תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    10.04.2017
    שם המשתמש המתלונן: ערן

שם השחקן שעליו התלונה: yuno

סיבת התלונה: אני קיבלתי סתם PBAN בלי הוכחות בלי כלום עכשיו אני לא יכול לשחק יותר ב VGAMES למה? בגלל שאדמין מפגר נתן לי סתם PBAN וכתב שאני מקלל את הקהילה ו"מאיים עליו" ? אני רבתי איתו אחרי הבאן ב STEAM CHAT זה לא קשור לשרת בכלל

קישור לדמו:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=eran#10342

הערות נוספות: אתם רוצים שלא היהו לכם ? אנשים יותר בקהילה כול יום כמה אנשים מקבלים PBAN לא יודע למה ADMINS רגילים יש גישות ל PBAN
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2017
    עיר
    תא
    יש ל "אדמין מפגר" גישות לתת פיבאן לאנשים אשר מקללים את הקהילה מכיוון שאם לא הם מי יתן ?
    מנהל השרת או הסגן ? לא . אדמינים נועדו להיות בשרת כדי לטפל בבעיות מסוג זה . ואם לא פרסמת
    קהילה או שקיללת את שלנו אתה יכול לפחות להציג את זה בצורה כזו לא בצורה תוקפנית . הפורום נועד
    לעזור לך אשר פה תקבל את המענה המרבי שתוכל לקבל אני מבקש או שתערוך את התלונה . הוא שתפתח
    חדשה . שפה זו היא לא צורה לדיבור אצלנו.
    ובד"כ בחיים אנשים שתרצה שיעזרו לך יעדיפו לקבל תלונות בשפה יותר יפה .
    יום נעים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2017
    Yuno קילל אותי ב STEAM CHAT צחק עליי שהוא נתן לי PBAN ואני לא קללתי תקהילה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אני מניח שלא קראת את האשכול הנעוץ בתת הפורום מפני שכתוב שם ברור מאוד כיצד פותחים תלונה:
    "אשכול שיכיל בתוכו קללות \ עלבונות כלפי חבר צוות מסוים יינעל מיידית ללא יכולת להתלונן בשנית, יש להתייחס בכבוד לחברי צוות אם ברצונכם להגיש תלונה או לקבל משוב לאחר פתיחת אשכול הורדת באן \ אשכול תלונה."
    תפתח מחדש את התלונה שלך בצורה מכבדת יותר.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה