תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    שם : [email protected]

קישור לבאן : https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=ap0#12340

שם האדמין : לורדי

סיבת הבאן : אני הייתי בשרת הגייל בבוקר ועשיתי פרי קיל ועיכבתי תראונד למרות שלא עיכבתי הגעתי לאלר ואני יודע מה מהעונש של לעשות את מה שעשיתי כשאין אדמין בשרת אני חושב שיומיים זה מוגזם אפשר לתת באן וחצי יום או יום או בכלל פרי קיל אבל באן ליומים אני חושב שזה מוגזם
    מקווה שיתקצר הבאן תודה מראש אפוקליפס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2016
    שלום שמי נתי (לורדי). מה שעשית שם זה לא רק עיכוב ראונד ופריקיל כשאין אדמין. אתה ניצלת את זה שאין אדמין ואפילו אמרת את זה ברקורד. שחקן: "נו אתה מעכב זה סליי". אתה: "אין אדמין שיביא לי סליי אז אני קמפר". העונש על לעשות בעיות בכוונה בשרת כשאין אדמין הוא כפול. בתור שחקן לא חדש אני ציפיתי שתדע זאת. כרגע הבאן לא יורד או מתקצר, לדעתי תנוח יומיים ותחזור בגישה שונה. שבוע טוב והמשך יום נעים.
    נערך לאחרונה על ידי lorde; 17.05.2017 בשעה 19:02. סיבה: טעות בכתיבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    ואפילו אמרת את זה ברקורד. שחקן: "נו אתה מעכב זה סליי". אתה: "אין אדמין שיביא לי סליי אז אני קמפר"

אני לא מבין מה חשבת זה עובדה אין אדמין שיתן סלי אז אני קמפאר זה לא בעיה ותגיד לי איזה בעיות שלפוחת אני ידע על מה לא לחזור שנית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2016
    נכתב במקור על ידי hadaros12
    ואפילו אמרת את זה ברקורד. שחקן: "נו אתה מעכב זה סליי". אתה: "אין אדמין שיביא לי סליי אז אני קמפר"

אני לא מבין מה חשבת זה עובדה אין אדמין שיתן סלי אז אני קמפאר זה לא בעיה ותגיד לי איזה בעיות שלפוחת אני ידע על מה לא לחזור שנית
    אתה ידעת שאין אדמין שיעשה לך סליי ושאף אחד אחר לא יכול לעשות שום דבר נגד זה אז אתה המשכת להתקמפר. זאת הייתה הכוונה שלי. שוב זה נוגע באותו נושא של ניצול שאין אדמין בשרת. אם אין אדמין בשרת זה לא אומר שאין יותר חוקים בסיסיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי,
    [email protected]

כמו שהאדמין לורדי הגיב מעליי, קיבלת את הבאן על זה שניצלת את זה שאין אדמינים בשרת והרשת לעצמך לעשות פריקיל.
    עבירות אלו חמורות והעונש עליהם הוא באן ליום, אך מכיוון שלא היה אדמינים העונש הוכפל.

הבאן לא יירד מהסיבה הפשוטה שלא התייחסת לחוקי השרת ואף זלזלת בהם.
    תנוח יומיים ומקווה שתחזור בגישה שונה.
    אפשר לנעול, סוף שבוע טוב
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 17.05.2017 בשעה 19:43.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה