תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: /ForEver CSGO500) http://steamcommunity.com/id/ForEverAmit)
    קישור של הבאן ב-SourceBan: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#12997

שם האדמין שנתן את הבאן: Void

סיבת הבאן: שיחקתי בסיטי במפה פריזון הילנד קיבלתי פרי קיל אני מבין למה ואחד הילדים שעשיתי עליו פרי קיל ואני מדגיש שזה היה באי ידיעה ואי הקשבה התחיל להתגרות בי בצאט אז אמרתי לו שעם הקול שלו לא הייתי מדבר וקיבלתי באן ליומיים בלי אזהרה ובלי כלום אולי אותו אדמין הזהיר אותי לפני שבוע.
    התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 02/06/2017)

הערות נוספות: תתחשב בי וואיד כבר הסברתי לך באזהרה הקודמת שאני עשיתי טעות ואני מבין אותה אני עוד הפעם חוזר על זה ואני מבטיח שזה לא יחזור על עצמו ולפי דעות של אדמינים אחרים אני אמור לקבל גאג ואני מוכן לחזור עכשיו לשרת לקבל גאג לשבוע על מה שכתבתי בשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2016
    היי forever אני האדמין שנתן לך את הבאן,קיבלת פריקיל משום שהרגת 5 שחקנים סתם ואי אפשר לתת ל5 שחקנים 1up במיוחד כשאנחנו לא יודעים מי השחקנים .
    לגבי הבאן זאת לא פעם ראשונה שאתה מתגרה בשחקנים וקיבלת אינספור אזהרות לגבי זה לכן קיבלת את הבאן ,ואם אתה מבין את הטעות שלך אתה לא אמור לחזור עלייה , ובטח שלא פעמיים לחזור על אותה טעות . אם אתה מעוניין לדבר איתי לגבי זה אתה מוזמן לדבר איתי בשרת הטים ספיק של הקהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    הי
    ForEver,

כמו שאמרתי לך באשכול התלונה הקודם שלך (היום ) שזה שיש לך "התקפות זעם" או לא יודע מה לא אומר שמגיעות לך זכויות יתר שכוללות ויתורים על עונשים.

קיבלת את הבאן שלך מכיוון שזו לא פעם ראשונה שאתה מתגרה בילדים בשרת ואתה בעצמך יודע את זה.
    שוב, אתה צריך להודות שיש לנו אדמינים כאלה נדיבים ורחמנים בקהילה כי היית יכול לקבל באן עוד לפני שהוא הזהיר אותך בפעם הקודמת. (בנוסף, המקרה מצדיק באן של עד 3-4 ימים)

אני מדגיש את החוקים הבאים מתוך חוקי הקהילה הכלליים (ממליץ לך לעבור עליהם);

"במידה ואדמין אומר לכם משהו יש לכבד את זה ולא להתחכם.
    מותר לאדמין להעניש ללא אזהרה מוקדמת."

"אסור להתגרות בשום שחקן בקהילה בשום דרך שהיא , ואין להתחכם לגבי כך."

השרתים שלנו הם לא בית ספר, ואפשר להבליג עם מישהו "משגע" אותך או מעצבן אותך בכוונה.

הכי קל לבוא לפה ישר ולהתלונן על כל טעות הכי קטנה של אדמין, למרות שפה לפי דעתי לא הייתה שום טעות מצד האדמינים.

לסיכום, ממליץ לך לעבור על חוקי הקהילה ולהפסיק עם השטויות כי בפעם הבאה שדבר דומה יקרה הבאן שלך לא יהיה ליום ולא ליומיים.

סוף שבוע טוב
    MELEH

נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 02.06.2017 בשעה 16:42.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שלום מלך, מה קורה לפי מה שרשמת בעצמך "אסור להתגרות בשום שחקן בקהילה בשום דרך שהיא , ואין להתחכם לגבי כך."
    השחקן שהתגרתי בו התגרה בי על הפרי קיל שקיבלתי ולא קיבל שום אזהרה או באן או גאג ורק בגלל זה פעלתי איך שפעלתי כמובן שאתם תחליטו עם מותר או אסור אני חייב להזכיר שאני יחסית נחשב חדש בשרת רק אתמול גיליתי איך לכתוב תלונה בפורום. ושבת שלום גם לך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    השרתים שלנו הם לא בית ספר, ואפשר להבליג עם מישהו "משגע" אותך או מעצבן אותך בכוונה.

הטופס נועד להתלוננות על הבאן ולא על מה ששחקן אחר אמר לך.

בלי שום קשר אשמח לראות צילום של מה שהוא אמר לך על מנת שאטפל גם בו.

אתה לא ילד קטן, קודם תיקח אחריות על עצמך, ואז תיקח אחריות על האחר.

"אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש"

חוקי הקהילה הכלליים (ממליץ לך לעבור עליהם)
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 02.06.2017 בשעה 17:20.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    הלוואי עם יכולתי לקחת צילום אבל קיבלתי באן בדיוק שלוש שניות לאחר וגיליתי שאפשר לקחת סכרין שוט מהכונסול רק שעה לאחר הבאן שזה כבר לא היה רלוונטי. וגם עם אני ילד קטן קשה לי עם זה שרק אני מקבל את הבאן אני יגיד תאמת אני לא ישקר כי באותו זמן שאדמין נתן לי באן באותה מידה האדמין יכל לתת גם לשחקן השני שהתגרה בי באן אני לא יקרא לזה פרוטקציות אבל אין מילה אחרת . אשמח לדעת עם לvoid היה רקורד באותו הזמן ועם כן שישלח לי בבקשה. אני מוכן לקבל עונש של גאג לשבוע במקום הבאן אבל זאת כבר החלטה שלכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    שוב, ממליץ לך לקרוא את החוקים בקהילה חוקי הקהילה הכלליים, האדמינים לא צריכים להביא הוכחה כלשהי, אתה בחרת להתלונן ומכאן, שאתה צריך להביא איזושהי הוכחה לכך שהשחקן באמת התגרה בך, ואם כן מה הוא אמר ואם זה בכלל מצדיק עונש...

מבחינתי אפשר לנעול מכיוון שאין עוד על מה לדבר (חוסר בהוכחות) וסיבת הבאן הועברה והובהרה לשחקן באופן מלא

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אין סיבה לגרור את האשכול, קיבלת תשובה מספקת מסגן מנהל השרת.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה