תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שם המשתמש המתלונן: ForEver קישור לפרופיל (http://steamcommunity.com/id/ForEverAmit/)

שם האדמין: abc וקבוקים

סיבת התלונה: האדמינים המדוברים לא מתפקדים בשרת הם לא מתייחסים לתלונות באדמין צאט ואני מגיע למצב שקרה ובמפה פריזון הילנד הורגים אותי סתם באחד התאים שלא צריך להיות בהם גב צמוד לסורגים. ואני רושם באדמין צאט תתן לי וואן אפ ותבדוק איפה אני ושיראה שלא עשיתי משו לא בסדר. אדמין וותיק יותר היה עושה וואן אפ ובודק במתרחש כמובן שאני לא בא להשוות בין אדמינים אבל אני במצב שהאדמין לא מקשיב לבקשות שלי ואז אני מכעס מתחיל לרשום בצאט פריקיל כי אולי הוא לא שם לב אני מקבל גאג לשעתיים פה כבר ממש התעצבנתי ורשמתי את זה באדמין צאט והוא (קבוקים) פשוט אומר לי forever (הכינוי שלי במשחק) אל תספים את האדמין צאט אני ממשיך בשלי אחרי הראונד אני אומר במיק אדמינים פרוטקציות לשתי האדמינים המדוברים קיבלתי מיוט ואני מבין למה כי זה אסור אבל זה היה רק בגלל התקפת זעם זאת התלונה מקווה שתטפלו בזה כמו שצריך כמובן שפחות ישימו על התלונה הזאת כי אין לי רקורד אבל אני חייב להזכיר שזה קורה הרבה בשרת ולהוסיף שבאותו הזמן שהרגו אותי הרגו עוד ילדים בשרת ואותם ילדים דרשו וואן אפ גם.
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 01/06/2017

הערות נוספות: הסברתי באופן מפורט למעלה.

דמו: אין .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2015
    היי,
    forever,
    לי אין מושג למה אתה הכנסת אותי לתלונה הזאת. אני רק נכנסתי לשרת וכל מה שראיתי זה אותך מספים באדמין צאט שעשו לך פריקיל וראונד אחרי ברגע שירד המיוט לטרור עשית ספאם למיק ואמרת אדמינים פרוטקציות אדמינים פרוטקציות כמו שציינת למעלה כשנכנסתי טיפלתי בכמה פריקילים שנעשו, נתתי וואן אפים וריספאון הראונד הזה גם אתה כתבת שעשו לך פריקיל אז שאלתי את הסיטי שהרג אותך למה הוא הרג אותך והוא אמר שמרדת וכפי שאתה יודע בשרת זה מילה של סיטי מול מילה של טרור. ועוד אחרי זה נכנסת לחדר שלי ושל קבוקים והתחלת להגיד לנו שוב אדמינים פרוטקציות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2017
    שלום forever.
    אם לא שמתה לב הייתי לבד עם בערך 30 אנשים בשרת , שכתבתה fk הסיטי ענה ואמר שהייתה בתא נשק , אתה לא חדש בשרת ואני חושב שאתה כבר יודע שמילה של סיטי חזקה ממילה של טרור , שהתחלתה לכתוב באדמין צ'אט לתת לך 1up כדי שאני יבדוק באיזה תא הייתה הייתי די עסוק , כמו שכבר אמרתי הייתי לבד בשרת עם בערך 30 אנשים , ואחרי הראונד התחלתה להספים את הצ'אט וזה הסיבה לגאג.
    מבחינתי אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    הי
    ForEver,

כמו שהאדמינים רשמו לפניי, חוסר ההתייחסות לפריקיל נעשה בעקבות עומס על האדמין בשרת, למרות שהם לא היו צריכים להתייחס אליך בכלל מהסיבה הפשוטה שלא ביררת עם הסיטי למה בכלל הוא הרג אותך.

קיימות הרבה דרכים לברר זאת (טימספיק, פרטי בסטים, סקייפ ועוד) ואתה בחרת שלא לעשות את זה ולרשום ישר !FK.

זה שילדים אחרים דרשו 1UP לא אומר כלום, הם יכולים לדרוש עד מחר ואם האדמין\סיטי אמר להם שהם לא זכאים לקבל, אז הם לא זכאים לקבל עד קבלת הוכחה מספקת שעשו עליהם FK.

הכי קל לבוא לפה ישר ולהתלונן על כל טעות הכי קטנה של אדמין, למרות שפה לפי דעתי לא הייתה שום טעות מצד האדמינים.

לאחר מכן בחרת להספים את האדמין צ'ט ואת המיק שלך בFK ואדמינים פרוטקציות- מצדיק באן של עד שלושה ימים, ואתה צריך להודות שיש אדמינים כאלו סבלניים אצלנו בקהילה.

זה שיש לך התקפות זעם או וואטאבר לא אומר שלא צריכים לתת לך עונשים בשרת ולתת לך יחס מיוחד.

לסיכום, תנסה להסתכל על חצי הכוס המלאה ולא לחפש אדמינים על כל שטות.

שבת שלום.
    MELEH
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 02.06.2017 בשעה 14:36.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נענה, נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה