תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    שם המשתמש המתלונן0R

שם האדמין: BARR

סיבת התלונה: אני בלילה עם חברים משחקים מונופול (רציני לא טרול) בקיצור חדר פרטי נעול והכל אני מתחיל לקלל את האדמין בר בקללה אחת , היינו בחדר הפרטי משהו כמו 3-4 שעות והוא פשוט כל שניה בא ונדחף בלי לשאול ( יש לו גישות להכנס לכל חדר ) והוא הפסיד במונפול ואז קילל אותי והחזרתי לו והביא לי על זה באן , לטיפולכם ... והפעם אני לא צוחק כן אני יודע שאני עושה מלא בעיות אבל זה כבר מפגר לאללה

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 20/05/2017

הערות נוספות:זה כבר באן שני שאני מקבל ממנו בחדר פרטי מבקש לטפל

דמו: (אם יש)
    שתף ב-Google+

*עדכון* האדמין הוריד את הבאן כנראה הבין שמשהו לא בסדר מבקש לברר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום דור
    דבר ראשון זה יהיה חדר שיש לי אישור להיכנס אליו אתה יכול לשאול את מנהל החדר שהוא מאשר לי להיכנס אליו והוא הזמין אותי לשחק אז כן נכנסתי אני לא נכנס לחדרים בלי אישור .
    דבר שני לומר אני מצטט " טוב יאלה זזתי אמא של בר מתה עלי " זה לא לגיטימי גם בחדר פרטי יש חוקים ואתה לא מקלל ככה נקודה .
    דבר שלישי אף אחד לא קילל אותך בזמן משחק אתה זה שמקלל ולא מקבל החזר על הקללות שלך זו אחת הסיבות , אז תחשוב למה קיבלת באן
    דבר רביעי למה אתה עוקף באן בפורום זה כבר משהו שלא בא בקנה אחד עם חוקים הקהילה .
    קיצר הבאן שלך ירד לאחר בירור איתך בטימספיק אני רק מגיב לך שתבין מה לא עשית בסדר ותחשוב על זה שאתה מקלל חברי צוות כי לדעתי דרך ארץ קדמה לתורה אתה צריך להבין שלא מקללים גם עם זה חדר פרטי
    מכווה שלא תחזור על הטעות הזו תודה ויום טוב .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    טופל. ננעל.
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

הרשמה