תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: יוסי קלמר
    http://steamcommunity.com/id/sclentist/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#12815

שם האדמין שנתן את הבאן: Kapara

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)
    הבאן קוצר נערך על ידי בר מדבר לא יפה לחבר צוות בא בגישה של לעשות טרולים בפיקאפ מתגרה . לאחר חזרה מבאן

התאריך שבו ניתן הבאן: 29/5/17

הערות נוספות: שלום,
    ירד לי היום באן של יום וכעבור 10 דקות החלטתי להתחיל פיקאפ כי אני אוהב פיקאפים, וכמובן בחרתי את המפה שאני הכי אוהב VERTIGO, כאשר בחרתי את המפה המריץ KAPARA או בשמו האמיתי צח החליט לומר את הדברים הבאים ואני מצטט: "איך אני שונא לעשות איתך פיקאפ תמיד אתה טרולר", "לירז בה' אני שונא לעשות איתך פיקאפ", זה היה בזמן הVOTE ולפניו שעוד לא נבחר VERTIGO כאשר VERTIGO נבחר והשרת העביר לVERTIGO הוא אמר ואני שוב מצטט:"לירז אני נודר לך עכשיו טרול אחד ואתה בבאן לשבוע נשבע לך, תבדוק אותי." לי כל המשפטים האלו היו נראים מזלזלים ולא מכבדים מכיוון שאם כמה שאתם חושבים שאני בעייתי בחיים אבל בחיים לא עשיתי טרולים בפיקאפ ואתם מוזמנים לבדוק את כל המשחקים שלי. אבל כמו שאתם כבר מכירים אותי אני לא פרייאר וטיפה חוצפן אז אמרתי לו "אין לך אומץ" שזה אולי טיפה לא היה במקום אבל הוא התחיל איתי בדברים שלא במקום לא אני איתו, מפה לשם התחיל המשחק, אני הייתי הלידר ונצחתי את הראונד של הבחירה, בחרתי טים טוב עם חבר טוב שלי עוד שתיים טובים וKAPARA, אחריי זה היה ה KNIFE ROUND שגם אותו ניצחנו והרגתי אחד ולא מתתי אם אני זוכר נכון, אחריו היה ROUND ראשון שבו היינו 2V3 שמרתי את הסולם ואז הלכתי לB כי הם היו על ה SITE הרגתי אחד, הורדתי לעוד אחד 90 (קיבלתי עליו אסיסט) ואז נשארתי ב1V1 הורדתי לו 70 ומשהו ומתתי, ככה שטרולים לא עשיתי.. עשיתי סתם פאוז לחפש משהו לאיזה 10 שניות ואז ראונד שני התחיל אמרתי להם בואו לא נקנה נחסוך לראונד הבא וניקח אותם, KAPARA קנה DEAGLE אז אמרתי משהו בסגנון הזה: "נו מה אתה בוט מה אתה קונה דיגל אמרנו לא קונים", הוא הביא לי מיוט בטיםספיק ואז המשיך ראונד שני פרצו אותי והייתי עם USP אז מתתי ואז במהלך הראונד עשיתי פאוז ואמרתי לו להוריד את המיוט שאני לא יכול לשחק עם מיוט וכאלה, ואז קיבלתי באן.

עכשיו אני מבין שהוא אומר שקיללתי אותו, שקפצתי מהמפה ועוד כל מיני שטויות שאין פרי דמיון בינן לבין המציאות.. אשמח אם תעשו עם זה משהו כי זה סתם באן יומיים על שטות, אין לי הוכחות שלא קיללתי אבל כן יש לי את הלפני המשחק שהוא אמר את הדברים שנאמרו לאיל,
    תודה וערב טוב יוסי קלמר.
    נערך לאחרונה על ידי YossiKal11; 29.05.2017 בשעה 21:18.
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    טוב אענה לך נטו לעניין.

לא פעם ראשונה שאתה עושה טרולים.
    לא פעם ראשונה שאתה מקלל בקהילה.
    ולא פעם ראשונה שאתה לא מכבד את צוות הקהילה.

ניצלת את היותך לידר הקבוצה וניצלת את הפקודה PAUSE לטובתך האישית.

אתה לא תגיד "עד שאתה לא מוריד לי את המיוט לא ממשיכים את המשחק" .

הבאן נשאר ליומים.
    הערעור בנושא הבאן אינו מתקבל.

שים לב לירז:
    קיבלת באן ליום על קללה.
    עכשיו זה כבר הפך ליומים.
    פעם הבאה זה יהיה 4 ימים וככה זה ימשך.

אתה לא שונה מאף שחקן, אתה תתנהג כמו שכולם צריכים להתנהג בלי הנחות ובלי הסברים נוספים.
    סומך עליך להבין את זה.
    קללה אחת, טרול אחד, ADMIN DISRESPECT אחד ! ואתה מורחק.

בנושא האדמין:
    טיפולי בנושא.

שתדע, השם שאתה יוצר לעצמך הוא של טרולר, אין סיבה שאנשים לא ידעו שאתה כזה.
    תשנה את ההתנהגות שלך ותראה שגם היחס השתנה.
    אדמין מילה את תפקידו ואמר לך בצורה מפורשת : אני יודע שיש לך עבר של בעיות. תזהר, העיניים שלי עליך. (במילים פחות יפות משלי) .

ננעל.
    קיבלת את תשובתך.
    שתף ב-Google+

הרשמה