תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    28.07.2014
    היי אני המשתמש TheMan.
    לאחר שדיברתי עם בן אדם בסקייפ שטוען שיש לו תוכנה שנותנת סקינים החלטתי להוריד אותה.
    הוא הביא לי סריקה בVIRUSTOTAL אבל מסתבר שזה היה קובץ אחר ששמו שונה,וחשבתי שזה אותו הקובץ.
    לבסוף הורדתי את התוכנה ומסתבר שזה היה קילוגר.
    נפרץ לי המשתמש סטים,הוטמייל,פייפאל(שנגנבו ממנו 700 שקל וכרגע בטיפול של משטרת ישראל),ומשתמש של בליזארד.
    אותו בן אדם נכנס לי למשתמשים ולשרתים והתחיל לקלל,להשמיע מוזיקה וכ'ו,לדוגמא במשתמש של בליזארד קיבלתי בגללו מיוט ל365 ימים על קללות ודיבור מלוכלך כלפי הקבוצה, ובסטים קיבלתי מVGAMES פיבאן.
    בבקשה תורידו לי את הפיבאן המשתמש של הסטים שונה ודיברתי עם הסופורטט והכל בסדר,הקילוגר נמחק ונעשה שחזור מערכת.
    אשמח שתתחשבו במצבי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אני אדם שמאוד לא מכבד אנשים שמשקרים ולכן בעקבות השקרים הרבים שכתבת למעלה והיסטוריית הבאנים שלך אני מרחיק אותך מהשרתים לתמיד, אני מתכוון גם להסביר כיצד אני יודע שכל מילה ומילה שכתבת היא שקר.
    STEAM_1:1:27137759
    זהו בעצם הסטים איידי שלך והיום אנחנו נשתמש בוא בשביל לחפש כמה עונשים יש לך בשרתים שלנו.

כמה מהסיבות שכתובות בבאנים הם על השמעת שירים והקלטות (בדיוק הסיבה שקיבלת את הבאן לתמיד) וכולם ניתנו משרת הקזואל שלנו או משרת הארנה (בדיוק כמו הבאן האחרון שלך).
    אני מאמין שזה צירוף מקרים נדיר במיוחד שהאדם ש"פרץ" לך יתחבר במיוחד לשרת הארנה ויעשה דווקא שם את הבעיות.
    דבר נוסף שמאוד מחזק את הטענה שאתה משקר בדבריך, אתה יודע בדיוק מזה קילוגר ואיך לעשות שיחזור מערכת ויש לך גם מספר רב של חשבונות שמשתמשים ב
    two factor authentication וסטים אחד מהם ולכן לא משנה מה אותו "גנב" יעשה הוא עדיין זקוק לקוד שלך מהטלפון.
    אני אישית אמשיך לחקור את הנושא ובמידה ואגלה עוד דברים שמוכיחים שאתה משקר, תקבל עונש גם מהפורום.
    הבאן לא יורד ללא שום קשר לאדם שהיה במשתמש, אני הייתי בשרת ושמעתי את ה"צלילים הנחמדים" שהיו ולאחר סריקה מהירה של המשתמש נראה שההתנהגות הזו לא חדשה ולכן לא ייתכן שתמשיך להיכנס לשרתים שלנו ולעשות מה שאתה רוצה.
    אני ושאר הצוות זמינים בשרת הדיבור שלנו ולכן אם אתה רוצה להיכנס ולהסביר מה קרה אני אשמח לשמוע.
    שרת הדיבור שלנו (TeamSpeak 3) בכתובת: ts.vgames.co.il:9601
    נערך לאחרונה על ידי Xaipen; 20.05.2017 בשעה 16:43.
    שתף ב-Google+

הרשמה