תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    שם המתלונן : [email protected]

שם האדמין : lorde

סיבה : האדמין לורדי (חזר לשחק יום אחד ועלה לאדמין ולא ממש מכיר תחוקים החדשים) היה איתי באותו תא בתחילה הדאי נבחר ההדשוט מוד ובטעות לורדי לחץ עלי הבינד שנותן סלי ואז הוא אמר סליחה ושזה היה הבינד שהוא לחץ בטעות ובמקרה הוא בגאנג המתחרה שלנו הוא אומר שזה וי י פי וזה לא שווה בכלל שבדאי שאני הכי אוהב אני מקבל סלי בגלל אדמין עם בינדים (זה תלונה שניה שלי על אדמין שמנצל את הבינדים שלו התלונה הראשונה הייתה על וויד).

תאריך שבו זה קרה: 13.5

דמו : https://steamuserimages-a.akamaihd.n...1D11437BCC01B/

מקווה שלא יקרה פה שום מקרה פרוטקציות ושידברו איתו תודה מראש אפוקליפס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    זה איזה מכה שכל האדמינים בגייל פשוט מספימים את הבינד של ה SLAY דרך האים
    ויוצא מצב שהם הורגים אחד את השני ואז עושים 1up והורגים אותם ומתחיל סיפור עם הרונים[מקרה שקרה אתמול שהיו כחמישה אדמינים]
    לא יודע למה יש לאדמינים בגייל דחף לעשות פקודות הכי מהר כאילו הם מקבלים על זה משכרות יוצא מצב שאם אתה עושה משהו לא נכון 5 אדמינים צועקים או רושמים ב @@ שאסור לעשות את זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    צודק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2017
    לגמריי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    לא צריך לחזק, הבינד נוצר בעקבות טעויות חוזרות שלך השחקנים אז אי אפשר לבוא בטענות. הטעות היא טעות אנושים ויכולה לקראות אני יעביר את הפניה למנהל שרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2016
    שלום שמי נתי, הבינד של הסליי אצלי נמצא במקש c, והמקש דיבור ב v. רציתי ללחוץ על כפתור v כדי לתת הסבר לשרת שאם טרור נכנס לנישקייה לפני תחילת הday הסיטי יכול להרוג אותו. אתה עשית ספאון בתא איתי מולי עוד לפני שהתחיל הday, ואני לא אמור לדעת באיזה גאנג אתה ככה שאת העניין של ה"במקרה הוא בגאנג המתחרה שלנו" אפשר לעזוב כרגע. אחרי שהמקרה קרה ניסיתי לתת לך ריספאון, (לא הצליח ככה זה המוד) אחרי זה התנצלתי ואמרתי לך שזאת טעות ושאתה תקבל glow בראונד הבא כי כרגע אין לי מה לעשות בנוגע לזה. אז התחלת להספים אותי באדמין צאט ב"לא רוצה glow". חוץ מיזה אין לי עוד מה להוסיף, אחרי הכל טעויות קורות ואין צורך להתרגש מהן. זה לא משהו קבוע שקורה כל הזמן זה קרה אולי לשני אדמינים. מקווה שעזרתי לך שבוע טוב והמשך יום נעים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי,
    אני מבין את עוגמת הנפש שנגרמה לך כתוצאה מהבינד של נתי, אך במקום להציף את האדמין צ'ט בהודעות היית יכול להסתכל על המקרה בצורה טיפה שונה.
    הבינד נוצר מההתחלה על מנת למנוע מהטרור ומהסיטי כאחד מלהפריע אחד לשני בכל מיני סיטואציות, אז לא תוכל להאשים את נתי כי השתמש בבינד זה כי הוא נחוץ על מנת לשמור על הסדר והאווירה הטובה בשרת.

בנוסף, נתי נתן לך את האופציה לקבל GLOW בראונד שאחרי (אלטרנטיבה לגיטימת לגמרי) כפיצוי לכך שהוא לא היה יכול לתת לך ריספאון (מכיוון שהשרת היה "נדפק"- דבר שאתה יודע שקורה) ואתה עדיין בחרת להתנהג בצורה הזו וחבל.

יתרה מזאת, אבקש משחקנים שלא קשורים לתלונה לא להגיב כאן על מנת למנוע ספאמים שיובילו לנעילת הדיון (וחבר שלכם לא יקבל מענה כמו שצריך)

המסקנה הנובעת מתלונה זו היא שכפתור הבינד ישונה רחוק מכפתורים אחרים

מקווה שהבנת, שבוע טוב
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 13.05.2017 בשעה 19:35.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2009
    נכתב במקור על ידי lorde
    שלום שמי נתי, הבינד של הסליי אצלי נמצא במקש c, והמקש דיבור ב v. רציתי ללחוץ על כפתור v כדי לתת הסבר לשרת שאם טרור נכנס לנישקייה לפני תחילת הday הסיטי יכול להרוג אותו. אתה עשית ספאון בתא איתי מולי עוד לפני שהתחיל הday, ואני לא אמור לדעת באיזה גאנג אתה ככה שאת העניין של ה"במקרה הוא בגאנג המתחרה שלנו" אפשר לעזוב כרגע. אחרי שהמקרה קרה ניסיתי לתת לך ריספאון, (לא הצליח ככה זה המוד) אחרי זה התנצלתי ואמרתי לך שזאת טעות ושאתה תקבל glow בראונד הבא כי כרגע אין לי מה לעשות בנוגע לזה. אז התחלת להספים אותי באדמין צאט ב"לא רוצה glow". חוץ מיזה אין לי עוד מה להוסיף, אחרי הכל טעויות קורות ואין צורך להתרגש מהן. זה לא משהו קבוע שקורה כל הזמן זה קרה אולי לשני אדמינים. מקווה שעזרתי לך שבוע טוב והמשך יום נעים.

טעויות קורות וזה בסדר, אבל לפי התיאור שלך זאת טעות שעוד עלולה לחזור.
    תעביר את זה למקש אחר בשביל למנוע את זה, אתה יכול לשים את זה על F1 שזה מקש יחסית זמין ונוח וככה אין מצב בעולם שזה יקרה שוב.
    שבוע טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    הינה גם באשכול כל אחד מנסה לתת תשובה כדי שכביכול יראו שאתם מגיבים
    אני לא יהיה מופתה גם עם מנהל השרת יגיב השחקן קיבל תשובה מאדמין וגם מצח
    אין צורך להוסיף כי נראלי הוא הבין בתשובה הראשונה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי SonkTheCoolGuy
    אבקש שתפסיק להגיב דברים שלא רלוונטים לתלונה על מנת לחסוך ספאם, נהוג שסגן מנהל השרת יגיב לאחר האדמין המעורב בתלונה על מנת לסגור את הנושא, אז מספיק להעיר על דברים שאתה כנראה לא יודע.
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 13.05.2017 בשעה 19:51.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    דבר ראשון לא הספמתי דבר שני איך וי י פי שווה ללקבל אלר אני לא מבין? וסתם פשוט תחליף את המקום של הבינד למה אני כימעט שברתי את המחשב מרוב עצבים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2009
    חחח מה? איזה חוצפה. אתה בכלל משהו בצוות שאתה ככה מעיר להם לא להגיב?
    כל אדמין שרוצה להגיב ולתת מענה יכול בכיף וזה אפילו רצוי.
    אל תגיב יותר תגובות כאלה, זה לא מועיל ואתה לא במעמד להעיר להם על דברים כאלה. מעבר לזה שההערה שלך הייתה מיותרת לחלוטין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    נכתב במקור על ידי f0rce
    חחח מה? איזה חוצפה. אתה בכלל משהו בצוות שאתה ככה מעיר להם לא להגיב?
    כל אדמין שרוצה להגיב ולתת מענה יכול בכיף וזה אפילו רצוי.
    אל תגיב יותר תגובות כאלה, זה לא מועיל ואתה לא במעמד להעיר להם על דברים כאלה. מעבר לזה שההערה שלך הייתה מיותרת לחלוטין.
    שרשמתי את זה לא היית כוונה למה שאת רשמת
    התגובה הראשונה שלי באשכול הזה היית שאדמינים בשרת בשנייה שקורה משהו כל מי שבסרבר קופץ ועכשיו זה גם קורה פה
    כשחקן בשרת זה לא כיף לשחק מתי שאתה כל שנייה שומע מחמישה אדמינים צועקים על ילד קטן כי הוא רשם פקודה עם ! במקום עם /
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי hadaros12
    דבר ראשון לא הספמתי דבר שני איך וי י פי שווה ללקבל אלר אני לא מבין? וסתם פשוט תחליף את המקום של הבינד למה אני כימעט שברתי את המחשב מרוב עצבים

הGLOW ניתן לך כאלטרנטיבה מכיוון שמה שהאדמין עשה היה בטעות מוחלטת (תאמין לי שלאדמינים פחות אכפת מכל הנושא של גאנגים בשרת). אם תשים לב לחוקי השרת, סיטי שהורג (לא בכוונה תחילה) טרור באלר לא יקבל פריקיליסט אלא הטרור יקבל GLOW ולכן ההצעה של נתי היא לגיטימית לגמרי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    שרשמתי את זה לא היית כוונה למה שאת רשמת
    התגובה הראשונה שלי באשכול הזה היית שאדמינים בשרת בשנייה שקורה משהו כל מי שבסרבר קופץ ועכשיו זה גם קורה פה
    כשחקן בשרת זה לא כיף לשחק מתי שאתה כל שנייה שומע מחמישה אדמינים צועקים על ילד קטן כי הוא רשם פקודה עם ! במקום עם /
    מאיפה אתה ממציא את השטויות האלה ?!
    אבקש שתפסיק להגיב לחברי צוות כי תיענש וחבל!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    נכתב במקור על ידי omrifrah
    מאיפה אתה ממציא את השטויות האלה ?!
    אבקש שתפסיק להגיב לחברי צוות כי תיענש וחבל!
    סליחה? תענש על מה שאני מגיב למתכנת כי הוא רשם לי משהו?
    מאיפה אני מביא את השטויות האלה? אתה חלק מזה. בגלל היחסים שלי בקהילה הזאת אני כל הזמן ברקורדים בשרתים שלכם כי לא מאמין למה שאני אומר. אין לי בעיה לפתוח פה אשכולות על ימין ועל שמאל על כל אדמין שעושה דברים לא נכונים לדוגמה היום היה VOTE של האדמין LORDE אם הוא אדמין טוב. אין לי סיבה לשקר או להמציא. אחרי הכל שאני מתחיל להגיד שאסור לעשות את זה אני מקבל משפט של "עוד פעם אתה אומר את זה אתה בבאן" וככה הנושא הזה נסגר בשרת כי מילה של אדמין יותר גדולה ממילה של שחקן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    סליחה? תענש על מה שאני מגיב למתכנת כי הוא רשם לי משהו?
    מאיפה אני מביא את השטויות האלה? אתה חלק מזה. בגלל היחסים שלי בקהילה הזאת אני כל הזמן ברקורדים בשרתים שלכם כי לא מאמין למה שאני אומר. אין לי בעיה לפתוח פה אשכולות על ימין ועל שמאל על כל אדמין שעושה דברים לא נכונים לדוגמה היום היה VOTE של האדמין LORDE אם הוא אדמין טוב. אין לי סיבה לשקר או להמציא. אחרי הכל שאני מתחיל להגיד שאסור לעשות את זה אני מקבל משפט של "עוד פעם אתה אומר את זה אתה בבאן" וככה הנושא הזה נסגר בשרת כי מילה של אדמין יותר גדולה ממילה של שחקן.
    אז תפתח אשכול תלונה נורמלי במקום להגיב לילדים אחרים על הדיונים שלהם, אם תרצה הסבר על החוקים בשרת אתה מוזמן לפנות אליי\למנהל השרת בסטים או שתפנה לאשכול החוקים בפורום

האשכול הוא לא אשכול מריבה ולכן אני מסיים את השיחה ברגע זה!
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 13.05.2017 בשעה 20:07.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    סונק התלונה מיועדת לצוות בגלל זה העירו לך לא צריך לקחת כל דבר למקום של ויכוח, יש פה צוות שלם שיכול לענות אז תן לנו פעם הבאה ותודה על הרצון מראש לעזור. בגלל שהשחקן קיבל תשובה האשכול נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה