תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    16.01.2017
    טופס תלונה כנגד אדמין:

שם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: X)

3yloN

שם האדמין: (לדוגמא: Y)

Gabay

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

התנהגות לא מקצועית, נתינת באן כ'נקמה'?

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017)

2/6/2017, שעה 17:00.

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

בשרת Casual, בלי להודיע מראש האדמין החליט שטרוריסטים חייבים לפרוץ אחרי דקה, לא ידעתי על קיום הכלל (הדבילי לגמרי לדעתי) ולכן בתור טרוריסט לא פרצתי (CT פרצו לטאנל, לא הייתה לי סיבה להיכנס ולהתאבד). האדמין החליט לתת slay בלי אזהרה וככשאלתי אותו למה קיבלתי slay (שאגב הוא נתן באותו ראונד slay לבערך 5 אנשים משתי הקבוצות, איך אפשר לשחק ככה? הקטע ב-Casual זה לשחק זמן) הוא הודיע לי שהוא הוציא כלל חדש שהטרוריסטים חייבים לפרוץ עד הדקה. עכשיו מעבר לחוסר מקצועיות שאני מניח שכל בן אדם שמבין במשחק יראה פה, האדמין החליט שקיללתי ונתן לי באן ל-6 שעות כי העזתי לזלזל בכלל (הדבילי) שהוא המציא באותו רגע.

דמו: (אם יש) - אין

מקווה לטיפול הולם, לא אכפת לי אם לא יסירו לי את הבאן כי הוא רק ל-6 שעות אבל הייתי שמח ש-vgames ישאירו רק אדמינים שמתנהגים בצורה מקצועית בשרתים שלהם.

יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2017
    התייחסות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2016
    אני הזהרתי מספר פעמים ונתתי מספר הזדמנויות שלאחר דקה יש לצאת מהטי ספאון. אני שם לב כאשר השחקן נמצא בקרב יריות או חוזר לטי ספאון בכדי לקחת את הבומב. שמתי לב למספר פעמים שהיית בטי ספאון לאחר דקה והבאתי לך סלאי על כך ולעוד כמה שחקנים שאמרתי להם על כך גם. ולאחר שקיבלת את הסלאי שאלת אותי למה. ועניתי לך כי הזהרתי אותך ואתה ממשיך להיות בטי ספאון ולאחר מכן נתת איזה מילה שלא באה בחשבון "אין בעיה אדמין דביל שעושה מה שרוצה" ולפי כך קיבלת באן. אין לקלל אדמין נקודה.
    אדמין בשרת ה-קאזואל
    זמין רוב הזמן בסקיפ ובסטים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2017
    נכתב במקור על ידי Gabay11
    אני הזהרתי מספר פעמים ונתתי מספר הזדמנויות שלאחר דקה יש לצאת מהטי ספאון. אני שם לב כאשר השחקן נמצא בקרב יריות או חוזר לטי ספאון בכדי לקחת את הבומב. שמתי לב למספר פעמים שהיית בטי ספאון לאחר דקה והבאתי לך סלאי על כך ולעוד כמה שחקנים שאמרתי להם על כך גם. ולאחר שקיבלת את הסלאי שאלת אותי למה. ועניתי לך כי הזהרתי אותך ואתה ממשיך להיות בטי ספאון ולאחר מכן נתת איזה מילה שלא באה בחשבון "אין בעיה אדמין דביל שעושה מה שרוצה" ולפי כך קיבלת באן. אין לקלל אדמין נקודה.
    א. לא נשארתי ב-t spawn, ואפילו כשנתת לי את ה-slay הייתי בכניסה לטאנל, תעמוד מאחורי מה שאתה אומר
    ב. הייתי בסרבר שני ראונדים, איך אתה אומר שאזהרת אותי מספר פעמים?
    ג. כשעשית לי סליי עשית לי ולעוד 2 טרוריסטים, וגם ל-2 CT, תסביר את זה.
    ד. לא קיבלתי ממך שום אזהרה לפני כן, או שלא דאגת להשתיק את כולם כדי שישמעו אותך כמו שצריך או שלא אזהרת, תחליט מה אתה מעדיף.

ולסיום, אני לא עומד להגיד שלא נאמרה קללה ובו אני אצטט את מה שאמרתי:
    "זאת דרישה דבילית להגיד ל-T לפרוץ עד דקה"

אם אתה מחשיב את זה לקללה שמצדיקה באן, אני מבקש לראות דרג בכיר יותר שיתן חוות דעת על ההתנהלות הזאת.
    ואם יש סתירות בין מה שאני אומר לבין מה שגבאי אומר, מוזמנים לבדוק דמואים במידה ואתם שומרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    ערב טוב.
    שחקן אשאר נשאר בשטח הטיספאון אחרי דקה מקבל סלאי.

טרור אשאר מסתובב בשטח הטיספאון במקום להתקדם עם הבומב מקבל סלאי כי הוא מתקפמר בשטח, במקום להתקדם/לעזור לפרוץ (זה חלק מהתפקיד של הטרור)
    החוק ידוע כבר יותר משנה.
    כשנכנסת לשרת הקזואל אישרת חוקים, שוב אני אגיד אדמין לא צריך להזהיר לפני שהוא מעניש, כי כבר אישרת חוקים, וגם אם אתה לא זוכר אותם, תקרא אותם שוב בפורום.

אדמין לא צריך להזהיר שחקן אשאר עובר על החוקים, או במקרה שלך מתקמפר בטיספאון(כל עוד לא סיפקת הוכחה(רקורד תמונה משהו) שיוכל להאמת את דברייך זה המצב.
    סיטי מקבלים סלאי רק כשהם באמת עוברים גבול של התקמפרות בסיטי ספאון.
    אלו החוקים של השרת, לא כל כך שאלו את השחקנים את דעתם על החוקים. אלו החוקים ונקודה.

וגם אם אתה מרגיש שבא לך להוציא את העצביים שלך על האדמין, תשמור אותם לעצמך.

אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה