תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    04.03.2015
    אוקי אני בתור שחקן ב csgo לא היה לי שם שום בעיות אני לא כל כך מוכר בקהילה בגלל שאני שיחקתי לרוב ב 1.6 ולפעמים הייתי בא לשחק עם חברים שעברו ל csgo מ ה 1.6 בקיצור אני ממש מתגעגע להנהלה של פעם, ההנהלה ממש התדרדרה וכן יש לי בעיות איתם הם לא רציניים כל החוקים החדשים האלה כל הדברים ששמו מכביד על השחקנים כמו לא לדבר , לא לקלל כמובן שיש עוד דברים זה פשוט מכביד הפואנטה פה שמה אנחנו ילדים קטנים ? בשביל זה יש תבצפר שיחנך אותנו לא אנשים ממשחק מחשב שיחנכו אותנו, לפני יומיים ב יום ה 18 ל 5 דיברתי עם חברים בלובי פיקאפ 3 עבר לשם מריץ פיקאפים ואמר לנו לצאת כי אנחנו לא משחקים ומסבירים לו כולם שאף אחד לא רוצה לשחק ואנחנו בלובי פנוי והוא אומר זה החוקים אסור להיות בלובי פיקאפים אם לא משחקים והיה בכלל 4 בלילה מי משחק בשעות האלה בכלל קיצר הם התחילו לשכנע אותו שם התחילו שם צעקות כי כולם התחילו להסביר לו שאפשר לדבר בטים ספיק כולם צעקו אני גם התחלתי שם להסביר לו והוא איכשהו שמע רק אותי ושם לי באן ליום עם הסיבה : מרעיש באמצע פיקאפ זה התלונה שלי שהוא מנצל גישות ותסמכות שהוא מריץ פיקאפים וככה הוא שם סתם באנים זה מיוחסים כנל למריצים האחרים די לשחק אותה "מנהלי VGAMES" תנו אזהרות לפני שמביאים באן בדרך כלל יש תחוק הזה בכל הקהילות ב VGAMES
    מתלונן על : BAR
    EKU, Subwoofer אני אוכל לפרט על כל אחד ואחד מהם למה התלוננתי !

המריץ הכי נורמאלי כאן הוא : Amitbonder זה הדעה שלי
    לילה טוב ואוהב את כולכם <3
    נערך לאחרונה על ידי hatulz; 20.05.2017 בשעה 23:09.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום חבר ערב טוב .
    דבר ראשון דיברנו כבר על זה שאתה קיבלת באן כי צעקת בפיקאפ ולא מעניין אותי שהיית שיכור לפעמים הבאות אל תבוא לפיקאפ שאתה שיכור ותצעק
    תפעיל שיקול דעת .
    דבר שני אתה כל הזמן מעקב פיקאפים וקיבלת ממני על זה אזהרות רבות וכמה פעמים על זה שאתה מעקב משחקים ,2. שאתה בא לשחק פייקאפ אתה מקשיב דבר ראשון למריץ ואחר כך תעשה מה שבא לך שמריץ אומר לך להיכנס לשרת אתה לא אומר לו לא באלי אני פו כדי לדבר כדי לדבר יש חדרים פרטים ולובי דיבור חופשי וכמו שאמרתי קיבלת על זה אזהרות רבות ואין מה לדון בזה .
    דבר שלישי שאני בא לדבר איתך למה אתה עושה את זה ואתה מדבר אלי כמו חוצפן ואומר לי לשתוק שאתה מדבר כי לא מעניין אותך מה שאני אומר אז כן עם יחס כזה תקבל יחס זהה כי אני לא חייב לך כלום ואם אני בא להקשיב לך אתה צריך לכבד את זה ולדבר בצורה הוגנת ולא מזלזלת לצוות שלי ואלי כי ככה לא תקבל ממנו יחס שווה .
    דבר רביעי אף אחד לא ביקש ממך שתגיד מי בסדר ומי לא אני מבקש ממך לא לתייג פו שחקנים על פי מה שהם ועל פי דעתך האישית כי זה לא רלוונטי לדיון הזה .
    לפעמים הבאות תלמד להתנהג ולכבד את אלו שבאים לעזור לך שאתה צריך עזרה במקום לזלזל בהם ולומר להם שהם טמבלים שלא מקשיבים ככה לא תקבל יחס הוגן ממנו כי אתה לא נותן כבוד ואני מצפה ממך שתתנהג בצורה הולמת לפעמים הבאות .
    כי כבר ענית לך אז לפעמים הבאות תגיש לפי הטופס הזה שנמצא כאן .
    בתת פורום תלונות ועזרה שנמצא כאן.
    מקווה שהבנת שיהיה ערב טוב ..
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 20.05.2017 בשעה 23:36.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    קיבלת מענה, ננעל.
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

הרשמה