תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    15.05.2017
    אוקיי אז אני אפתח בזה שאומר שלום.

הסיבה העיקרית שאני עכשיו פה שורף זמן בשביל לכתוב משהו שמציק לי כבר כמה ימים בשרתים שהזכרתי בכותרת, אותו נושא שנשמע פה אתמול.
    האווירה שמקבלים בשרתים הם באמת אווירה של הרייך השלישי (אל תפגעו כי אתם כבר לא ילדים קטנים ואני לא מתכוון לקרוא פה לאף אחד משהו שהוא לא) כמו שנאמר בפוסט קודם. אני באמת שלא יודע למה זה ככה וממה שאני רואה אני לא היחיד, כל פעם שהנושא הזה עולה אדמינים ממהרים לקרוא לאנשים מחבלים וירטואלים שבאים רק לעשות בלאגן ותוהו ובוהו... גם אני קיבלתי את היחס הזה כבר. וזה בגלל שלאדמינים פה (אני אומר בכמה שפחות כוונה להעליב או לפגוע) חסר ביטחון עצמי או בגרות מנטלית.
    אני מבין למה יש הכרחיות למעטפת פנים קרה של אדמין בגלל שיש כלכך הרבה בלאגן ורעש בשרת לפעמים שיש להם חשק לתלוש שיערות מהראש, לגיטימי.. אבל קצת יותר קשה לי להבין למה לעזאזל זה הפך לשגרה ואותו יחס כלפי כל אדם, שבן אדם חדש מקבל יחס של בעייתי מוכר לדוגמא שמקבל באנים על בסיס שבועי.. אין חמלה, אין אזהרות, אין סימפטיות, אין הבנה.. דרך פעילות קרה של רובוטים שלא מעניין אותם שום דבר. שוב, אני יכול להבין מאיפה זה נובע ולמה, עם זאת אני עדיין סבור שזה אלמנט שמקהה את האופי של הקהילה, אי אפשר לשחק בלי החשש שאני אגיד משהו בצחוק אך מעט גס(אפילו לא תמיד גס) ומיד אחרי זה התנפל עלי אדמין, יעניש אותי בחומרה יתרה ולאחר מכן אני אצטרך לרדוף אחריו בשביל אינפורמציה כגון מתי יורד הגאג/מיוט, מה כבר עוללתי לעזאזל שככה מתייחסים לבן אדם כאילו הוא איים למישהו על החיים. שלא לדבר על זה שאם אני אסטה אפילו קצת מהסכמה עם אותו אדמין, הוא יפרש את זה כ"ריב עם אדמין" ויעניש אותי ביותר חומרה אחרי מקבץ איומים נחמד מאוד מבלי להקשיב לדבר אחד שאני אגיד בין אם יש היגיון וזה טיעון נכון, או לא.. נתקלתי בזה בעבר וזה פשוט מתסכל כשאתה מנסה לדבר עם בן אדם שווה אלייך בצורה הגיונית והתשובות שאתה מקבל הן "די לחפור אתה תקבל באן" , "תפסיק להספים את האדמין צ'אט" (אגב, ספאם זה לשלוח את אותו התוכן עשרות פעמים). מן הסתם שאני אכתוב לכם את זה כך שזה יראה כספאם כי מה לעשות, הצ'אט במשחק נורא מוגבל מבחינת מקום ואי אפשר לדחוף לשם יותר מידי מילים בשביל לפרט את הבעיה.. ושמתם גאג אז איך עוד אני אצור איתכם קשר? במיק? אני אקבל מיוט אוטומטי בתחלת הסיבוב ואז יהרגו אותי סיטי כי אני מדבר או מיוט ספציפי כי אני מפריע לסיטי..
    אם תשאלו אותי, דעתי האישית בלבד: האדמינים של השרתים הנ"ל יכולים לעבוד טיפה על הדרך בה הם מתייחסים לאנשים ומטפלים בבעיות.. כמו שנאמר בעבר, אתם לא אלוהים(חשש לבאן), אתם בני אדם בדיוק כמוני ושאר השחקנים בקהילה רק שיש לכם גישות וכוח וירטואלי שנועד לשפר את הקהילה.. לא לניצול הגישות בין אם זה באמת ניצול או עיצבנו אתכם אז פרקתם את העצבים על שחקן מסיבה כזו או אחרת.

אני מסכים עם רוב העונשים שאני קיבלתי וכנראה גם אקבל, אין הבטחות כי אני לא רובוט.. מסכים שצריך לקבל גאג לפעמים, מיוט כמובן כשאני עושה משהו לא במקום.. אבל לא לפרקי זמן לא הגיוניים על שטויות.. אתם נוטים לשכוח שאנשים ביזבזו כסף על המשחק ואפילו שהם בוחרים לשחק בקהילה שלכם תחת החוקים שלכם.. אתם אלה שמחליטים אם הם ישחקו או לא ועל איזה סטטוס הם ישחקו כגון מיוט, גאג, FK.
    אני מסכים עם העונשים, אך לצערי לפעמים באמת שזה מרגיש כאילו אתם נהנים מלתת עונשים כבדים בשיא האדישות.
    אני לא שם לב לשיקול דעת חיובית מצד אדמינים, השיקולים היחידים שאני ראיתי בשרתים הם דברים כמו "עוד מילה אחת אתה בבאן" ואיומים שונים למיניהם. כמו כן יש לי ציפייה ותחושה שהתגובות פה(אם יהיו) יהיו נורא אנטי, ומבוססות רק על נקודת מבט אחת שהיא לרוב גם המתנשאת והרגילה BY DEFAULT אצל הסמכויות פה לאחרונה..

לסיכום של הבלאגן שרשמתי פה.. מטרת ההודעה הזאת היא רק לתת לאנשים מבט מזווית שונה על המצב, לחלוק את ההרגשות שלא רק אני בודד ויחיד מרגיש וליצור אולי איזה שיח בריא בין בני אדם..

שוב, אני גם כותב את זה עכשיו בחשש שאני כנראה כבר לא אוכל לרשום עוד הודעות כי אני כנראה אקבל באן על זה שאני לא מסכים עם האדמינים ואומר הפוך מהם, כי זו אכן הייתה הבעיה בשבילי לאחרונה..

אני אמור לכבד אדמין; אמת. לא לפחד ממנו.

מי שבאמת השקיע והחליט לקרוא עד הסוף, מודה לכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    הסיבה שאדמינים מתנהגים ככה, זה כי הרבה אנשים בשרת מתנהגים אל האדמינים כאלוהים, ומכך מתפתחת תרבות האומרת שכל מה שהאדמין אומר קדוש וגם ההגיון הבריא ביותר לא יכול לסתור את האדמין, כי עשרת הדיברות הן מפי האדמין.
    משפט שאני שומע אותו בתדירות גבוהה המחזק טענה זו, הוא המשפט שאומרים האדמינים כאשר שחקנים פשוטים ו"נחותים" להם נותנים להם אלטרנטיבה לפעולתם או מנסים לשנות את דרך המחשבה שלהם, או מבקשים מהם בקשה.
    "אל תגיד לאדמין מה לעשות".

בכל אופן, מקווה שהמצב ישתנה. ואם לא, חבל.
    נערך לאחרונה על ידי AshPELO; 15.05.2017 בשעה 18:57.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    כל מילה בסלע!
    אני חושב שאתה ממש קלעת לבעיה, למרבה הצער הסיכוי שיתייחסו לתלונה שלך ברצינות הוא אפסי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    שלום וערב טוב לכל שחקני הג'ייל, (לא פונה לשחקני הפאן ישירות מכיוון שאני לא נציג מטעם השרת)

קראתי את הדיון ואני מצטער שזו האווירה המצטיירת לפי דעתך בשרת אך יש כמה דברים שאני לא נוטה להסכים איתם.

"אדמינים ממהרים לקרוא לאנשים מחבלים וירטואלים שבאים רק לעשות בלאגן ותוהו ובוהו... גם אני קיבלתי את היחס הזה כבר"-
    האדמינים לא מחפשים אף אחד, ואם יוצא מצב שמישהו מקבל "יחס מיוחד" זה מכיוון שיש לו "וותק" כלשהו בהריסת האווירה בשרת (אם זה בהתחכמויות,קללות,חרמות,פרסום שלילי וכ"ו וכ"ו).

"לאדמינים פה (אני אומר בכמה שפחות כוונה להעליב או לפגוע) חסר ביטחון עצמי או בגרות מנטלית"-
    לידיעתך, האדמינים (לעתיד) נבחרים על ידי מספר קריטריונים מרכזיים ובניהם בגרות יתרה, אני לא מאמין שיש אדמין עם חוסר בגרות\ביטחון.

"שבן אדם חדש מקבל יחס של בעייתי מוכר לדוגמא שמקבל באנים על בסיס שבועי.. אין חמלה, אין אזהרות, אין סימפטיות, אין הבנה.."-
    האדמינים לא מחויבים להזהיר על עבירות מסויימות שאי אפשר לעבור אליהם על סדר היום (פרסום קהילות, אנטישמיות, מוזיקה ועוד). אם יש בידך הוכחה כלשהי לכך ששחקנים מקבלים עונשים ללא אזהרה אשמח לראותה והאדמין יטופל בכל חומרת המקרה.

אי אפשר לשחק בלי החשש שאני אגיד משהו בצחוק אך מעט גס(אפילו לא תמיד גס) ומיד אחרי זה התנפל עלי אדמין, יעניש אותי בחומרה יתרה ולאחר מכן אני אצטרך לרדוף אחריו בשביל אינפורמציה כגון מתי יורד הגאג/מיוט-
    תוכל לראות בחוקי השרת מה מותר ומה אסור, יש מילים ו\או בדיחות גסות שאסור להגיד ויש דברים שאפשר "להחליק". אמנם חופש הביטוי, אך יש דברים שלא צריכות להאמר בחופשיות בשרתינו. לגבי אורך העונש, תמיד תוכל לבר איתי\מנהל השרת ו\או לערער בתלונה בפורם (ותקבל תשובה מפורטת למדי). לגבי "רדיפה אחרי אדמין", בדיוק בשביל זה ישנן הפקודות /muted /fklist status אשר חוסכות את ה"רדיפה" והבקשה של אדמין לא להספים.

"הצ'אט במשחק נורא מוגבל מבחינת מקום ואי אפשר לדחוף לשם יותר מידי מילים בשביל לפרט את הבעיה.. ושמתם גאג אז איך עוד אני אצור איתכם קשר?" -
    זה נעשה מסיבה מסויימת. אם תרצה לפנות אל האדמין ישירות, תמיד אפשר לשלוח לו הודעה פרטית (אם הוא לא מאשר אותך אז בTS, ואם לא בTS אז ניתן לפנות לפורום\מישהו בתפקיד גבוה יותר).

"אני לא שם לב לשיקול דעת חיובית מצד אדמינים, השיקולים היחידים שאני ראיתי בשרתים הם דברים כמו "עוד מילה אחת אתה בבאן" ואיומים שונים למיניהם"-
    לידיעתך, אחד הדברים היותר חשובים בחוקי האדמינים בשרת הוא "תמיד למצוא את הדרך לתת פחות עונשים", אם זה לא קורה אשמח לראות הוכחה לכך, והאדמין יטופל.

(חשוב לציין שאלו הם הדברים שאני לא מסכים איתם באופן מוחלט. ועם שאר הדברים אני מסכים\מסכים חלקית ואף מחזק).

לסיכום, אקח את דעתך לתשומת ליבי אך עדיין יש דברים שהם לא כ"כ נכונים\ מוסברים באופן מלא)

שבוע טוב ול"ג בעומר שמח.
    Frenzy, סגן מנהל שרת הג'ייל
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 15.05.2017 בשעה 20:00.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2017
    נכתב במקור על ידי omrifrah
    שלום וערב טוב לכל שחקני הג'ייל, (לא פונה לשחקני הפאן ישירות מכיוון שאני לא נציג מטעם השרת)

קראתי את הדיון ואני מצטער שזו האווירה המצטיירת לפי דעתך בשרת אך יש כמה דברים שאני לא נוטה להסכים איתם.

"אדמינים ממהרים לקרוא לאנשים מחבלים וירטואלים שבאים רק לעשות בלאגן ותוהו ובוהו... גם אני קיבלתי את היחס הזה כבר"-
    האדמינים לא מחפשים אף אחד, ואם יוצא מצב שמישהו מקבל "יחס מיוחד" זה מכיוון שיש לו "וותק" כלשהו בהריסת האווירה בשרת (אם זה בהתחכמויות,קללות,חרמות,פרסום שלילי וכ"ו וכ"ו).

"לאדמינים פה (אני אומר בכמה שפחות כוונה להעליב או לפגוע) חסר ביטחון עצמי או בגרות מנטלית"-
    לידיעתך, האדמינים (לעתיד) נבחרים על ידי מספר קריטריונים מרכזיים ובניהם בגרות יתרה, אני לא מאמין שיש אדמין עם חוסר בגרות\ביטחון.

"שבן אדם חדש מקבל יחס של בעייתי מוכר לדוגמא שמקבל באנים על בסיס שבועי.. אין חמלה, אין אזהרות, אין סימפטיות, אין הבנה.."-
    האדמינים לא מחויבים להזהיר על עבירות מסויימות שאי אפשר לעבור אליהם על סדר היום (פרסום קהילות, אנטישמיות, מוזיקה ועוד). אם יש בידך הוכחה כלשהי לכך ששחקנים מקבלים עונשים ללא אזהרה אשמח לראותה והאדמין יטופל בכל חומרת המקרה.

אי אפשר לשחק בלי החשש שאני אגיד משהו בצחוק אך מעט גס(אפילו לא תמיד גס) ומיד אחרי זה התנפל עלי אדמין, יעניש אותי בחומרה יתרה ולאחר מכן אני אצטרך לרדוף אחריו בשביל אינפורמציה כגון מתי יורד הגאג/מיוט-
    תוכל לראות בחוקי השרת מה מותר ומה אסור, יש מילים ו\או בדיחות גסות שאסור להגיד ויש דברים שאפשר "להחליק". אמנם חופש הביטוי, אך יש דברים שלא צריכות להאמר בחופשיות בשרתינו. לגבי אורך העונש, תמיד תוכל לבר איתי\מנהל השרת ו\או לערער בתלונה בפורם (ותקבל תשובה מפורטת למדי). לגבי "רדיפה אחרי אדמין", בדיוק בשביל זה ישנן הפקודות /muted /fklist status אשר חוסכות את ה"רדיפה" והבקשה של אדמין לא להספים.

"הצ'אט במשחק נורא מוגבל מבחינת מקום ואי אפשר לדחוף לשם יותר מידי מילים בשביל לפרט את הבעיה.. ושמתם גאג אז איך עוד אני אצור איתכם קשר?" -
    זה נעשה מסיבה מסויימת. אם תרצה לפנות אל האדמין ישירות, תמיד אפשר לשלוח לו הודעה פרטית (אם הוא לא מאשר אותך אז בTS, ואם לא בTS אז ניתן לפנות לפורום\מישהו בתפקיד גבוה יותר).

"אני לא שם לב לשיקול דעת חיובית מצד אדמינים, השיקולים היחידים שאני ראיתי בשרתים הם דברים כמו "עוד מילה אחת אתה בבאן" ואיומים שונים למיניהם"-
    לידיעתך, אחד הדברים היותר חשובים בחוקי האדמינים בשרת הוא "תמיד למצוא את הדרך לתת פחות עונשים", אם זה לא קורה אשמח לראות הוכחה לכך, והאדמין יטופל.

(חשוב לציין שאלו הם הדברים שאני לא מסכים איתם באופן מוחלט. ועם שאר הדברים אני מסכים\מסכים חלקית ואף מחזק).

לסיכום, אקח את דעתך לתשומת ליבי אך עדיין יש דברים שהם לא כ"כ נכונים\ מוסברים באופן מלא)

שבוע טוב ול"ג בעומר שמח.
    Frenzy, סגן מנהל שרת הג'ייל
    תקשיב פרנזי אני מכבד אותך ואת התגובה, אני לא רשמתי את כל ההודעה הזאת בשביל להכנס באדמינים או ליצור פה מלחמה.. אני בסך הכל רציתי להעביר לך ולכל מי שיקרה את זה(בעיקר האדמינים של השרתים) את דעתי, אין בידי הוכחות כי אני לא מחפש את הדברים האלה, לא רוצה לשמור דברים כאלה כי זה פשוט הופך את החווית משחק לנגועה ומסריחה. רוצה שלווה בסך הכל.
    אתה לא מסכים איתי עם הדברים שאמרתי? לגיטימי, אתה צודק. עם זאת לא אומר שאני טועה..
    אני אדמין לשעבר ממש מזמן בקהילות ישנות יותר.. אין שום ספק שיש דרישות מסויימות לאדמינים וקריטריונים למיניהם, צודק.. אך זה לא סותר את ה"שחיקה" של אותם האדמינים עם הוותק והזמן, ככל שהוא נתקל ביותר שחקנים בעייתיים נפגעת הסבלנות והרוגע של האדמין כלפי אנשים אחרים ושחקנים עתידיים.. אין מה לעשות, זה החיים.
    אחרי שזה נאמר, אני אישית גם בטוח שאותם אדמינים לא יתנהגו בדרך שהצגתי כשאתה נוכח, כולנו יודעים על הקבוצות מחתרת של אדמינים ומה לא.. לא בהכרח אומר שהם מתכננים מרד כמובן אבל יש תקשורת נסתרת בינם אני בטוח.
    אני ממש לא התכוונתי לגרום לכך שאתה תבוא ותגיב לי דברים כמו "תביא לי מידע והוכחות והאדמין יטופל" לא. אני רק רוצה שההודעה הזאת תיצור מן הבנה כזאת שאם יש מספר אנשים שמרגישים ככה, לא יודע כמה ולא בדיוק ספרתי או מתכוון לספור, כנראה שמשהו פה קורה כשאתה ספציפית לא מסתכל, אתה לא חושב? זה הגיון בריא.. כמו שמתעללים בזקנים בבתי אבות, אותו סיפור הרי הצוות עובר בדיקות ויש קיטריונים ומה לא.. זה לא אומר שזה לא קורה

ועוד הערה שיש לי ודי חשוב לי לציין? אתה היחיד בימים האחרונים שאני בקהילה שלכם שמגיב לי בצורה כזאת שאני מרגיש כאילו יש עם מי לדבר.. אני בשיא הכנות אומר לך את זה ועוד דעה שלי.. זה קצת לא תקין, עם כמה שאתה טיפה שימחת אותי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2017
    עיר
    מודיעין מכבים רעות
    שלום.
    אני שחקן חדש יחסית בקהילה ולמרות שאין לי עבר בעייתי כלל (אפילו לא עונשים בסיסיים כמו גאג או מיוט) אני מסכים, אכן יש אווירה נוקשה ולא נעימה בנוכחות חלק מהאדמינים (לא רוצה להגיד כולם כי תרם פגשתי אותם).
    באמת יש כמות מרובה של איומים מצד האדמינים בין אם מוצדקים ובין אם לא וזה יוצר לחץ ואי נעימות בקרב השחקנים בשרת.
    ישנם אכן אדמינים (לא אומר שמות) שהכוח עולה להם לראש והם מחלקים עונשים על ימין ואל שמאל למרות שכמו שהמגיב מעלי כתב

"
    תמיד למצוא את הדרך לתת פחות עונשים"

אם כל הכבוד, הייתי שמח אם מנהלי השרתים היו מנהלים דיון עם האדמינים שלהם בנושא כדי לנסות ולהקל על מי שנפגע בגלל האווירה השלילית של דבר שזה השחקנים בשרת.

נערך לאחרונה על ידי KineticMango; 15.05.2017 בשעה 20:18.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Electricunt
    תקשיב פרנזי אני מכבד אותך ואת התגובה, אני לא רשמתי את כל ההודעה הזאת בשביל להכנס באדמינים או ליצור פה מלחמה.. אני בסך הכל רציתי להעביר לך ולכל מי שיקרה את זה(בעיקר האדמינים של השרתים) את דעתי, אין בידי הוכחות כי אני לא מחפש את הדברים האלה, לא רוצה לשמור דברים כאלה כי זה פשוט הופך את החווית משחק לנגועה ומסריחה. רוצה שלווה בסך הכל.
    אתה לא מסכים איתי עם הדברים שאמרתי? לגיטימי, אתה צודק. עם זאת לא אומר שאני טועה..
    אני אדמין לשעבר ממש מזמן בקהילות ישנות יותר.. אין שום ספק שיש דרישות מסויימות לאדמינים וקריטריונים למיניהם, צודק.. אך זה לא סותר את ה"שחיקה" של אותם האדמינים עם הוותק והזמן, ככל שהוא נתקל ביותר שחקנים בעייתיים נפגעת הסבלנות והרוגע של האדמין כלפי אנשים אחרים ושחקנים עתידיים.. אין מה לעשות, זה החיים.
    אחרי שזה נאמר, אני אישית גם בטוח שאותם אדמינים לא יתנהגו בדרך שהצגתי כשאתה נוכח, כולנו יודעים על הקבוצות מחתרת של אדמינים ומה לא.. לא בהכרח אומר שהם מתכננים מרד כמובן אבל יש תקשורת נסתרת בינם אני בטוח.
    אני ממש לא התכוונתי לגרום לכך שאתה תבוא ותגיב לי דברים כמו "תביא לי מידע והוכחות והאדמין יטופל" לא. אני רק רוצה שההודעה הזאת תיצור מן הבנה כזאת שאם יש מספר אנשים שמרגישים ככה, לא יודע כמה ולא בדיוק ספרתי או מתכוון לספור, כנראה שמשהו פה קורה כשאתה ספציפית לא מסתכל, אתה לא חושב? זה הגיון בריא.. כמו שמתעללים בזקנים בבתי אבות, אותו סיפור הרי הצוות עובר בדיקות ויש קיטריונים ומה לא.. זה לא אומר שזה לא קורה

ועוד הערה שיש לי ודי חשוב לי לציין? אתה היחיד בימים האחרונים שאני בקהילה שלכם שמגיב לי בצורה כזאת שאני מרגיש כאילו יש עם מי לדבר.. אני בשיא הכנות אומר לך את זה ועוד דעה שלי.. זה קצת לא תקין, עם כמה שאתה טיפה שימחת אותי..

לזרוק דברים לאוויר לא יוסיפו דבר, במצבים כמו שתיארת חייבים לראות הוכחות על מנת לטפל בבעיה על הצד הטוב ביותר (ועל הבעיה הנכונה).
    נקיים שיחות צוות בנושא.
    שמח ששמחתי אותך.
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 15.05.2017 בשעה 20:31.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2017
    נכתב במקור על ידי omrifrah
    זה לא יעזור "לזרוק" דברים לאוויר, אני צריך לראות הוכחות על מנת לטפל באדמינים שעושים "עבודה לקויה"
    נקיים שיחת צוות בנושא.
    אני מבין שזה לא יעזור... אבל זו לא הפוואנטה שלי.. אתם לא מבינים, אתם עדיין מפספסים את העיקר של הנושא.. אתם פועלים באופן מכני מדי דמוי רובוטים, שוב בלי כוונה של זילזול או איך שלא תפרשו את זה.
    אני לא מחפש לטפל באדמינים, לא רוצה שמישהו ידפק או יינזף או מה שלא מוגדר אצלכם כעונשים, אני רק חושב שאדמין יותר יעיל כשהוא פועל בכיף שלו ולא לפי הספר חסר הרגשות כמו מכונה בפס ייצור...
    שיחת צוות זה רעיון נחמד, עדיין העיקר שיצא מיזה משהו שימושי לקהילה.. את הרגשות והמחשבות והדעות שלי כבר קיבלתם אבל אם תירצו עוד אני אשמח להמשיך לשפוך.

עכשיו אולי אני סותר את הדברים שאמרתי מקודם אבל היה נקודת עניין שרציתי קצת מידע לגביה.. והיא נמצאת בהודעה הזו:
    https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1583611

אני מודע למה שעשיתי ואני יודע שמגיע לי עונש, אני זה ELECTRO. אבל באן ליום כשבסך הכל אמרתי מילים כמו "מפגרת" ו"ילדה חרא", שאלו לא מילים שאתם לא שומעים ביום יום בואו נהיה כנים.. גאג ליומיים מצידי גם היה משרת כעונש נפלא.. מוגזם אבל לפחות אני אוכל לשחק בשרתים אחרים לפחות...
    הסיבה לסיפור היה כי היא בכיף הרסה סרט שלם לחבר טוב שלי אז לגיטמי שאני אתעצבן ובגלל זה אני לא מכחיש. אמנם אני מצטער בכל זאת.
    בסורס באן לעומת זאת היה רשום "מקלל בלי סוף כשאין אדמין".. הסבר בבקשה? אני נכנסתי לשרת, ישבתי שם אולי 5-10 דק' עד לבאן. ואלה המילים היחידות שהם קללות שיצאו ממני, לא יודע אם האדמין כבר היה בשרת או לא.
    אני באמת לא רוצה שאפילו תגידו משהו לאדמין אני רק רוצה שתשימו לב למה שקרה פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    כשחקן אחד הוותיקים בקהילה הזאת. זאת הפעם הראשונה שאני מקבל יחס שלילי מהסרבר הגייל [בנוגע לפאן אני לא יודע כי אני לא משחק שם יותר]
    בהחלט קיימת בעיה דיי רצינית בשרת הזה בנוגע לחוקים ובנוגע לאדמינים. בזמני כאדמין בשרת יחד עם ידידי לשעבר אשפלו השרת הגייל היה כ42 איש והוא נוהל בצורה פשוטה בלי בעיות בכלל בגלל סיבה אחת "אמונה של האדמין לשחקן" שזה אומר שאדמין לא עושה את העבודה שלי בצורה של "לא ראיתי תביא רקורד" [מקרה שהיה היום עם האדמין קונקה שקיללו בשרת והוא דיבר עם שחקן אחר . קונקה לא נתן מיוט ואמר לא שמעתי תביא רקורד אבל אחרי שאני והשחקן שקולל התחלנו להספים את הצאט בזה המקרה טופל] כיום לאדמינים חסר ידע בשרת הגייל בנוגע לחוקים בגלל שכל עונש שלישי זה לא מוצדק והעונש יורד אחרי שאדמין אחר מסביר לאדמין השני שאסור.
    ככה שאפשר לשפר את השרת הזה בצורה שאדמינים יהיו יותר בעד השחקן ולא בעד ניצול הגישות שלהם. יש לי משפט שהייתי אדמין שאומר "אני קודם אדמין ואז שחקן" תהיו נחמדים איתנו ואני בטוח ש32 ילד יהיו נחמדים גם איתכם כי רק ככה תצליחו להיות לבד על סרבר מלא [מנסיון]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    נכתב במקור על ידי Electricunt
    אני מבין שזה לא יעזור... אבל זו לא הפוואנטה שלי.. אתם לא מבינים, אתם עדיין מפספסים את העיקר של הנושא.. אתם פועלים באופן מכני מדי דמוי רובוטים, שוב בלי כוונה של זילזול או איך שלא תפרשו את זה.
    אני לא מחפש לטפל באדמינים, לא רוצה שמישהו ידפק או יינזף או מה שלא מוגדר אצלכם כעונשים, אני רק חושב שאדמין יותר יעיל כשהוא פועל בכיף שלו ולא לפי הספר חסר הרגשות כמו מכונה בפס ייצור...
    שיחת צוות זה רעיון נחמד, עדיין העיקר שיצא מיזה משהו שימושי לקהילה.. את הרגשות והמחשבות והדעות שלי כבר קיבלתם אבל אם תירצו עוד אני אשמח להמשיך לשפוך.

עכשיו אולי אני סותר את הדברים שאמרתי מקודם אבל היה נקודת עניין שרציתי קצת מידע לגביה.. והיא נמצאת בהודעה הזו:
    https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1583611

אני מודע למה שעשיתי ואני יודע שמגיע לי עונש, אני זה ELECTRO. אבל באן ליום כשבסך הכל אמרתי מילים כמו "מפגרת" ו"ילדה חרא", שאלו לא מילים שאתם לא שומעים ביום יום בואו נהיה כנים.. גאג ליומיים מצידי גם היה משרת כעונש נפלא.. מוגזם אבל לפחות אני אוכל לשחק בשרתים אחרים לפחות...
    הסיבה לסיפור היה כי היא בכיף הרסה סרט שלם לחבר טוב שלי אז לגיטמי שאני אתעצבן ובגלל זה אני לא מכחיש. אמנם אני מצטער בכל זאת.
    בסורס באן לעומת זאת היה רשום "מקלל בלי סוף כשאין אדמין".. הסבר בבקשה? אני נכנסתי לשרת, ישבתי שם אולי 5-10 דק' עד לבאן. ואלה המילים היחידות שהם קללות שיצאו ממני, לא יודע אם האדמין כבר היה בשרת או לא.
    אני באמת לא רוצה שאפילו תגידו משהו לאדמין אני רק רוצה שתשימו לב למה שקרה פה.
    היי,
    אני מסכים עם כמה וכמה דברים שנאמרו פה ויטופלו
    אז כמו שאמרת לפני כן ראיתי גם אני בשרתים אחרים שאדמינים פועלים בצורה "רובוטית" ומגיבים באותה צורה כל הזמן ולא חושבים על מצב המקרה
    עד עכשיו לא ראיתי שזה לא פוסח גם על השרת שלי והעניין הזה יטופל להבא האדמינים יפעלו בשיקול דעת ולא לפי ספר חוקים לא כתוב.
    העונשים
    אז בוא אני אסביר לך משהו, האדמינים בשרת מתעסקים בכל היום בבעיות משמעת (איך לא זה מה שהם אמורים לשמור על סדר) וכשיש שחקנים שחוזרים על אותם דברים מקבלים אותם עונשים ולא לומדים לאט לאט העונשים מתארכים ולצערי האדמינים מאבדים סובלנות כלפי שחקנים חדשים (דבר זה יטופל גם כן) ולצערי זה גורר מחווית המשחק בזה אני מסכים.
    לגבי האימרה שלאדמינים אין בגרות מנטלית במשפט הזה אני מסכים חלקית
    האדמינים נבחרים ע"י מספר
    קריטריונים
    אחד מהם הוא שיקול דעת ומחשבה בוגרת
    ברגע שאדמין עולה הוא צריך להפעיל שיקול דעת במשך כל היום ולכן השיקול דעת שלו לאט לאט מייצר לאדמין מעיין ספר חוקים מיוחד שלו
    לדוגמא : מקלל - גאג ליום
    מספים - גאג לשלוש שעות וכו...
    ולצערי העונשים האלה מוגזמים לשחקנים חדשים שעוד לא יודעים חוקים (כמובן שאם יקלל יקבל את אותו העונש כמו של שחקן וותיק)
    אך במקרים כמו ספאם שהשחקן רושם 4 פעמים אותו דבר ולא מקבל שום אזהרה והוא מקבל עונש מיידי דבר זה כן מעצבן (שהשחקן לא ידע ולא קיבל אזהרות לפני כן) והוא מקבל עונש מיריבי (כמו כן דברים אלה יוטפלו גם כן)
    לאט לאט האדמינים מאבדים שיקול דעת ופועלים לפי ה"ספר" שהם ייצרו לעצמם שדבר זה גם גורר מחווית המשחק.
    "החוקים הנוקשים" - החוקים חלים על כולם אומנם החוקים כן קצת מגבילים אבל אלו החוקים של השרת ואני אשחרר קצת את החוקים ואתן לכם לצחוק (כמובן לא לקלל אך פה ושם לצחוק) וזאת מכיוון שאני שם לב שאתם (השחקנים) אוהבים לצחוק ולעשות שטויות (בצורה טובה) והאדמינים קצת הורסים לכם את חווית המשחק והצחוקים, אני אשחרר קצת את החוקים אבל שוב תוכלו לצחוק אך לא כל עוד זה פוגע בקהילה בשחקן מסויים או בנושא רגיש מסויים.
    תודה על התגובה שלך .
    נערך לאחרונה על ידי LordJerry; 15.05.2017 בשעה 21:56.
    LordJerry - אחראי אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    כל מי שיש לו מה להגיד בנושא מוזמן לדבר איתי בסטים http://steamcommunity.com/id/SEXYDOGSEXYDOG
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.08.2016
    היי, קראתי את ההודעה שלך ולקחתי לצומת לבי.
    אני לא אתחיל עכשיו להתנגש במה שכתבת ולהתנגד לכך כי כל דעה מקובלת גם אם היא לא מדויוקת.
    מה שכתבת פה אני אדאג להעביר לצומת הלב של האדמינים כדי שלא יווצר מצב לא נעים ששחקנים מרגישים ככה בשרת.

מקווה שמקרים כאלה לא יקרו יותר ושהגישה שלך כלפי השרת תשתנה.
    אם יש לך עוד מה להגיד בנוגע לשרת הפאן בלבד אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי (קישור כאן)
    המשך שבוע טוב !
    CHaBoY סגן מנהל שרת הפאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    נכתב במקור על ידי LordJerry

היי,
    אז כמו שאמרת לפני כן ראיתי גם אני בשרתים אחרים שאדמינים פועלים בצורה "רובוטית" ומגיבים באותה צורה כל הזמן ולא חושבים על מצב המקרה
    עד עכשיו לא ראיתי שזה לא פוסח גם על השרת שלי והעניין הזה יטופל להבא האדמינים יפעלו בשיקול דעת ולא לפי ספר חוקים לא כתוב.
    העונשים
    אז בוא אני אסביר לך משהו, האדמינים בשרת מתעסקים בכל היום בבעיות משמעת (איך לא זה מה שהם אמורים לשמור על סדר) וכשיש שחקנים שחוזרים על אותם דברים מקבלים אותם עונשים ולא לומדים לאט לאט העונשים מתארכים ולצערי האדמינים מאבדים סובלנות כלפי שחקנים חדשים (דבר זה יטופל גם כן) ולצערי זה גורר מחווית המשחק בזה אני מסכים.
    האדמינים נבחרים ע"י מספר
    קריטריונים
    ברגע שאדמין עולה הוא צריך להפעיל שיקול דעת במשך כל היום ולכן השיקול דעת שלו לאט לאט מייצר לאדמין מעיין ספר חוקים מיוחד שלו
    ולצערי העונשים האלה מוגזמים לשחקנים חדשים שעוד לא יודעים חוקים (כמובן שאם יקלל יקבל את אותו העונש כמו של שחקן וותיק)
    אך במקרים כמו ספאם שהשחקן רושם 4 פעמים אותו דבר ולא מקבל שום אזהרה והוא מקבל עונש מיידי דבר זה כן מעצבן (שהשחקן לא ידע ולא קיבל אזהרות לפני כן) והוא מקבל עונש מיריבי (כמו כן דברים אלה יוטפלו גם כן)
    לאט לאט האדמינים מאבדים שיקול דעת ופועלים לפי ה"ספר" שהם ייצרו לעצמם שדבר זה גם גורר מחווית המשחק.
    "החוקים הנוקשים" - החוקים חלים על כולם אומנם החוקים כן קצת מגבילים אבל אלו החוקים של השרת ואני אשחרר קצת את החוקים ואתן לכם לצחוק (כמובן לא לקלל אך פה ושם לצחוק) וזאת מכיוון שאני שם לב שאתם (השחקנים) אוהבים לצחוק ולעשות שטויות (בצורה טובה) והאדמינים קצת הורסים לכם את חווית המשחק והצחוקים, אני אשחרר קצת את החוקים אבל שוב תוכלו לצחוק אך לא כל עוד זה פוגע בקהילה בשחקן מסויים או בנושא רגיש מסויים.
    תודה על התגובה שלך .
    ישתבח שמך לעד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.07.2016
    היי פרנזי אקח לצומת לבי אתה הודעתך ואת פנייתך למרות שיש המון דברים שהם לא נכונים המשך גלישה מהנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2017
    נורא משמח ונחמד לראות את התגובות האלה מצד האדמינים של השרתים, מאדמין ועד מנהל מכל סוג שהוא.. זה באמת נותן המון מקום לאופטומיות וצבע אם אפשר להגיד.
    נכון שהרבה דברים אתם תגידו לא נכונים או לא קיימים, דעתכם היא דעתכם ואין לי איך לשנות אותה, רק להגיד לכם מה אני מרגיש בתור שחקו חדש שחזר אחרי.. תכלס מאז שסורס קרס..משמע 5+.
    זה לדעתי מה שהכי טוב בתור דעות טריות שעוזרות לשיפור, דעתם של חדשים וטריים בואו נגיד..

אני שוב רוצה לחזור ולומר שאני לא מתכוון לרמוס או להעליב אף אחד. אך אתם יכולים לראות שעד שלא הופיעה הודעה שכזו שיותר פתוחה לשיח בין אנשים סביר להניח שהנושא היה מוזנח ולכו תדעו לאיזה כיוון זה היה ממשיך כי לדעתי להיות קשה מדי עם שחקנים זה רק ליצור רק יותר בעיות לקהילה עם אנשים שמעדיפים לעשות בעיות ביום יום מאשר להנות מהתוכן שיש להציע.. יש בזה הגיון של פסיכולוגיה אבל אני לא למדתי אז זה נתון לשיקולכם.

ו- LORDJERRY כשאמרתי שחסר לאדמינים "בגרות מנטלית" הכוונה היא לא שהם מטומטמים או משהו.. וגם לא בהתנשאות אמרתי את זה, פשוט בכוונה שבן אדם בוגר בכל זאת מוצא את הדרך הטובה ביותר לעשות את העובדה שלו ולהתמודד עם הבעיות שעומדות מולו, פשוט בימינו קל יותר לתת לבן אדם גאג ל-24 שעות במקום באמת עכשיו לרדת לבעיה ולפתור את זה בלי ענישה(או ענישה חמורה בכל מקרה). לא יודע מה איתכם בתקופה שאני הייתי אדמין הייתי נתקל אולי פעם בשבוע בבן אדם שממש מצריך גאג/מיוט כי אפשר היה לפתור דברים פשוט יותר עם שאלה פשוטה של מה קרה ולמה לריב.. ואם זה לא עובד אז פשוט מיידע שחבל להביא גאג סתם באסה.. וכמובן אין ברירה אז מה נעשה, כמו שBOOMBOX אוהב לומר.. יום טוב.

תודה רבה לכם על ההקשבה והבנה ובתקווה גם השמה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017

היי,
    העונשים
    האדמינים נבחרים ע"י מספר
    קריטריונים
    תודה על התגובה שלך .
    בן אדם זהב הזלתי דמעה, סוףסוף תשובה לא רובוטית בן אדם שמבין כל הכבוד!

"אתן לכם לצחוק (כמובן לא לקלל אך פה ושם לצחוק) וזאת מכיוון שאני שם לב שאתם (השחקנים) אוהבים לצחוק ולעשות שטויות (בצורה טובה) והאדמינים קצת הורסים לכם את חווית המשחק והצחוקים, אני אשחרר קצת את החוקים אבל שוב תוכלו לצחוק אך לא כל עוד זה פוגע בקהילה בשחקן מסויים או בנושא רגיש מסויים."

הלוואי זה היה תופס הגישה הזאת ולא הייתם הולכים כמו רובוטים ולא מדבר רק על השרת שלך גבר. אני בא במטרה של לצחוק לשרתים ויש תחושה שהאדמינים נעלבים מכל שטות קטנה שאתה אומר וישר נותנים עונש מוגזם להפליא, אני אביא לדוגמה שבשרת אחד אמרתי לחבר ילד חרא וקיבלתי מיוט ל-4 ימים, זה נשמע לך הגיוני? בן אדם בא לשחק לכיף ויוצא מבואס על החיים..

בגייל יש לי תלונה אחת: האדמינים שמים מיוט כל הזמן, אנשים מדברים לכיף שלהם והם שמים מיוט, זאת אחת מהסיבות למה הגייל הרבה יותר כיף בלילה שאין אדמינים ואפשר באמת לשחק נטו לכיף בלי שיושבים לך על הראש על כל דבר קטן.

יום טוב, לירז.
    נערך לאחרונה על ידי YossiKal11; 17.05.2017 בשעה 19:33.
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2017
    עיר
    תא

היי,
    העונשים
    האדמינים נבחרים ע"י מספר
    קריטריונים
    תודה על התגובה שלך .
    BAKA YA RO KOMA YA RO <3
    שתף ב-Google+

הרשמה