תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  30.04.2016
  הודעות
  15


  MINEPLAY

  שם השרת: MinePlay
  גרסאת השרת: 1.11.2 כרגע, יתעדכן בהמשך
  סוג השרת: Roleplay, Survival, MMORPG styled
  צורת חיבור: אייפי רגיל
  IP: יינתן באימייל לאלה שיתקבלו לצוות הבטא טסטינג

  #חדרים בהמאצ'י: אין, שרת מאוחסן

  מידע טכני

  מאוחסן: כן, אחסון איכותי עם הגנות DDoS וכו'
  עובד 7\24: כן
  #סוג השרת: SpigotMC
  מקסימום אנשים מחוברים: 300+-
  האם קיימת מערכת Whitelist: כן, כרגע לשלב הבדיקות (BETA)
  מאפשר פרוצים: כן, אבל יש גם סקינים למקוריים
  #האם יש PVP?: כן, באיזור הסורבייבל בלבד
  *השרת ישראלי: כן


  הסבר על השרת:
  השרת הוא שרת מאוחסן ברמה הגבוהה ביותר, עם ההגנות המתקדמות ביותר (DDoS וכו') שמשלב בתוכו מספר סגנונות משחק. מבחינת משחקיות השרת הוא שרת סורבייבל לכל דבר. בתוכו יש לכם עולם שלם שהוא בעצם עולם נקי לסורבייבל ואין בו שום חסימות, כל האופציות שקיימות כרגע במשחק הנקי יהיו קיימות גם שם, שזה אומר בנייה והריסה של בלוקים בכל מקום בעולם הסורבייבל, השגת משאבים, PVP, וכל דבר אחר שעולה לכם לראש. זה בעצם צד הSMP של השרת.

  מעבר לזה יש עולם נוסף שבו קיימות ארבעה ערים. העיר המרכזית, העיר האדומה, העיר הכחולה והעיר הצהובה. בעיר הראשית תמצאו את רוב המשחקיות בשרת שזה כולל חנויות אייטמים שתוכלו לרכוש בכסף שתצברו בשרת, קווסטים שונים דרכם תוכלו להשיג סקילים, כסף ועוד, נמל ספינות שלם בו תוכלו לקחת ספינה לכל שונה לכל יעד בשרת (שאר הערים ויעדים נוספים), אורווה בה תוכלו לקנות סוסים מסוגים שונים במחירים שונים עם סטאטים שונים אותם תוכלו לזמן בכל עת לכל מקום, ובנוסף לכל זה, מספר בתים מצומצם יחסית אותו תוכלו לרכוש בסכום גבוהה במיוחד שבעצם ייחשב לאיזור היקר ביותר בשרת. הבתים עצמם הם מקום מוגן בו תוכלו לבנות בית ולאחסן חפצים בלי לדאוג לגניבה או הריסה. רק אתם (ומי שתאפשרו לו) תוכלו לגשת לאיזור המוגן שלכם.

  בעיר הכחולה והאדומה תוכלו למצוא חלק קטן בהרבה מהדברים שציינתי בעיר הראשית. הערים האלה הם ערי מלחמה. מה זה אומר? גם בערים האלה קיימים שטחים לקנייה ובניית בתים, במחיר זול בהרבה מהעיר הראשית, והערים האלה ישמשו לאיוונטים המרכזיים בשרת. פעם בכמה זמן, צוות השרת ייצור איוונט תקיפה והגנה. לדוגמא: כל השחקנים שרכשו בית בעיר הכחולה יזומנו לשכפול מדויק של העיר שלהם כולל הבתים העדכניים שהם בנו בה נכון לאותו רגע ויצטרכו להגן עליה מכל השחקנים שרכשו בית בעיר האדומה שיזומנו אליה גם כן על מנת לתקוף אותה (או ההפך). הקבוצה המנצחת תקבל אפקטים קבועים לעיר שלה לזמן מסוים (עד לאיוונט הבא) לדוגמא, מהירות, regeneration וכו'. אל דאגה: הבתים האמיתיים שלכם לא יינזקו ויישמרו בדיוק כפי שהם היו לפני האיוונט בעיר המקורית.

  למי מכם שלא ירצה להשתתף בכל החלק הזה של השרת (אנטי-סוציאליים למיניהם), קיימת גם העיר הצהובה שהיא בעצם העתק מושלם של העיר האדומה והכחולה, רק שמחיר הבתים שלה מעט יותר גבוהה מהעיר הכחולה והאדומה והיא לא לוקחת חלק בכל אוונטים התקיפה והגנה.


  אז מה יש לנו בשרת?

  - עולם ראשי עם ארבעה ערים נפרדות
  - עיר מרכזית
  - עיר אדומה ועיר כחולה שנמצאים במלחמה מתמדת
  - עיר צהובה ניטרלית
  - חנויות לקנייה ומכירה של חפצים בעיר המרכזית
  - קווסטים בכל רחבי הערים (בעיקר במרכזית)
  - קניית סוסים בכל הסוגים, מחירים וסטאטים (מהירות\קפיצה)
  - Inventory נשמר בין עולם הסורבייבל לעולם הראשי
  - נמל ספינות בכל הערים עם ספינות (שיגורים מיוחדים) לכל יעד
  - בתים (שטחים מוגנים) במחירים שונים על פי עיר בעולם הראשי
  - שרת מאוחסן פעיל 24-7 עם הגנת DDoS, אמין ויציב
  - ועוד

  תמונות מהשרת:  תקופת הבטא טסטינג - BETA

  בשלב הראשון של השרת נבצע beta שזה בעצם אומר שצוות שייבחר יוזמן להיכנס לשרת לפני כולם ולשחק בו לתקופה מסויימת בה הוא ידווח לנו על כל בעיה בה הוא נתקל בשרת כרגע על מנת שנוכל לייעל ולשפר את השרת בצורה המקסימלית לפני הפתיחה הרשמית. האנשים שאנחנו מחפשיםם לצוותת הבטא צריכים להיות פעילים ומנוסים מספיק במשחק. אם אתם חושבים שאתם מתאימים אתם מוזמנים להגיב לאשכול עם הפורמט הבא:

  שם: (השם הפרטי שלכם)
  גיל: (הגיל שלכם)
  שם במשחק: (שם המשתמש שלכם במשחק)
  אימייל: (לצורך שליחת פרטי התחברות)
  ניסיון במשחק: (כמה זמן אתם משחקים, וכו')


 2. #2
  הצטרף בתאריך
  10.06.2014
  הודעות
  123
  הבטא הפתוח החל - כולם יכולים להיכנס
  IP:213.32.6.81

הרשמה