תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    01.10.2016
    עיר
    טבריה
    שמי בסטים הוא : adi קישור לסטים : http://steamcommunity.com/profiles/76561198279771855/
    קישור לבאן : https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#12633
    שם האדמין שנתן : Barr
    סיבת הבאן : מקלל חבר צוות ושחקנים בצורה לא הולמת מנסה לפרסם קהילה בזמן פיקאפ מתחכם ומקלל צועק ולא מקשיב מדבר בצורה גזענית כלפי שחקנים בא בגישה של לעשות בלאגן ולא לשחק ומפרסם קהילה !!!
    תאריך : 23.5.17
    הערות נוספות : https://www.youtube.com/watch?v=djj4dCkbRHE&t=7s הקלטה 1

https://www.youtube.com/watch?v=nWBWCVt76rY
    הקלטה 2
    אוקיי בוא נתחיל מההתחלה בראונד הראשון הלכתי לשתות מים הודעתי לפני לא יודע אם שומעים ברקורד או לא אבל לא ניראלי שזה החלק החשוב כשהלכתי לשתות רואים את בר מדבר עליי עם השחקנים ולא אומר כלום ל- edens שדיבר אלי לא יפה ובנוסף בר הביא לי סליי אפשר לראות גם שבמהלך המשחק בר ושאר חברי הקבוצה ניסו להרגיז אותי וחיממו אותי ללא סיבה וגם edens בעצמו הלך והיה AFK ובר לא עשה כלום ולא טיפל ואפילו הפסיק את המשחק ואני שאמרתי לפני הוא לא עשה כלום ולא טרח אפילו לשאול למה וישר הביא לי סליי. אני לא שומע שום גזענות בהקלטה ושום פירסום קהילה אני שאלתי את בר שאלה על קהילה אחרת ולא הזכרתי את שמה בכלל ואז אחרי שהוא הסביר לי למה אסור אפשר לראות שלא שלחתי את ההודעה ה"המדוברת". וכש treasure ניסתה להרגיז אותי לה בר לא אמר כלום למרות שהשתמשה בשפה לא נאותה גם. אני לא מנסה להוציא את עצמי צדיק או להגיד שלא דיברתי לא יפה ושדיברתי בהתאם אני מודה שטעיתי ושלא פעלתי בצורה נכונה אבל אפשר לשמוע שהם לא נענשו לא הוזהרו וניסו לעצבן אותי. אני מצטער עם פגעתי במישהו שהיה איתי בקבוצה ועל השפה שלי זה לא יחזור יותר. המשך יום טוב
    נערך לאחרונה על ידי adimaman; 24.05.2017 בשעה 19:09.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום עדי וערב טוב .
    חבל מאוד שאתה לא מראה את כל האמת ונוח לך להראות את מה שבא לך.
    כמו שאמרתי פרסמת קהילה וזה לא ישתנה אתה נשאר בבאן וקיבלת על זה ממני אזהרות רבות אני לא מתכוון להרחיב יותר מדי על העניין .
    עכשיו ניגש לרקורד עצמו שאומרים אני הולך לשתות מים זה לא מצריך pause כי לשתות מים זה בדיוק שנייה ואין צורך בpause שיעכב את המשחק , ואת הראונד כי לשתות מים זה עניין של שנייה ואת הסליי קיבלת כי עקבת את הראונד וזה כבר יהיה אבוד .
    דבר ראשון אתה כנראה לא שם לב להתנהגות ואתה אוהב להציג את הקטעים בצורה מאוד לא נכונה מקוטעת ולא את כל המשחק אשמח עם תעלה רקורד מלא של המשחק מהתחלה וכמה דקות לאחר קבלת הבאן שלך. שתבין למה קיבלת באן ולא תעלה חלקים שלא מציגים את מה שקרה באמת . (אשמח לקבל את הרקורד עד מחר בערב)
    דבר שני נח מאוד לקלל את כולם ואז להוציא את עצמך צודק מתחילת המשחק דיברת בצורה לא יפה לשחקנים בצורה גזענית מגדרית שלא הולמת את החוקים של הפיקאפים ולאחר מכן המשכת בלומר לשחקנים שחיכו להרצה שאתה מנהל בקהילה מתחרה , ואתה רוצה שהם יוסיפו אותך בסטים כדי שתדבר איתם על הפיקאפים בקהילה המתחרה דרך הפיקאפים שלי וחוץ מזה התחלתה לאחר שקיבלת ממני אזהרה על דבר להתחכם איתי ולומר שמות של קהילות מתחרות בצורה שונה או לעוות את השמות שלהם למרות שכל השחקנים הבינו למה אתה מתכוון .
    דבר שלישי אתה קיללת לאחר שקיבלת באן . וברקורד הכי נח לך להראות שאתה מקבל באן בלי סיבה ובום נגמר הרקורד , קיצר קיללת לפני ואחרי וזה לא משתנה לאחר אלפיים אזהרות שקיבלת ממני במשחק תלמד לדבר אני לא חבר שלך אני מנהל השרת ועם אני אומר לך לעשות משהו אתה לא מעלה עלי את הקול שלך , אתה מקשיב , ולא צועק וזו אחת מהסיבות לקבלת הבאן שלך בנוסף לכל מה שאמרתי .

ערב טוב .
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 24.05.2017 בשעה 21:02.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2016
    עיר
    טבריה
    נכתב במקור על ידי Barrrrr
    שלום עדי וערב טוב .
    חבל מאוד שאתה לא מראה את כל האמת ונוח לך להראות את מה שבא לך.
    כמו שאמרתי פרסמת קהילה וזה לא ישתנה אתה נשאר בבאן וקיבלת על זה ממני אזהרות רבות אני לא מתכוון להרחיב יותר מדי על העניין .
    עכשיו ניגש לרקורד עצמו שאומרים אני הולך לשתות מים זה לא מצריך pause כי לשתות מים זה בדיוק שנייה ואין צורך בpause שיעקב את המשחק , ואת הראונד כי לשתות מים זה עניין של שנייה ואת הסליי קיבלת כי עקבת את הראונד וזה כבר יהיה אבוד .
    אתה כנראה לא שם לב להתנהגות ואתה אוהב להציג את הקטעים בצורה מאוד לא נכונה מקוטעת ולא את כל המשחק אשמח עם תעלה רקורד מלא של מהתחלה וכמה דקות לאחר קבלת הבאן שלך. שתבין למה קיבלת באן ולא תעלה חלקים סבבה שלא מציגים את מה שקרה באמת .
    דבר שני נח מאוד לקלל את כולם ואז להוציא את עצמך צודק מתחילת המשחק דיברת בצורה לא יפה לשחקנים בצורה גזענית מגדרית שלא הולמת את החוקים של הפיקאפים ולאחר מכן המשכת בלומר לשחקנים שיחכו להרצה שאתה מנהל בקהילה מתחרה ואתה רוצה שהם יוסיפו אותך בסטים כדי שתדבר איתם על הפיקאפים בקהילה המתחרה דרך הפיקאפים שלי וחוץ מזה התחלה לאחר שקיבלת אזהרה על דבר להתחכם איתי ולומר שמות של קהילות מתחרות בצורה מעוות .
    ובוא נגיד ככה את קיללת לאחר שקיבלת באן וככה הכי נח לך להראות שאתה מקבל באן בלי סיבה ובום נגמר הרקורד , קיצר קיללת לפני ואחרי וזה לא משתנה לאחר אלפיים אזהרות שקיבלת ממני במשחק תלמד לדבר אני לא חבר שלך אני מנהל השרת ואם אני אומר לך לעשות משהו אתה לא מעלה עלי את הקול שלך , אתה מקשיב .
    דבר ראשון ערב טוב בר מנהל הפיקאפים היקר.
    בוא נתחיל מזה שלא עיכבתי את הראונד כי נשארתי חי עם עוד מישהו אחד מהטים ואת זה אפשר לראות ברקורד בניגוד אליך שלך אין שום הוכחה למעשים שלי וכל יום בטים ספיק ובשרתי דיבור אחרים אתה רק נטפל אלי באיומים אפילו אתמול בערב אחרי שקיבלתי את הבאן נכנסת לטים ספיק הראשי לחדר פרטי שלי ושל שתי חברים והתחלת להתווכח איתנו כל היום אתה רק מעיר לי בלי שום סיבה אפשר לראות את זה ברקורד גם גזענות לא הייתה החלקים הם כל המשחק עד שקיבלתי ובאן וזה היה מהר מאוד לא יודע מה עשיתי לך רע בחיים שאתה ככה שונא אותי. אני גם הגשתי את התלונה הזאת בכוונה שאדמינים אחרים יראו מה היה במשחק ולא שאתה תיראה כי תשובה ממך לא ציפיתי למשהו עם לב שבאמת יתייחס לרקורד של ילד "קקה" כמוני סליחה על הדיבור הגס. אליך אני כבר לא ינסה להתחבר כמו לכל מנהלי שרת אחרים או סוג כזה ומבקש ממך שגם אם ירד הבאן או לא אל תפנה אליי יותר סתם אלא עם עשיתי משהו אבל באמת עשיתי משהו ולא כי משעמם לך ואתה נטפל אליי מבקש מאדמין אחר לענות לאשכול זה שאין לו איתי עבר שופע בחדרים פרטיים שגם שם בוא נגיד את האמת השפה שלך לא באמת מכבדת את תפקידך ושמה אתה מקלל גם ומדבר לא יפה תודה והמשך יום טוב לבר מנהל שרתי הפיקאפ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    שלום וצהריים טובים עדי.

דיברת על קהילה מתחרה לא פעם ולא פעמים.
    אתה בא מקהילה אחרת לשחק ב VGAMES, ואז עוד עושה בעיות. זה נשמע לך הגיוני?

עכשיו אומרים לי שפרשת מהקהילה המתחרה וירדת מתפקיד כי "הבנת שזה מסבך אותך" .

אעדכן אותך! לא הקהילה המתחרה סיבכה אותך, אלא ההתנהגות שלך גרמה לך להסתבך.
    יש לא מעט ילדים שמשחקים בקהילות אחרות אבל יודעים לכבד ולשמור על חוקי הקהילה.

לא משנה איך נציג את זה, עברת על חוקי הקהילה.
    בכל זאת, אני כן רוצה לקבל אותך חזרה לקהילה שלנו כי אני מבין מ BARR שהבנת את הטעות ואתה מצטער, הבטחת גם שהמצב לא יחזור על עצמו.

הבאן יורד מפארם באישורי והופך לשבועיים בשרתים.
    הבאן בטיימספיק הקהילה ירד לגמרי, אין ברצוני למנוע ממך את האפשרות לדבר עם חבריך.

סומך עליך לכבד את החלטתי ולשמור על חוקי הקהילה.
    שים לב שאם תהיה בעיית משמעת נוספת הבאן יחזור.

ננעל,
    בהצלחה.
    נערך לאחרונה על ידי 1slot; 25.05.2017 בשעה 12:15.
    שתף ב-Google+

הרשמה