תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    06.01.2017
    רציתי לשתף אותכם במשהו.
    אני שיחקתי באחד משרתי הריטייקס שלכם וכאשר התחלתי לדבר, אתה יודע לשאול תשחקנים מה קורה לתת אינפו או להגיד "שיט" שמתתי חטפתי מאחד האדמינים מיוט ל 60 דקות ישר.
    האדמין היחיד שהיה מחובר היה OBSIDIA אבל הוא טוען שזה לא הוא.
    עכשיו התמונה הזאת זה משיחה איתו שלצערי נגמרה מאוד מהר עקב הזין שהוא שם על אנשים בקהילה כנראה
    ** בשיחה הנ"ל שאמרתי באן התכוונתי למיוט.

1. סבבה נגיד שהוא לא עשה לי מיוט באמת לא אכפת לי , אתם בטח לא תבדקו בלוגז אבל סבבה.
    2. זה לא במקום לדעתו לפי דעתי אנשים צריכים לדעת שבנאדם הוא טוקסיק.
    3. לא ידעתי שאם אני כותב משהו בפרופיל של אדמין הוא יכול להביא לי באן מהקהילה, מה הוא חושב שהוא אלוהים?? בכל מקרה צריך להכניס קצת הגיון לאדמינים ולהזכיר להם שהם באו לשמור שיהיה כיף במידה מסוימת ולא לשמור על השקט כאילו אנחנו חיילים, אני חושב שבסך הכל גם אתם רוצים שנהנה, לא?
    אשמח לתגובה רצינית מהנהלים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2016
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי Nagato
    רציתי לשתף אותכם במשהו.
    אני שיחקתי באחד משרתי הריטייקס שלכם וכאשר התחלתי לדבר, אתה יודע לשאול תשחקנים מה קורה לתת אינפו או להגיד "שיט" שמתתי חטפתי מאחד האדמינים מיוט ל 60 דקות ישר.
    עכשיו התמונה הזאת זה משיחה איתו שלצערי נגמרה מאוד מהר עקב הזין שהוא שם על אנשים בקהילה כנראה

1. סבבה נגיד שהוא לא עשה לי מיוט באמת לא אכפת לי , אתם בטח לא תבדקו בלוגז אבל סבבה.
    3. לא ידעתי שאם אני כותב משהו בפרופיל של אדמין הוא יכול להביא לי באן מהקהילה, מה הוא חושב שהוא אלוהים?? בכל מקרה צריך להכניס קצת הגיון לאדמינים ולהזכיר להם שהם באו לשמור שיהיה כיף במידה מסוימת ולא לשמור על השקט כאילו אנחנו חיילים, אני חושב שבסך הכל גם אתם רוצים שנהנה, לא?
    יש דבר כזה שקוראים לו
    admins 0/
    מצב שבוא האדמין מתחבא, בשביל לא להראות את עצמו.
    האדמין התנהל בצורה יותר ממקצועית, הוא לא היה חייב להוסיף אותך ובטח ובטח שלא לשתף אותך בסיבה ובחוקים.
    תמחק את האשכול, אתה מביך את עצמך ועושה צחוק מההנהלה בקהילה ששומרת יופי על הקהילה במצב טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    אישית אני חושב שהאדמין ממש טיפל בעניין יפה.

אף אחד לא יבדוק בלוגים לגבי המיוט הזה אם כי זה מאמץ, אנשים שעובדים על דברים חשובים בקהילה.
    בדיקת הלוגים רק תשרוף להם את הזמן של המיוט.
    דבר שני, בטח שהוא יכול לתת לך באן, אם אתה משפיל\מעליב מישהו בקהילה, סימן שלא מגיע לך להיות בה.(לא יודע באמת מה רשמת לו)
    אם תרצה תגובה רצינית מהנהלה, תצטרך לפתוח אשכול מסודר בתלונות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2017
    נכתב במקור על ידי Nagato
    רציתי לשתף אותכם במשהו.

1. שוב אני אחזור, אני לא האדמין שהביא לך מיוט. האדמין שכן הביא לך מיוט השתמש בפקודה admins 0 שלא מראה אותו בשרת מכיוון שהוא לא אדמין בשרת ה רייטק (האדמין שהביא לך מיוט הוא nik סגן מנהל קהילה תחרותית). אתה מוזמן לפנות אליו ולאמת.

2. משפט מספר 2. מנוסח בצורה לא מובנת בכלל, אם תוכל לרשום אותו מחדש בצורה שאפשר להבין למה אתה מתכוון זה יהיה נחמד.

3. בשום צורה לא ציינתי שתקבל באן מהקהילה, ואני בהחלט לא חושב שאני אלוהים. התפקיד שלי בתור אדמין הוא לשמור על סדר.
    נערך לאחרונה על ידי ENVYYYYYY; 15.05.2017 בשעה 12:57.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    היי, תפתח את התלונה לפי הטופס המתאים ובמקום המתאים:
    כאן תפתח את התלונה
    https://forum.vgames.co.il/forumdisplay.php?f=543

לפי הטופס הזה :
    טופס הורדת באן:

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (לדוגמא: X)

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן פה)

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y)

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017)

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

האשכול הועבר לתת פורום תלונות ועזרה.
    ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי nikChorny; 15.05.2017 בשעה 13:01.
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

הרשמה