תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    06.02.2017
    עוד מהתקופה של Counter Strike Source היו שרתים ישראלים של Mix/PcW שישראלים היו נכנסים ומשחקים Competetive של אז כשלא היה Match Makings.

Mix - קבוצה של אנשים רנדומליים (לא מכירים אחד את השני) נגד קבוצה שנייה של אנשים רנדומליים. כמו ה MatchMaking של היום.

PcW - קלאן נגד קלאן.

למרות שכבר קיים את ה MatchMaking בשרת ישראלי היה פינג בהרבה פחות נמוך וגם תוכלו לתקשר עם אנשים בעברית במקום לחפש כל פעם 4 אנשים ל Comp כל פעם מחדש. וגם יש את האופצייה לעשות שרתים של 128 Tickrate שתהיה הרגשה יותר חלקה, לא כמו בשרתים של Valve שזה 64 Tickrate.

גם אז הייתה יכול לבחור קבוצות! שאנשים כבר שכחו מזה.
    1. כולם מועברים ל Spectator
    2. שתיי שחקנים שנכנסים ראשונים ל T או CT עושים קבוצות, או שעושים איזה שאלון ומי שעונה הכי מהר בוחר קבוצות.
    3. לפני ש-2 השחקנים שנבחרו להיות ה- Leader/Captain בוחרים את השחקנים שהם רוצים, הם עושים Knife Fight ומי שמנצח בוחר את השחקן הראשון ורק אז השני בוחר שחקן. השחקנים שהם בוחרים נמצאים ב Spectators.
    4. LIVE ל- Knife Fight בשביל לבחור CT או T מתחיל אחרי שבוחרים את השחקן האחרון.

יתרונות של השרת:
    - Ping נמוך ו 128 Tickrate לחוויה בהרבה יותר טובה מה Comptetive של שרתי Valve/Faceit/ESEA
    - אתה יכול לתקשר בעברית סוףסוף בMic ולשחק יותר רציני עם הקבוצה שלך.
    - לא חייב אדמין, אתה יכול להריץ את המוד אוטומאטית כשיש 10 אנשים שרושמים "ready!" ב chat.
    - אם אתה טוב מספיק אז אנשים יבחרו אותך תמיד ראשון או אם אתה לא ממש טוב אתה יכול להשתפר רק מהמוד הזה.
    - אין צ'יטרים, בגלל שכל צ'יטר שנתפס אוטומטית מקבל Perm Ban. מאוד תלויי בקהילה.
    - יכולים לשחק מ סילבר עד גלובל אליט.

חסרונות של השרת:
    - באן אוטומאטי אם אתה יוצא באמצע ולא חוזר ב 5 דקות הקרובות. (אתה מקבל את הסיסמא לשרת בתחילת ה Live) הבאן יהיה לאיזה כמה שעות או יום-יומיים.
    - צריך לחכות ל 10 אנשים בשביל להתחיל את Mix.
    - אם מישהו יוצא ולא חוזר צריך לחפש Sub לזה שיצא או לפתוח את השרת (להוריד password) במידה וצריך.
    - ראנק שלך לא נפגע או משתפר.

השרתיים האלו עבדו ממש טוב והעבירו לי אלפים של שעות, גם הוותיקים שפה בטח זוכרים את המוד מהתקופה של Pro-CSS לפני שנסגרו.
    נערך לאחרונה על ידי Daiki; 14.05.2017 בשעה 12:15.

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    יש לך את הפיקאפ של וייגימס שזה אותו דבר רק שמתאספים בחדר של הטימספיק ואז כשיהיה 9 ואדמין מתחילים את הפיקאפ.
    This is ten percent luck, twenty percent skill
    fifteen percent russians shouting idi nahui debil
    five percent faggots, fifty percent rage
    .and a hundred percent reason to leave this game.
    https://prnt.sc/i6bwol

הצטרף בתאריך
    06.02.2017
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    יש לך את הפיקאפ של וייגימס שזה אותו דבר רק שמתאספים בחדר של הטימספיק ואז כשיהיה 9 ואדמין מתחילים את הפיקאפ.
    הם התפשרו על PickUp בגלל שחסר להם מוד טוב להריץ שרת Mix ?
    אם זה לא יעבור אז קצת חבל, הרבה שחקנים יכולים להצתרף ל Competetive בלי הסיבוך של TS ולהשתפר ממש.
    ככה לפחות היה אצלי לפני 5~7 שנים.

הצטרף בתאריך
    18.06.2016
    נכתב במקור על ידי Daiki
    אם זה לא יעבור אז קצת חבל, הרבה שחקנים יכולים להצתרף ל Competetive בלי הסיבוך של TS ולהשתפר ממש.
    איפה הסיבוך בTS? זה הדבר היחיד שעוזר קצת בלשחק אם רנדומים שלפחות הם ידברו

הצטרף בתאריך
    06.02.2017
    נכתב במקור על ידי s1mplyDek1ng
    איפה הסיבוך בTS? זה הדבר היחיד שעוזר קצת בלשחק אם רנדומים שלפחות הם ידברו
    שאתה צריך להתחבר ל TS בשביל בכלל לשחק בשרת ושחקנים חדשים בכלל לא מודעים לזה.
    וגם יש שחקנים שאין להם Mic, זה אומר שהם לא יכולים לשחק מלחתחילה.
    למרות שהם יכולים להיות ממש טובים, אני מסכים שתקשור זה מאוד חשוב אבל לבסס שרת רק על TS נשמע לי רעיון שרק יגרום לאנשים לפרוש מהשרת ולא להפך לפי דעתי.

הצטרף בתאריך
    20.04.2017
    נכתב במקור על ידי Daiki
    למרות שהם יכולים להיות ממש טובים, אני מסכים שתקשור זה מאוד חשוב אבל לבסס שרת רק על TS נשמע לי רעיון שרק יגרום לאנשים לפרוש מהשרת ולא להפך לפי דעתי.
    שנת 2017 לאנשים עדיין אין מיק ?

הצטרף בתאריך
    06.02.2017
    נכתב במקור על ידי gangsterr
    שנת 2017 לאנשים עדיין אין מיק ?
    גם 2020 היו אנשים בלי Mic לא צריך להתחכם.
    ומה הבעיה בדיבור במשחק ולו דווקא TS?

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    נכתב במקור על ידי Daiki
    גם 2020 היו אנשים בלי Mic לא צריך להתחכם.
    ומה הבעיה בדיבור במשחק ולו דווקא TS?
    .
    .
    איך אתה יודע? אתה מהעתיד?
    This is ten percent luck, twenty percent skill
    fifteen percent russians shouting idi nahui debil
    five percent faggots, fifty percent rage
    .and a hundred percent reason to leave this game.
    https://prnt.sc/i6bwol

הצטרף בתאריך
    18.06.2016
    נכתב במקור על ידי Daiki
    די אחי אתה מנסה לשנות מערכת הכל בגלל שיש כמה ילדים בלי מיק? זה בעייה שלהם אם הם לא מדברים אז למה לשחק אם ישראלים? שילכו לMM

הצטרף בתאריך
    06.02.2017
    נכתב במקור על ידי s1mplyDek1ng
    די אחי אתה מנסה לשנות מערכת הכל בגלל שיש כמה ילדים בלי מיק? זה בעייה שלהם אם הם לא מדברים אז למה לשחק אם ישראלים? שילכו לMM
    "שאתה צריך להתחבר ל TS בשביל בכלל לשחק בשרת ושחקנים חדשים בכלל לא מודעים לזה."
    אתה מקבל קיק אוטומאטי, יש שחקנים שלא יודעים מה זה PickUp שזה בדיוק אותו גרסה של Mix רק עם יותר חסרונות.

אני לא משנה לשנות את מערכת, אני משתף רעיון שעבד אז ממש טוב ויותר טוב מכל שרת PickUp אתה יכול לשאול כל אחד מהתקופה של Pro-css.
    "אל תעבוד קשה, תעבוד עם הראש."

הצטרף בתאריך
    05.08.2016
    עיר
    PT/M
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    .
    .
    איך אתה יודע? אתה מהעתיד?
    Illuminati Confirmed

הצטרף בתאריך
    20.12.2007
    עיר
    מודיעין
    לא יילך נסיון להפיל את הפיקאפים פשוט מאוד כי המערכת הזאת עובדת מצוין.
    לגבי PCW נשמע כמו אינטרסנטיות ולא קהילתיות, רוצה לארח PCW תקנה שרת משל עצמך.
    התפרנות הזו של ויגיימס תעשו בשבילי זה מעורר רחמים.

הצטרף בתאריך
    19.12.2016
    נכתב במקור על ידי Daiki
    אני לא יודע מה אתך אבל בתור מישהו שמשחק CS מעל 12 שנים
    פיקאפ יותר עדיף על MIX למרות שאני לא מבין איפה אתה רואה הבדל בין זה לזה אבל אם משווים אז פיקאפ עדיף על מיקס
    במיוחד בקהילות הישראליות שזה לרוב AUTO-MIX ויש מלא טרולרים שנכנסים להרוס תמשחק

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    נכתב במקור על ידי Daiki
    "שאתה צריך להתחבר ל TS בשביל בכלל לשחק בשרת ושחקנים חדשים בכלל לא מודעים לזה."
    אתה מקבל קיק אוטומאטי, יש שחקנים שלא יודעים מה זה PickUp שזה בדיוק אותו גרסה של Mix רק עם יותר חסרונות.

אני לא משנה לשנות את מערכת, אני משתף רעיון שעבד אז ממש טוב ויותר טוב מכל שרת PickUp אתה יכול לשאול כל אחד מהתקופה של Pro-css.
    "אל תעבוד קשה, תעבוד עם הראש."
    שחקן שיכול לרכוש משחק ב 15$ ולא מיק ב 10שקל לא צריך לשחק CS
    הוא כנראה צריך את הכסף הזה בשביל לחם

לתגובה למעלה שלך

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    אתה מוזמן לבוא לפיקאפים תיכנס לקישור שכאן להסבר .

הצטרף בתאריך
    14.07.2015
    עיר
    ברוקלין, ניו יורק
    מעורר השראה

הרשמה