תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    09.03.2017
    שם המתלונן: KDM

שם האדמין: sexy dog

סיבת התלונה: קרה מקרה בשרת שכתבתי "טמבל" בצאט אחרי ששחקן אחר כתב לי "מה אתה בא בפוזה..." והוא אמר לי את זה בשביל לעצבן אותי
    אני נחשב כבן אדם עם פתיל קצר והחזקתי את עצמי והלכתי לפרטי וכתבתי לצח את המקרה למרות שהוא היה שם ושמע הכל ואז בצאט הוא כותב לי כל מיני דברים ואז הוא כתב משהו שעצבן אותי ממש: SEXYDOG: שחרר ממני שבת בבוקרSEXYDOG: \חלאס
    SEXYDOG: 6 שעות מסבירים לך אותו דבר
    SEXYDOG: ואתה לא קולט כלום
    SEXYDOG: חבל על הזמן שלי
    SEXYDOG: שבת שלום

אני חושב שזו לא התנהגות של מנהל קהילה.....
    קרו עוד כמה דברים אבל לא אפרט אותם עכשיו......

הערות: אני יודע שהוא מנהל הקהילה אז הוא בטח יכתוב משהו יגיד "ננעל" אבל אני כתבתי את זה שכולם יראו את ההתנהגות שלו למרות שהוא יכול להעלים את התלונה הזאת אם הוא רוצה.

דמו:
    SEXYDOG: שחרר ממני שבת בבוקר

SEXYDOG: \חלאס
    SEXYDOG: 6 שעות מסבירים לך אותו דבר
    SEXYDOG: ואתה לא קולט כלום
    SEXYDOG: חבל על הזמן שלי
    SEXYDOG: שבת שלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    כמו שאמרתי זה בזבוז זמן להמשיך לדבר איתך אבל אני יענה לטובת שאר האנשים שקוראים את ההודעה.
    KDM בצוות של קהילה מתחרה עד לפני שבוע +- היה בבאן פרם על פרסום קהילות ולכן הוא על תנאי כפי שניתן לראות כאן:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=KDM#11914
    זה התחיל בזה שהרגו אותו בגלל שהוא נגע במקלדת הוא החליט לבקש 1UP, הסברנו לו שהוא לא מת על זה שהוא לא היה בקיר אלא על זה שהוא נגע במקלדת ולכן 1UP לא יעזור. אני אמרתי את זה 3 פעמים במיק VOID רשם את זה בצאט וABC הסביר לו גם במיק כלומר סה"כ 5 פעמים הסבירו לו את הדבר הפשוט הזה. הוא התחיל להספים בצאט ואמרתי לו מספר פעמים במיק מספיק להספים כבר ענינו לך מלא פעמים והוא כמובן ממשיך. אחרי זה שחקנים אמרו לו שיפסיק להספים ושכבר ענו לו, הוא בתגובה התחיל להתווכח איתם בצאט עד שאמרתי : "KDM חלאס מה אתה רוצה לקבל באן?" הוא אמר שלא ושירד המיוט הוא המשיך לדבר על זה שהרגו אותו ושחקן אמר לו דיי לחפור (בצדק אחרי כמה דקות טובות שחוזרים על אותה נקודה ורק KDM לא מבין), הוא בתגובה הרים עליו את הקול והוא שואל אותו "מה אתה בא בפוזה עלי" הוא כמובן המשיך לכתוב בצאט עד שהוא קרא לו ילד בן 8 בלי חיים + ילד טמבל. אחרי זה קיבל באן ליום. אחרי אזהרה + ספאם צאט. לגבי השיחה המתועדת כאן, זו שיחה פרטית שלנו שבה אני לא חייב לך שום דין וחשבון אבל כמובן אחרי ששלחת לי הודעה בפורום מלאה בשקרים נמאס היה לי להמשיך לחזור על אותה נקודה שעליה דיברנו בשרת. ושבן אדם מעל גיל 12 עונה לי "טמבל זה לא קללה" זה פשוט בזבוז זמן עצום להמשיך לענות לזה.
    בגלל שהיית על תנאי וברור לי שאתה לא הבנת כלום מתקופת הבאן שלך ולא מתחבר לקהילה אלא יוצר פה ריבים ובלאגן אתה חוזר לבאן פרם שלך לטענתך גם ככה לא התכוונת לשחק כאן יותר...
    בגלל שאתה כבר לא שחקן בקהילה האשכול נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה