תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    30.05.2017
    שלום להנהלת הקהילה והשרתים ולשחקני Vgames.
    אני פותח את האשכול הזה מתוך 100% דאגה ואכפתיות לשחקנים שלכם.

כמה שבועות שאני משחק בכמה מהשרתים שלכם (בעיקר בעיקר ב1v1 ובRetakes) ויש לי ביקורת קשה (אם אתם לא יודעים מה זה ביקורת או איך לקחת ביקורת, בבקשה ללמוד מה זה כי אין לי כוח לקבל *עוד* באן ללא סיבה).
    אז במה מדובר?
    כמה בדברים:
    1) חוקי השרתים
    2) צוות השרתים
    3) ניהול השרתים/הקהילה
    אני ארשום את הביקורת שלי לפי החלקים למעלה, בפירוט.
    אני מבקש מהניהול כאן, *לקרוא את כל האשכול, הוא לא מכוון לפגיעה בכם, רק לשיפור!*

1) חוקי השרתים:
    כשחקן שרוצה פשוט להכנס לאחד מהשרתים ולהתאמן/לשחק, החוקים הפכו את המשחק לבלתי אפשרי. וכמו שאמרתי היום למנהל השרת 1V1, אתם מריצים פה משטר דמוי נאצי. תהיו מוכנים לקבל את המילה או שתבחרו להתנהג כמו ילדים בני 12 ולהעיף באן כי רשמתי "כמו נאצי". ואם אתם טועים, לא - לא קראתי לכם נאצים עכשיו.
    האדמינים כאן נותנים עונשים על שטויות גמורות, מילים מסכנות כמו "נוב", "אפס", "מכוער", "אידיוט" וכו' נגמרות במיוטים לשעות. מה עובר עליכם? נכון, לא כיף לשמוע את המילים האלה. אבל אם כבר ואתם מגזימים במיוט, אז מה הקטע לתקוע ילדים שעות בלי לדבר? תנו מיוט ל5 דקות בגג וזהו, מה היחס הזה לשחקנים שלכם? על מילים כאלה לא צריך להעניש *בכלל*.
    דוגמאות נוספות - אם לילדים יש רעש במקרופון אסור להם לדבר, אם מישהו עושה גרפס הוא מקבל מיוט לחצי שעה. אם שחקן צועק מכעס הוא מקבל מיוט. מ-ה ה-מ-ט-ר-ה ש-ל-כ-ם? תנו לשחק!
    היחס לשחקנים שלכם הוא כמו היחס של אמא לילד בן ה-3 שלה. רק ששם זה מדאגה, וכאן זה מחוסר כבוד ואכפתיות. אתם לא באים לחנך פה נערים וילדים ואתם צריכים להכניס קצת למחשבה שאולי הם בסך הכל עצבניים קצת או לא באמת מתכוונים לפגוע.
    אחרי הכל מישהו שרושם בצ'אט אידיוט לא הולך לרצוח למישהו את המשפחה (וכנראה שגם לא יעשה משהו יותר מלרשום 'אידיוט').

2) צוות השרתים:
    פה אני מדבר על חלק גדול מהצוות, אבל לא כולם. המון אדמינים כאן עושים מה שהם רוצים, פשוט ככה. מדברים איך שהם רוצים, מענישים איך שהם רוצים. לא סתם המון תלונות כאן נפתחות (נגיע לחלק שהם לא מטופלות נכון בסעיף 3) כי אדמינים כאן צועקים, מתייחסים לשחקנים בצורה מזלזלת, פוגעים בשחקנים ומדברים אליהם כאילו הם מלכי העולם.
    אני חוזר כדי להדגיש על יחס מזלזל מצד האדמינים כששחקנים פונים או מדברים אליהם. אני באמת מזועזע שככה קהילת הגיימינג הכי טובה בארץ פועלת.

3) ניהול השרתים/הקהילה:
    פה זאת פנייה אישית שלי אליכם, ולכן אציג את עצמי קצת יותר.
    את השם שלי אפשר לראות בשם המשתמש, אני בן 18 והתחלתי את העניין שלי במחשב בגיל 8 אולי.
    מעל 8 שנים בסדרה קונטר סטרייק, מעל 4 שנים של סאמפ, כמה שנים של GTA V, COD, וקומבט ארמס.
    בנוסף, מעל 6 שנים של נסיון בניהול פורומים, שרתי גיימינג וקהילות גיימינג.
    ועכשיו כדי להדגיש כמה אני מבין אתכם ומכיר את העמדה שלכם - חלק מהידע והנסיון שיש לי, הוא בניהול שרתים וצוותים של שרתים, למעלה מ5 שנים אני מנהל עשרות צוותים בתחומים שונים, בעיקר צוותי שרתי משחק, אבל גם של טימספיק, צוותים כללים (מדיה/עיצוב/תכנות) וכו'.
    אני מעריך שמעל ל100 אנשים עברו תחתיי במשך חמש שנים, וחלקם כבר מנהלים ידועים שאפילו מנהלים פה בVgames (מנהלי קהילות, משחקים ועוד).
    עכשיו מגיע החלק שלי אליכם;
    הצורה שהשרת מתנהל לא טובה מהבחינות שכבר ציינתי למעלה. תפגעו מזה או לא - זאת אשמתכם. הבעיות הם תמיד אשמת המנהלים, לא משנה במה מדובר. האקר משבית לקהילה את השרתים? אשמת המנהלים. עד כדי כך. האחריות על כל הבעיות (והיתרונות) היא שלכם, והכל מתנהל לפי איך שאתם מחליטים.
    אז כשאדמינים מתנהגים בצורה מגעילה אל שחקנים, מענישה בצורה מוגזמת בעליל ולא בוגרת - זאת אשמת המנהלים. יותר מזאת, המנהלים הם כמובן מהווים דוגמה לצוות שלהם, כמובן כשהיום פניתי לאחד המנהלים, התגובה שקיבלתי לטענות שהצגתי מולו בשרתים מזעזעות ולא מכבדות בעליל (אני לא אציין מי זה היה, הוא יודע - ובתקווה שאתה קורא את ההודעה הזאת, אני מקווה שאולי כאן תבין שאני לא באתי בכוונה לפגוע, אלא לעזור ולשפר).
    מה המטרה שלכם מנהלי קהילת CS:GO VGAMES ושרתיה? אני בטוח שלשפר את איכות המשחק והגיימינג ולהגדיל את הקהילה בפרט וVGAMES ככלל (*אציין כאן שמהקהילה שאני מגיע ממנה המנהל מעדיף שהשרתים יהיו ריקים אבל תהיה איכות).
    אז, בואו נשווה בין המטרה לשטח:
    רצון לשפר את איכות המשחק - מענישים בצורה מוגזמת ובלתי הגיונית, זלזול עצום מצד הצוות והניהול ויחס גרוע (*לא מדבר על כולם*).
    רצון לשפר את הגיימינג - חוסמים אנשים מאפשרות לשחק בשרתים בצורה נוחה.
    רצון להגדיל את הקהילה - מעיפים באנים על ימין ועל שמאל, שלא נדבר על האי צדק שבבאנים.
    "תלונות ועזרה";
    קודם כל, אם לא שמתם לב עד עכשיו - הפורום מפוצץ בתלונות והורדות באנים. לא העלה לכם נורה אדומה מעל הראש? אוקיי...
    התוכן של האשכולות הם על אנשים/ילדים קטנים שלא באמת עשו משהו חמור, או שלדעתם האדמינים לא נותנים יחס טוב/נכון.
    איך הטיפול? להגיד את האמת, הטיפול בבאנים מעולה. חוץ מכמה פעמים שאני אסביר בחלק של התלונות.
    בנוגע לתלונות, איך אתם מרשים לעצמכם לתת לאדמין שעליו מתלוננים לטפל בתלונה או בכלל להגיב אליה באשכול התלונה עצמו??
    מתוך כל האשכולות של תלונות שקראתי, חלק לא קטן היה בנוי מתלונה של שחקן, תגובה של האדמין ונעילה של האשכול תלונה (מבלי לתת אפשרות להגיב).

(אני מקווה שהגעתם לפחות לפה ושאתם זוכרים שמדובר בביקורת***)

איך אני מציע לפעול?
    פשוט מאוד ולא לוקח הרבה זמן.
    לשבת כל המנהלים, לחשוב טוב אילו חוקים מתאימים לשרתי *גיימינג* מבלי שיפגעו בכיף בשרת או שתהיה הרגשה של יחס של ילדים בני עשר או ענישה על כל פליטה.
    חומרת הענישה - מהמקום שאני 'ביליתי' בשנים האחרונות העונשים הגיעו ל5 דקות אם שחקן מקלל את האמ-אמא של שחקן אחר וגם על זה היו הרבה תלונות שמדובר בהגזמה (מדובר בשרתים שהכילו בסה"כ מעל ל200 שחקנים בשעות היום).
    אני לא אומר לכם להוריד את הזמן מיוט לדקה, אבל בחיאת - לא חצי שעה על "הומו".
    בנוגע לצוות, לעשות שיחה כללית לכולם, להסביר להם שהם בני אדם ושהם בדיוק כמו כל אחד מהשחקנים האחרים, וזה שאנשים פונים אליהם או מנסים להבין משהו, הם לא צריכים להגיב בצורה מזלזלת ומתנשאת (פה אני אציין שהאדמינים *כולם* תומכים בצורה מצויינת).
    בנוגע לפורום - הכמות בקשות להורדת באנים ותלונות תרד משמעותית, זה בראש ובראשונה. חוץ מזה, אם יש תלונות - האחראי על החבר צוות עליו מתלוננים מבקש מהחבר צוות (בהודעה פרטית) ומהמתלונן להגיע לשרת דיבור, שם האחראי יבצע בירור בין שתי הצדדים (לא יכול להיות שצד אחד אומר X צד שני אומר Y ומקשיבים לY כי הוא חבר צוות).
    תאמינו לי שזה לא קשה בכלל, במיוחד כשמדובר באנשים בוגרים שיש להם ידע ונסיון.
    אם תצליחו - וולקאם, יש לכם שרת *כיפי* שהשחקנים אוהבים את האדמינים, ירצו לשחק ולדבר איתם.
    לא תצליחו ותתייחסו לתגובה הזאת כמו שהיחס לשחקנים הוא כרגע, אני לא מצפה לפחות מבאן במשתמש הזה ולשרת שהדבר היחיד שטוב בו זה התמיכה והכיף של המוד (כל הכבוד f0rce השקעה יוצאת מין הכלל).

לא נותר לי דבר חוץ מלאחל לכם בהצלחה, ושתקחו את התגובה הזאת ברצינות - כי אני השקעתי עליה וכתבתי פה *רק אמת*, השאלה היא אם אתם בוחרים להתייחס אליה בצורה מקצועית כמנהלים שרוצים רק טוב - או כנערים עם אף מורם שחושבים שהם יודעים הכל ופוגעים בקהילה ובשחקניה.
    חג שמח!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2017
    חשוב לי להדגיש שוב לפני התגובות - זה אשכול ביקורת נטו, למען VGAMES והשחקנים כאן.
    -לא קראתי לכם נאצים.
    לא ציינתי שמות כדי לשמור על כבוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2016
    אוקי בוא נתחיל מ 1 ביקשת לתת ביקורת ואמרתי לך תעשה את זה בפורום ולא בשרת ושלחתי לך לינק, אחרי זה אתה מתפרץ וצועק ''החוקים שלך מסריחים''
    כבר אתה לא מקשיב לאדמין ומדבר בחוצפה. אני אומר למישהו לא לשיר ואתה בא ואומר ''מה זה החוק הזה'' וזורק כל מניי הערות כאלה ואחרות.
    ואתה אומר שאתה בא ממקום של ''
    100% דאגה ואכפתיות לשחקנים שלכם.''
    ואז אתה נכנס מזלזל בחוקים של הקהילה ואומר שהשרת זה משטר נאצי!.
    יש דרך ומקום לתת ביקורת, להבאה על תעשה את זה בשרת.
    ולגבי איך הגבתי לך בשרת כמו שאתה אומר שהגבתי בזלזול, לא הגבתי בצורה לא יפה ביקשת לתת ביקורת אמרתי לך ''תעשה את זה בפורום
    לא מול כל השרת'' כמו שכבר אמרתי, אתה החלטה שלא להקשיב לי ולהגיד את מה שאמרתה, שזה משהו שאסור להגיד וזה הסיבה שקיבלת באן מהשרת
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2017
    נכתב במקור על ידי smokecs
    אוקי בוא נתחיל מ 1 ביקשת לתת ביקורת ואמרתי לך תעשה את זה בפורום ולא בשרת ושלחתי לך לינק, אחרי זה אתה מתפרץ וצועק ''החוקים שלך מסריחים''
    כבר אתה לא מקשיב לאדמין ומדבר בחוצפה. אני אומר למישהו לא לשיר ואתה בא ואומר ''מה זה החוק הזה'' וזורק כל מניי הערות כאלה ואחרות.
    ואתה אומר שאתה בא ממקום של ''
    100% דאגה ואכפתיות לשחקנים שלכם.''
    ואז אתה נכנס מזלזל בחוקים של הקהילה ואומר שהשרת זה משטר נאצי!.
    יש דרך ומקום לתת ביקורת, להבאה על תעשה את זה בשרת.
    ולגבי איך הגבתי לך בשרת כמו שאתה אומר שהגבתי בזלזול, לא הגבתי בצורה לא יפה ביקשת לתת ביקורת אמרתי לך ''תעשה את זה בפורום
    לא מול כל השרת'' כמו שכבר אמרתי, אתה החלטה שלא להקשיב לי ולהגיד את מה שאמרתה, שזה משהו שאסור להגיד וזה הסיבה שקיבלת באן מהשרת
    .
    היי,
    אני חושב שהבנת אותי לא נכון.
    דיברתי עם כמה מהאדמינים כבר בנושא בתוך השרתים והם הבינו שאני לא בא ממקום של פגיעה, והם החזירו לי תשובות בכבוד.
    נכון, ביקשת ממני לשלוח פה את הביקורת - לא היה לי פשוט רצון ממשי לעשות את זה (נאלצתי לעשות את זה).
    לא אמרתי שהחוקים שלך מסריחים, אני אמרתי שהחוקים פה מוגזמים בטירוף והם כבדים כמו במשטר הנאצי (*לא קראתי לכם נאצים*), הכוונה שלי הייתה שאי אפשר לדבר נורמלי בשרתים.
    בכל מקרה, אני אבחר שלא להתייחס למקרה האישי שהיה וכפי שבטח שמת לב נמנעתי מלציין שמות של אנשים.
    כנראה חשבת שהמצב הוא שאני פשוט ילד שבא להגיד כמה החוקים "חרא", מקווה שעכשיו הבנת אותי יותר טוב.

החלק שאני כן רוצה להתייחס אליו, הוא החלק של הענישה.
    אני אומר למישהו לא לשיר ואתה בא ואומר ''מה זה החוק הזה''
    אני לא רוצה לקבוע ישר כי אני לא זוכר במדויק ואני לא רוצה לקרוא לך שקרן. אני זוכר שאמרת למישהו לא לעשות X (דיי בטוח שזה לא קשור לשירים) ואני כן אמרתי מה זה החוק הזה, כי שוב - זה לא חוק שצריך להיות בקהילת גיימינג. זה חוק שמתאים לשרת JAILBREAK של רוסים.
    כמו שכבר אמרתי,
    אתה החלטה שלא להקשיב לי ולהגיד את מה שאמרתה, שזה משהו שאסור להגיד וזה הסיבה שקיבלת באן מהשרת

.
    זו לא סיבה לתת באן, סיבה לתת באן זה אם הייתי מקלל אותך/את השרת.
    אני מדבר על הדברים האלה, יצא לי לקרוא בערך בזמן שחקרתי קצת על החוקים שלכם בשביל האשכול שיש חוק כזה "לא להגיד לאדמינים מה לעשות" (ודרך אגב נפגשתי בלפחות שתי מקרים שאני זוכר ששחקנים קיבלו על זה עונש לחצי שעה(!))
    ויש עוד המון חוקים ומקרים דומים. אני אזרוק דוגמה אחת מהשרת 1V1 - שחקן שאל על טריידים וקיבל מיוט.
    מבין את הרצון לשמור על השרת והקהילה כקהילת גיימינג, אבל גם אל תשכח/ו שזאת קהילת *גיימינג* ואחרי הכל המטרה של כולכם היא שהשרת יהיה כיפי, תחרותי ואיכותי, ועם חוקים נוקשים, ענישה מוגזמת ויחס לא מכבד לא תגיעו למטרה. המקסימום שהקהילה תהיה, זה קהילה עם הרבה שחקנים כי היא מופיעה ברשימת סרברים בהתחלה וכי השם VGAMES מוכר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    אני לא מבין על מה אתה מקשקש...
    נכון שיש אדמינים יותר נוקשים מאדמינים אחרים, אבל זה שאתה קיבלת תגובה אחת מאדמין כזה, לא קיבלת שום זכות להכליל קהילה שלמה.
    אנא זכור, כשאדמין נכנס לשרת, הוא נכנס בהתנדבות מלאה, ללא שכר וללא שום פרס המגבה את שעות המשחק המרובות אשר הוא משקיע מזמנו החופשי כדי להגן ולשמור על הסדר בשרת שבו הוא אדמין.

עונשים חמורים מידי? על מה אתה מדבר? אני לא יודע איך זה בשרתים שאתה משחק בהם, אבל בשרת הגייל (לדוגמא) עונשים לא נעשים בקלות ראש בכלל ולרוב מתייעצים עם דרגות גבוהות בנוגע לעונשים חמורים יותר.

עזוב את זה, אנשים יכולים לבקש הזדמנות שניה אפילו אם עשו מעשה חמור שלא יעשה. ואנשים כאלה יכולים וקיבלו, הזדמנות שניה, למרות שעשו מעשים שלא יעשו. נכון שיש לנו אפס סובלנות לאנשים שבאים נטו לעשות בעיות ולא לשחק בכיף, לדוגמא אנשים ששמים שירים או מקללים ללא הרף, ובגלל זה הם מקבלים את העונש האידאלי למעשים שלהם. הם שמים זין עלינו ועל החוקים? נחזיר להם באותו המטבע.
    נכון שהקהילה לא מושלמת, מעולם לא טענתי שהיא כזאת. אבל ישנה סיבה שהיא קהילת הגיימינג המצליחה בישראל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2017
    נכתב במקור על ידי AshPELO
    אני לא מבין על מה אתה מקשקש...
    נכון שיש אדמינים יותר נוקשים מאדמינים אחרים, אבל זה שאתה קיבלת תגובה אחת מאדמין כזה, לא קיבלת שום זכות להכליל קהילה שלמה.
    אנא זכור, כשאדמין נכנס לשרת, הוא נכנס בהתנדבות מלאה, ללא שכר וללא שום פרס המגבה את שעות המשחק המרובות אשר הוא משקיע מזמנו החופשי כדי להגן ולשמור על הסדר בשרת שבו הוא אדמין.

עונשים חמורים מידי? על מה אתה מדבר? אני לא יודע איך זה בשרתים שאתה משחק בהם, אבל בשרת הגייל (לדוגמא) עונשים לא נעשים בקלות ראש בכלל ולרוב מתייעצים עם דרגות גבוהות בנוגע לעונשים חמורים יותר.

עזוב את זה, אנשים יכולים לבקש הזדמנות שניה אפילו אם עשו מעשה חמור שלא יעשה. ואנשים כאלה יכולים וקיבלו, הזדמנות שניה, למרות שעשו מעשים שלא יעשו. נכון שיש לנו אפס סובלנות לאנשים שבאים נטו לעשות בעיות ולא לשחק בכיף, לדוגמא אנשים ששמים שירים או מקללים ללא הרף, ובגלל זה הם מקבלים את העונש האידאלי למעשים שלהם. הם שמים זין עלינו ועל החוקים? נחזיר להם באותו המטבע.
    נכון שהקהילה לא מושלמת, מעולם לא טענתי שהיא כזאת. אבל ישנה סיבה שהיא קהילת הגיימינג המצליחה בישראל.
    שלום
    אני לא הכללתי את כל האדמינים וההנהלה. אני ציינתי שלא מדובר בכולם, אך למרות זאת - הרוב המוחלט של חברי הצוות שנתקלתי בהם עד היום התנהגו ופעלו באותה צורה.
    זה שהעונשים מגיעים מדרגים גבוהים לא אומר שהעונש מוצדק. בחיי עשיתי וראיתי במו עניי חברים שלי לניהול עושים טעויות שאין לך מושג כמה גדולות הם.
    אני לא הכללתי את כל האדמינים, כמו שאני לא מכליל את כל החוקים ואת כל ההתנהלות של הקהילה, אבל במה שציינתי כאן, אתה לא יכול להשאר אדיש, כי אני צודק (אני לא זורק מילים, אני מביא פה טענה של המון שחקנים שלכם ומידע ונסיון אישי שלי כמנהל).
    נכון שיש לנו אפס סובלנות לאנשים שבאים נטו לעשות בעיות ולא לשחק בכיף, לדוגמא אנשים ששמים שירים או מקללים ללא הרף, ובגלל זה הם מקבלים את העונש האידאלי למעשים שלהם. הם שמים זין עלינו ועל החוקים? נחזיר להם באותו המטבע.
    אני חושב שכאן הטעות העיקרית שלך, מי אמר שאנשים באים נטו לעשות בעיות? נכון, יש את הילדים שבאים לקלל להציק ואני לא יודע מה. אבל אני לא מדבר עליהם בכלל, אני מדבר על ילד שבאחד משרתי הRETAKES רשם בצ'אט "סעמק איזה זין" וקיבל על זה מיוט לארבעים דקות. זה לא ילד שבא להפריע, זה ילד שנשאר בשרת לשחק למרות שמיוט המופרח לגמרי שהוא קיבל.
    הם שמים זין עלינו ועל החוקים? נחזיר להם באותו המטבע.
    אבוי לנו! זוהי דוגמה למה שדיברתי באשכול. אתה כחבר צוות מעולם לא מחזיר על אותו מטבע כשמדובר בשחקנים, גם אם השחקנים טועים.
    שחקנים שמים זין על החוקים? עלתה לך דעה בראש שאולי החוקים שמים זין על השחקנים?

לסיום אני רוצה לסגור את הפינה הזאת, אני אחד מהאנשים שיודעים הכי טוב מה זה אדמין ושזה תפקיד בהתנדבות. אני במשך שנים (ולא שנתיים או שלוש) אדמין במספר מקומות, ובזבזתי שעות יום יום על השרתים אותם שירתתי, בנוסף לכך שאני יודע שעשיתי עבודה לא רעה, אם תמיד ידעתי איך להתקדם ולטפס בדרגות עד לדרגות הגבוהות ביותר, בסופו של יום - קיבלתי המון מכך.
    תתפלא, אני מאמין שיש לי גם יותר נסיון וידע ממך בנוגע לתפקיד אדמין. אני יודע שהתפקיד של האדמין זה לתמוך בשחקנים, לקדם אותם, לשמור על השרת ממפריעים ולתרום לפיתוח השרת. כפי שכנראה הבנת מהאשכול, אני לא חושב שכל האדמינים פה פועלים בצורה הנכונה, למרות שהם יכולים להיות האדמינים הכי טובים שיש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    בגלל שאתה טוען שאנחנו מריצים משטר "דמוי נאצי" אנחנו לא נתאמץ לענות לך אפילו, גם אם יש לך מה להגיד יש דרך.
    אתה מוזמן לשחק בכל אחת מהקהילות המתחרות שלנו, הרמה שם לדעתי יותר תתאים לך.
    כמובן ששיניתי את הבאן שלך לבאן פרם ובגלל שאתה כבר לא חלק מהקהילה האשכול נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה