תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    27.10.2015
    שם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: X) איתמר

שם האדמין: (לדוגמא: Y) BARR

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!) באן על כלום, והטפלות בלי הפסקה..

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017) 15.5.17 ועוד מלא

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר) טוב מה נשמע למי שקורא את זה, אני רוצה להתלונן על בר על זה שבמשך כבר מלא מלא זמן, הוא נטפל אליי. וזה בגדול עכשיו אני אתחיל מההתחלה.
    לפני כמה זמן אני חושב חודשיים ככה חזרתי לקהילה שלכם, עכשיו בהתחלה הייתי טרולר וכן שמתי שירים בלובי ועשיתי EARRAPE לאנשים ושרפתי להם תאוזניים וגם אכלתי על זה בראש (באן לשבוע + יום + עוד באן ליום) ככה איזה 2-3 באנים על זה עד שלמדתי שלא לעשות את זה שוב. אוקיי, לפני כמה זמן בערך שבוע אני חושב היינו אני NETOX LIDOR123123123 ועוד ילד בלובי דיבור חופשי. NETOX שידר שירים בלובי דיבור חופשי, ועמית BONDER נכנס לחדר, עכשיו בגלל שהרגישות של המיקרופון שלי הייתה חזקה ששומעים כמעט כל דבר, שמעו ממני את השירים של NETOX עכשיו עמית בונדר הביא לNETOX באן ליום על שירים, סבבה מקובל הוא שם שירים אבל בגלל ששמעו ממני פעמיים הוא הלך לבר שהיה בחדר עם QWIZZA באותו זמן כי קרה לו איזה משהו עם עמית, ועמית פשוט אמר לי שאני שם שירים. בלי לבדוק בכלל בלי כלום ישר אכלתי באן, ואני נותן תמילה שלי ומוכן לעמוד על זה שאני אקבל באן תמידי מהקהילה הזו אם שמתי שירים באותו רגע, או בכלל באותו יום בלובי דיבור חופשי או פיקאפ, סבבה ניחה שלחתי הודעה לבר זה לא הזיז לו, לא היה לי כוח להתלונן.
    היום היינו בפיקאפ בלילה והיה איזה ילד שקיטר על הקהילה אמר שהיא ככה וככה וככה טוב אני בצחוק אמרתי לו שאם לא טוב לו הוא מוזמן לעבור לקהילת B-GAMING שזו קהילת SAMP (GTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER) ישנה שנסגרה לפני 1000 שנה, באותה השנייה בר שאל מי זה אמר את זה ואמרתי לו אני, ואז ישר הבנתי שאני עומד לאכול על זה באן, ואפילו שכל הילדים בפיקאפ אמרו לו שלא יביא לי על זה כי זה לא מוצדק, אכלתי נאי חושב באן תמידי בשרתים, ובאן ליום בTS. עכשיו כאילו אחי, די כמה באנים אפשר לתת לי ולהטפל אלי כל הזמן הוא פשוט נטפל ומציק ונמאס לי מזה זה מחרפן אותי כבר, אשכרה אמרתי שם של קהילת סאמפ שנסגרה לפני 1000שנה ויש הוכחות ואתם מוזמנים לבדוק ואני אכלתי על זה באן זה פשוט קטע דפוק.
    בתור אחד שהיה מריץ בקהילה הזו לפני שחצי מהאדמינים פה ידעו בכלל מזה CSGO, אני מבקש שכאילו זה קצת מוגזם כל אדמין פה חושב שבגלל שיש לו גישה לבאן אפשר לתת כל שנייה באנים על כלום.

עריכה: הרגע הסתכלתי בSOURCE BAN וראיתי את הסיבה של הבאן שבר רשם, אני חייב לציין שאף פעם אבל אף פעם אבל אף פעם הוא לא אמר לי כלום על פרסום קהילות, כי בחיים לא פרסמתי שום קהילה חוץ מהיום שגם אמרתי אותה לצורך בדיחה ומה גם שהיא קהילת סאמפ.

"קורא לשחקנים ללכת לקהילה מתחרה" לא קראתי לאפחד זה היה בצחוק שאמרתי לעיוני לך תשחק שם.
    "לאחר מלא פעמים שקיבל אזהרות על אותו נושא זה לא פעם ראשונה" אם תביא לי הוכחה בר שפעם אחת אבל פעם אחת פרסמתי קהילה, או אמרתי משהו על קהילה מתחרה אני מוכן לקבל באן תמידי מכל הקהילה הזו בכל מקום אפשרי, ואו אחי אתה פשוט שקרן שזה כבר מצחיק, אתה עושה צחוק מעצמך אתה פשוט שקרן.

לטיפולכם.

דמו: (אם יש)
    נערך לאחרונה על ידי ItamarBeast; 15.05.2017 בשעה 02:56.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    היי איתמר ערב טוב
    1. פרסמת קהילה ואין מה לדון בזה .
    2. זה לא פעם ראשונה שאתה לא מקשיב ומתחכם איתי בתוך השרת ובלובי שמחכים לפני הרצה של פיקאפ , וקיבלת על זה אלף אזהרות .
    3. אין מה לערער על הבאן כי לומר לאנשים ללכת לקהילה מתחרה זה אסור נקודה .
    4. אף אחד לא נטפל אליך , אתה פשוט גורם לזה להיראות ככה כי אתה עושה מלא בעיות (מקלל,שם שירים,מתחכם ועוד..) ומקבל על זה באנים ואין מה להתווכח על זה .
    מבחנתי הבאן נשאר עברת על החוקים של הקהילה .
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 15.05.2017 בשעה 03:03.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2015
    נכתב במקור על ידי ZaraLarsson
    היי איתמר ערב
    1. פרסמת קהילה ואין מה לדון בזה .
    2. זה לא פעם ראשונה שאתה לא מקשיב ומתחכם איתי בתוך השרת ובלובי שמחכים לפני הרצה של פיקאפ , וקיבלת על זה אלף אזהרות .
    3. אין מה לערער על הבאן כי לומר לאנשים ללכת לקהילה מתחרה זה אסור נקודה .
    4. אף אחד לא נתפל אליך , אתה פשוט גורם לזה להיראות ככה כי אתה עושה מלא בעיות (מקלל,שם שירים,מתחכם ועוד..) ומקבל על זה באנים ואין מה להתווכח על זה .
    מבחנתי הבאן נשאר עברת על החוקים של הקהילה .
    אוקיי שנייה, נתחיל במספרים.
    1. לא פרסמתי שום קהילה, אמרתי שם של קהילת SAMP שלא קשורה בכלל לתחרות נגד הקהילה הזו כי היא נסגרה לפני בערך שנתיים והיא לא קשורה לקונטר או לכל משחק אחד חוץ מGTA SA.
    2.מה לא הקשבתי לך בפיקאפ? אני בקושי דיברתי רק רציתי שתתחילו, לא הוצאתי מילה, לא קיללתי, לא צעקתי לא כלום אחי אתה פשוט סתם.
    3. לא אמרתי לאפחד ללכת לשום קהילה, להגיד למתן בצחוק אתה מוזמן לעבור לB-GAMING ששוב אני מזכיר זו קהילת SAMP שלא קשורה לקונטר שנסגרה מזמן זה לא אומר כלום.
    4. אתה ועוד איך נטפל אליי, כי איכשהו פשוט איכשהו כל פעם שאתה איתי בחדר, אני יוצא מהסרבר בבאן, כל פעם שאתה איתי פפיקאפ אני אוכל ממך באנים. על כלום. פעם אחת היה לי רעש במיקרופון העפת לי באן ישר ליום מהשרת ומהTS זה כבר נטפל.
    5. רושמים נטפל* ולא נתפל.
    וכזה צפוי שאתה תגיב פה ותחליט מה שתחליט כי אפחד לא יהיה לו אכפת, אבל אני בטוח שאם SEXYDOG או מאור היו רואים את זה הם היו מגיבים אחרת, ומבינים שהגזמת ולא פעלת כמו שצריך.
    כי אחד שהיה אדמין בקהילה הזו יודע שבחיים באנים לא היו כאלה, בחיים יש גם גבולות ואני ניהלתי בתקופת FUCILE שזו הייתה אני חושב התקופה הכי טובה של הקהילה הזו אז בר אחי בוא תרגע וחלאס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    נכתב במקור על ידי ItamarBeast
    אוקיי שנייה, נתחיל במספרים.
    1. לא פרסמתי שום קהילה, אמרתי שם של קהילת SAMP שלא קשורה בכלל לתחרות נגד הקהילה הזו כי היא נסגרה לפני בערך שנתיים והיא לא קשורה לקונטר או לכל משחק אחד חוץ מGTA SA.
    2.מה לא הקשבתי לך בפיקאפ? אני בקושי דיברתי רק רציתי שתתחילו, לא הוצאתי מילה, לא קיללתי, לא צעקתי לא כלום אחי אתה פשוט סתם.
    3. לא אמרתי לאפחד ללכת לשום קהילה, להגיד למתן בצחוק אתה מוזמן לעבור לB-GAMING ששוב אני מזכיר זו קהילת SAMP שלא קשורה לקונטר שנסגרה מזמן זה לא אומר כלום.
    4. אתה ועוד איך נטפל אליי, כי איכשהו פשוט איכשהו כל פעם שאתה איתי בחדר, אני יוצא מהסרבר בבאן, כל פעם שאתה איתי פפיקאפ אני אוכל ממך באנים. על כלום. פעם אחת היה לי רעש במיקרופון העפת לי באן ישר ליום מהשרת ומהTS זה כבר נטפל.
    5. רושמים נטפל* ולא נתפל.
    וכזה צפוי שאתה תגיב פה ותחליט מה שתחליט כי אפחד לא יהיה לו אכפת, אבל אני בטוח שאם SEXYDOG או מאור היו רואים את זה הם היו מגיבים אחרת, ומבינים שהגזמת ולא פעלת כמו שצריך.
    כי אחד שהיה אדמין בקהילה הזו יודע שבחיים באנים לא היו כאלה, בחיים יש גם גבולות ואני ניהלתי בתקופת FUCILE שזו הייתה אני חושב התקופה הכי טובה של הקהילה הזו אז בר אחי בוא תרגע וחלאס
    טוב זאת התגובה האחרונה שלי בקשר לבאן הזה
    ככה להציג את מה שאתה רוצה זו לא הדרך ובו נגיד את האמת , לא אמרתה שם של קהילת סאמפ או משהו כזה אמרת בפרוש " מה אנחנו משחקים בvgames בואו נלך ל n**** , ואתה יודע טוב מאוד שזו קהילת CSGO מתחרה אז בוא נציג את האמת בדרך שהיא הייתה ולא ‎נעוות אותה סבבה .
    ולגבי הבעיות שאתה עושה אתה יודע טוב מאוד על מה אני מדבר כי לעשות
    EARRAPE
    ולצאת מפיקאפים בלי סיבה ולקלל אלפים פעם שחקנים ומרצים בלובי אחרי הרבה אזהרות זה לא מקובל ואת יודע את זה טוב מאוד .
    קיבלת תשובה אין מה לדון בזה יותר מידי .
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 15.05.2017 בשעה 03:13.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2015
    נכתב במקור על ידי ZaraLarsson
    טוב זאת התגובה האחרונה שלי בקשר לבאן הזה
    ככה להציג את מה שאתה רוצה זו לא הדרך ובו נגיד את האמת , לא אמרתה שם של קהילת סאמפ או משהו כזה אמרת בפרוש " מה אנחנו משחקים בvgames בואו נלך ל n**** , ואתה יודע טוב מאוד שזו קהילת CSGO מתחרה אז בוא נציג את האמת בדרך שהיא הייתה ולא ‎נעוות אותה סבבה .
    ולגבי הבעיות שאתה עושה אתה יודע טוב מאוד על מה אני מדבר כי לעשות
    EARRAPE
    ולצאת מפיקאפים ולקלל אלפים פעם שחקנים ומרצים בלובי אחרי הרבה אזהרות זה לא מקובל ואת יודע את זה טוב מאוד .
    קיבלת תשובה אין מה לדון בזה יותר מידי .
    למה תגובה אחרונה, אני אשמח לדעת מה מאור חושב גם בכל זאת,
    ולא אמרתי את המילים בוא נלך לBGAMING אני נשבע על זה, אני אמרתי למתן אני חושב לך תשחק בB*****
    לא אמרתי על עצמי שום דבר, וזו לא קהילת CSGO הקהילה הזו נסגרה אחי מה אתה מנסה לשחק אותה ולצאת פה הטוב בר. הקהילה הזו סגורה ממזמן והיא קהילת SAMP
    אז חלאס כבר אל תנעל תאשכול אני רוצה לדעת מה מאור חושב בכל זאת

אני נגנב שאתה אומר "אמרת בפירוש" אני בחיים שלי לא הוצאתי את המילים האלה מהפה שלי אני לא מאמין שאתה אשכרה משקר פה אחי..
    אני אמרתי לו לך תשחק בB**** תפסיק כבר לשקר כדי לצאת פה הטוב ותודה כבר שטעית פעם אחת בחיים שלך יא אללה נמאס לי מזה כבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    קיבלת תשובה, ננעל.
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

הרשמה