תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    22.06.2016
    שם המשתמש המתלוננים : D0R , LIRAZ , BELLIQ

שם האדמין: BARR

סיבת התלונה: המנהל מדבר עם חברים שלו בחדר של האדמינים למעלה , לאחר מכן עוברים לחדר שרת חדרי הפיקאפים , שחקן בשם שאני לא יאמר XXX שם שירים לאחר מכן בר הביא לו קיק והביא גם ללירז על זה ששאל אם הם יכולים לצאת בבקשה , לאחר מכן XXX שלח JUMPSCARE והאדמין בר החליט לקחת את זה בצחוק לאחר שאני ועוד שחקנים רבים נבהלנו מהגאמפ סקאר והביא לו באן לשניה לאחר מכן השחקן חוזר ושם שירים והמנהל עובר שוב איתם לחדר האדמינים למעלה , זה ממש מתחיל להמאס לי ולעוד המון שחקנים שאם היינו שולחים את הקישור של הגאמפ סקאר היינו מקבלים באן לשבוע לדעתי ואפילו יותר , מבקש שהעניין יתחיל להיות מטופל ולא כל היום לעבור על זה בשקט בגלל שהוא מנהל יש רקורדים על זה אם צריך אתם יכולים לפנות אליי ואני מבקש בבקשה שתקחו את זה לתשומת לבכם ... ( מבקש אם אפשרי שהאשכול לא ינעל עד ש 1slot יראה )

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 30.05.17

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

תמונות :

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2017
    הקפיץ לי תנשמה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    שאני שאלתי בנימוס אם הם יכולים לצאת מהחדר בבקשה כי ידעתי שהיווצר בעיות איתם אז חטפתי קיק מהסרבר ואז שחזרתי בר לקח אותי לחדר לשיחה, וכשחבר שלו שם JUMP SCARE אז הוא לא עושה לו כלום שם לו באן לשנייה? תגידו לי זה בדיחה מה שקורה פה בפיקאפים? אליי נטפלים על כל שטות ושטות ולאחרים לא עושים כלום.
    בושה וחרפה מזל שאני כבר רגיל ל JUMP SCARES תחשבו שזה היה מישהו אשר סובל מאפילפסיה ויכל למות מJUMP SCARE מה אז הייתם עושים גם מתפקעים מצחוק? תחשבו לפני שאתם עושים משהו כזה, זה לא מצחיק.

לסרטונים פנו אלינו בפרטי תמורת תרומה של מילה טובה כל אחד יכול לקבל סרטון.
    נערך לאחרונה על ידי YossiKal11; 30.05.2017 בשעה 04:23.
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    איכס מה זה בושה וחרפה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    וואלה בר אחלה גבר.
    נערך לאחרונה על ידי Spazmo; 30.05.2017 בשעה 04:24.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    היי שלום וערב טוב ל"מתלוננים"

א. דור אני מבקש ממך להפסיק עם תלונות טרול מהסוג הזה , הם לא עוזרות לאף אחד !
    ב. אותו שחקן קיבל אזהרה ממני לאחר מכן ובגלל זה הוא הועבר לשיחה פרטית איתי שבה אמרתי לו לא לקלל ולא להפעיל רקורדים שמבהילים שחקנים וכו... , בגלל השעה מנעתי את קבלת הבאן של אותו שחקן כי האווירה הייתה אחרת של לילה .
    ג. לירז חושב שלובי שרתי הפיקאפ זה חדר פרטי וכל מי שנכנס הוא אומר לו לצאת והוא קיבל על זה אזהרה בעבר , ובגלל זה הוא קיבל קיק ממני שישכול את הדיבור שלו לידי וליד שחקנים אחרים בטימספיק לפעמים הבאות , כי פעם הבאה שזה יקרה הוא יקבל באן על הדבר .
    ד. ממליץ להפסיק לפתוח תלונות ספאם הם לא יקבלו את היחס הנכון בגלל הגישה שבה אתם באים ללובי של הפיקאפים ומנסים למצוא על מה לפתוח תלונות ספאם .

קיבלתם תשובה אין מה להגיב יותר מדי אפשר לנעול !
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 30.05.2017 בשעה 04:46.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.06.2016
    חחחחחחחחח טרולים ? אתה מתייחס לכל תלונה שלי כטרול אל תדאג יקרה מה שיקרה והשחקן לא קיבל שום אזהרה כי אחרי שלקחת אותו לאזהרה הוא שם שוב ואז פשוט הבאת לו קיק ויצאנו.... אין הגיון במה שאתה אומר
    מה זה אפשר לנעול ? אני רוצה שיחה אני מאור לירז ובר שיפסיק עם הנדבקות אלינו ... הבאנים שלנו זה רק ההוא
    נערך לאחרונה על ידי DorCS; 30.05.2017 בשעה 04:44.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    נכתב במקור על ידי Arceus
    היי שלום וערב טוב ל"מתלוננים"
    א. דור אני מבקש ממך להפסיק עם תלונות טרול מהסוג הזה , הם לא עוזרות לאף אחד.
    ב. אותו שחקן קיבל אזהרה ממני לאחר מכן ובגלל זה הוא הועבר לשיחה פרטית איתי שבה אמרתי לו לא לקלל ולא להפעיל רקורדים שמבהילים שחקנים וכו... , בגלל השעה מנעתי את קבלת הבאן של אותו שחקן כי האווירה הייתה אחרת של לילה .
    ג. לירז חושב שלובי שרתי הפיקאפ זה חדר פרטי וכל מי שנכנס הוא אומר לו לצאת והוא קיבל על זה אזהרה בעבר , ובגלל זה הוא קיבל קיק ממני שישכול את הדיבור שלו לידי וליד שחקנים אחרים בטימספיק לפעמים הבאות , כי פעם הבאה שזה יקרה הוא יקבל באן על הדבר .
    ד. ממליץ להפסיק לפתוח תלונות ספאם הם לא יקבלו את היחס הנכון בגלל הגישה שבה אתם באים ללובי של הפיקאפים ומנסים למצוא על מה לפתוח תלונות ספאם .

קיבלתם תשובה אין מה להגיב יותר מדי אפשר לנעול !
    ביקשתי ממכם יפה לעזוב כי ידעתי שזה ייצור ריבים שאתם פה ובאתם לריב עובדה שבאתם עשיתם את השטויות האלה ואז חזרתם ל"חדרים של המגניבים" שלכם כמו GROUP D וכאלה.
    אז אל תגיד שלכל אחד אני אומר את זה כי עובדה שעד עכשיו לא הכרתי את BELLIQ ולו לא אמרתי לעוף למה? BTW הוא אחד הגברים באמא שלי בחור הזייה.
    אל תגיד סתם דברים כדי להוציא אותי רע. ד"א ברגע שאותו שחקן שלח את הJS אתה מתת מצחוק כאילו תכננתם את זה אז למה אתה סתם מדבר שטויות? הכל מוקלט, כמו שכבר אמרנו אנחנו באים צעד אחד לפניכם עם הוכחות והכל.
    אתה רוצה לראות את הרקורד? רק תגיד, אחרי זה לא יהיה לך מה להגיד פה כדי להוציא את עצמך הבן אדם הטוב בסיפור.
    לילה טוב וחג שמח בר מנהל שרתי הפיקאפ
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    בר נתן את תשובתו.
    אבדוק מולו מה העניין.
    דור אדבר איתך כדי לרדת לעומק המקרה.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה