואנשים היו כועסים עלי ואז כשהייתי הורג אז פתאום הכל בסדר. אין שום חוק שמתיר לשחק רק עם גלוק דיגל יואספי m4 ak and awp ואין סיבה ששחקן יורחק על זה שהוא שיחק עם נשק שלא מקובל לשחק איתו.. במיוחד כשאותו שחקן טוען ששיחק טוב באותו משחק וסיים בסקור חיובי. במידה ובנוסף למשחק עם ה NEGEV היתה התנהגות רשלנית או טרולים כן הייתי משאיר את הבאן.. ממליץ כן לבדוק את העניין
    אני יכולתי להגיד לך ששיחקתי בצורה טובה ולא רשלנית וקיבלתי באן לאחר שהרגתי אותו ב 180 ולא נתן לי לסיים את הרוונד ועל המקום נתן לי באן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    ערב טוב .
    כנראה אתה לא מבין למה קיבלת באן אז בוא ואני יסביר לך
    1. אמרתי לפני המשחק להפסיק לעשות טרולים עם נגב ולשמור על אווירה תחרותית בפיקאפ ( ואת זה כנראה לא הבנת ).
    2. אחרי אזהרות רבות שאתה מקבל ממני ומחברי צוות אחרים על זה שאתה עושה טרולים בפיקאפ עם נגב וגורם לטים שלך גם לשחק בצורת טרול ולקנות כולם נגב ולרוץ למיד ולרסס אתה ממשיך ובגלל זה קיבלת באן .
    3. אתה כנראה לא מבין מה זה פיקאפ אז אני יסביר לך , פיקאפ זה משחק תחרותי באווירה נעימה שעדיפה על פני mm וכו ...
    ושאתה בא ומנסה להרוס את האווירה התחרותית שיש בשרת בזה שאתה מחליט לקנות נגב כל ראונד ולדרדר את הטים שלך לעשות טורלים עם נגב במקום לשחק זה לא לעניין וזה מבחינתי טרול נקודה .

לסיכום הבאן שלך נשאר , תלמד לשחק כמו שחקן רגיל ולא לעשות טרולים בטימספיק וגם בצורת המשחק שלך בפיקאפ .

שיהיה שבת שלום .
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 02.06.2017 בשעה 21:19.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2015
    כשאני מדבר איתך אתה לא מוכן לדבר... כולם אומרים שהתעצבנת מזה שהרגתי אותך,שיחקתי כמו כולם ולא ברשלנות ורק בגלל שהרגתי אותך 180 קיבלתי על זה באן , אני רוצה שמישהו עם גישות גבוהות שחושב שצורה נורמלית יראה את הדמו ויגיד אם באמת מגיע לי באן. כל שחקן רשאי לשחק עם מה שהוא רוצה אלא אם יש חוק נגד הנשק כמו KNIFE, ZEUS אני לא רואה סיבה למה אני צריך לשבת בשבת ולא לשחק רק בגלל שהרגתי אותך והתעצבנת קצת. בבקשה תחשוב בהגיון ולא מאינטרסים אישיים. אין שום סיבה לבאן כי לא עברתי על שום חוק ואתה החלטת לקחת את החוק לידיים ואפילו אין מישהו שיפקח ויסתכל על הבאן אז בגלל זה אני יושב ולא משחק בשבת בלי סיבה וזה רשלנות
    נערך לאחרונה על ידי AntiSnaP; 02.06.2017 בשעה 21:24.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    נכתב במקור על ידי AntiSnaP
    כשאני מדבר איתך אתה לא מוכן לדבר... כולם אומרים שהתעצבנת מזה שהרגתי אותך,שיחקתי כמו כולם ולא ברשלנות ורק בגלל שהרגתי אותך 180 קיבלתי על זה באן , אני רוצה שמישהו עם גישות גבוהות שחושב שצורה נורמלית יראה את הדמו ויגיד אם באמת מגיע לי באן. כל שחקן רשאי לשחק עם מה שהוא רוצה אלא אם יש חוק נגד הנשק כמו KNIFE, ZEUS אני לא רואה סיבה למה אני צריך לשבת בשבת ולא לשחק רק בגלל שהרגתי אותך והתעצבנת קצת. בבקשה תחשוב בהגיון ולא מאינטרסים אישיים. אין שום סיבה לבאן כי לא עברתי על שום חוק ואתה החלטת לקחת את החוק לידיים ואפילו אין מישהו שיפקח ויסתכל על הבאן אז בגלל זה אני יושב ולא משחק בשבת בלי סיבה וזה רשלנות
    הבאן קוצר ל12 שעות לאחר שיחה שהתקיימה בטימספיק ,מקווה שהבנת את הטעות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    הנושא טופל, ננעל.
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

הרשמה