תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  28.12.2016
  הודעות
  188
  שם המשתמש המתלונן: How Deep

  שם האדמין: MELEH

  סיבת התלונה: נותן גאג בלי סיבה בלי אזהרה ופשוט עושה מה שבראש שלו

  התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 26.5.17

  הערות נוספות: בזמן האחרון משהו מעצבן אותו בבית ספר או בבית אני לא יודע מה עובר אליו הוא נותן עונשים בלי סיבה, בלי אזהרות אני ממש מרגיש כאילו הוא חוזר מהבית ספר או לא יודע מאיפה ופשוט מוציא את העצבים שלו על השחקנים שבשרת. הוא גורם לאווירה ממש אבל ממש לא כיפית בשרת הגאייל וגורם לו באמת להרגיש כמו בית כלא ולא כמו מקום שאני צריך לחזור מהבית ספר ולשחק עם חברים ולהינות. (דרך אגב השחקן שדיברו עליו בסקרין שוטים הוא אלעד)

  דמו:
  http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=933096955
  http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=933097000
  תודה והמשך יום נעים How Deep
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  28.12.2016
  הודעות
  188
  כמובן שהוא ממשיך עם העצבים שלו קיבלתי גם באן עכשיו: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#12692
  הוא נתן מיוט לאלעד לשלושים דקות בגלל שהוא אמר ביי How Deep כי הוא הרג אותי אז רשמתי לו באדמין צאט בגלל שאני בגאג ואני לא יכול לדבר שאני מת.
  שהוא יכול להוריד לו את המיוט כי זה לא משהו שהעליב אותי למרות שאלעד הוא באמת השחקן שאני הכי שונא בשרת. הוא נתן לי את הבאן בלי להגיד לי להפסיק לכתוב באדמין צאט או בלי כלום פשוט נתן לי באן, באמת משהו לא טוב עובר עליו אתם חייבים לעשות איתו שיחת בירור או משהו כי הוא פשוט מוציא את הכיף מהשרת.
  בריסון כתוב: מתגרה בילדים באדמינים ובאדמין צאט. אני באמת לא מבין מה הקטע של האדמינים של השרת הזה לשקר כול פעם מחדש משהו פה מריח לא טוב בכלל...
  נערך לאחרונה על ידי HowDeep; 26.05.2017 בשעה 15:06.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  02.07.2016
  עיר
  חיפה
  הודעות
  225
  היי How Deep, נחלק את התשובה שלי לסעיפים;

  1. שום דבר לא עובר עליי ואני לא עצבני בשום צורה, הגישה שלך פשוט מאוד, אחרי שירדת בתפקיד השתנתה מקצה לקצה (ואני אסביר), אתה מרשה לעצמך לעשות שיימינג על שחקן בשרת שכנראה "לא בא לך טוב בזווית של העין" ואתה סוחף אחריך גם את חברים שלך. אם זה להאשים אותו בציטים\סקריפטים, אם זה לקרוא לו בכינויי גנאי (שלא אאזכר אותם פה על מנת לא לפגוע בשחקן, אם תרצו {הקוראים} הסבר מפורט יותר תרגישו חופשי לפנות אליי בסטים http://steamcommunity.com/id/Omrihageva/ ).

  לאחר שאני והשחקן הנ"ל ניהלנו שיחה ארוכה על המצב שהוא נתון בו בשרת ומי גורם לכך, פניתי אליכם (ואליך בפרט) וביקשתי מכם להפסיק ואתם בשלכם. אז להבא תעיין בחוקים, וגם אן לא הבנת תשאל הצורה יפה למה קיבלת את העונש לפני שאתה אומר ש
  "הוא גורם לאווירה ממש אבל ממש לא כיפית בשרת הגאייל".

  2.את הגאג שלך קיבלת מהסיבה הפשוטה שהתגרת בבחור ואתה וחבר שלך האשמתם אותו ב WallHack (ניתן לראות בסקרינשוטים). אצטט לך חוק מחוקי כלל השרתים שכנראה אתה לא יודע במפורש
  אסור להאשים שום שחקן בשימוש בציטים בפומבי או לעשות שיימינג על שחקנים
  שפה עשית את שניהם.

  2.5. *עדכון* לאחר פתיחת התלונה המשכת להתנהג כך ועל כן קיבלת ממני גם Ban
  מתגרה בילדים ובאדמינים באדמין צט אחרי שקיבל גאג

  ממליץ לקרוא את חוקי הקהילה (ואת חוקי השרתים בפרט) בקישור
  https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1583656
  נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 26.05.2017 בשעה 15:33.  "I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  09.09.2012
  הודעות
  878
  קיבלת תשובה מהאדמין,
  ננעל.
  שתף ב-Google+

הרשמה