תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    03.05.2017
    שם המשתמש המתלונןeadPool

שם האדמין:klaus

סיבת התלונה:
    מאיים, מקלל וכו
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:
    20-05-17 21:23

הערות נוספות: אני רבתי עם boom fuck, ואז האדמין נכנס בדיוק שאני אמרתי לו "את אמא שלך" ואז boom fuck קילל אותי איזה מליון קללות בהתחלה הוא נתן לבום פאק 15000 דקות כי זה הגיע לו הוא קילל המון ולי רק 5000 כי אמרתי רק את אמא שלך ואז בום פאק שהוא חבר שלו בסתים שלח לו הודעה והוא הוריד לו ל 1440 דקות ולי הוא לא קיצר ואחרי זה רשמתי בצאט שאני מתלוננן עליו והוא נבהל קצת אפשר לראות את זה שהוא עשה mute all אני לא מתלוננן על הבאן כי הוא מגיע לי אני מתלוננן על זה שהוא קיצר לו את המיוט שהיה אמור להיות יותר ארוך משלי ולי לא כי הוא היה חבר שלו בסתים
    דמו: (אם יש)
    נערך לאחרונה על ידי gami; 20.05.2017 בשעה 21:59.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.04.2017
    אני הייתי בסרבר בזמן שהסיטואציה קרתה הוא ובום פאק רבו ואז בום פאק קילל אותו הרבה והוא בהתחלה נתן לו מיוט יותר ארוך ואחר כך קיצר לו ולדדפול לא
    sTeFuN
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    הסברתי לך בשרת,
    אתה התחלת עם boom fuck, לכן קיבלת מיוט ארוך יותר.

לאחר מכן,
    המשכת לאיים עליי, ולקרוא לי סקאמר, ולכן קיבלת גם באן.

דרך אגב,
    boom fuck, הוסיף אותי לסטים באותו הרגע, בכלל לא הכרתי את הבחור.
    הוא הסביר לי את כל מה שהיה, ואני עשיתי חושבים עם עצמי על המיוט שלו.
    נערך לאחרונה על ידי Klauss; 21.05.2017 בשעה 00:15.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2017
    הריב שלי ושלו היה גם לפני שנכנסת אני לא התחלתי לריב איתו אתה פשוט נכנסת בזמן שאני קיללתי ראשון.... חוץ מזה לא איימתי עילך אבל כן קראתי לך סכאמר שזה היה בצחוק לא באמת התכוונתי לזה. אתה גם אומר שקיללתי "אמא שלboom fuck " זה סיבה לתת מיוט ל 5000 דקות?
    אתה ללא מגזים קצת ולמישהו שקילל אולי חצי דקה הספים את הצאט בקללות במשך חצי דקה לתת מיוט ליום איפה ההגיון?
    בזמן שאני לא החזרתי אתה מקצר ל 1440 אחרי שנתת ל 15000 מוצדק חוץ מזה היו הרבה אנשים בסרוור שראו ושמעו ואתה מתעלם
    נערך לאחרונה על ידי gami; 21.05.2017 בשעה 15:37.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    **במידה ועשיתם משהו אסור לא ניתן לערער על זמן העונש**

נעול
    שתף ב-Google+

הרשמה