תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    08.11.2010
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:
    http://steamcommunity.com/id/edenino

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=eden#12028

שם האדמין שנתן את הבאן: Zara ו-xMiisha

סיבת הבאן: אם הייתי יודע את הסיבה הייתי רושם
    התאריך שבו ניתן הבאן: 9/5/2017

הערות נוספות: אחרי כמה פעמים שהאדמין בר נותן לי באנים מיוטים גאגים ומחפש אותי כל פעם מחדש נכנסתי להנאתי לשרת הקזואל והתחלתי לשחק. לאחר כמה ראונדים בחור בשם Zara פנה אליי ואמר לי להוריד את הגרופ טאג שהיה לי בזמנו מסיבה לא ברורה (היו עוד אנשים בשרת עם הגרופ טאג הזה ורק אליי הוא פנה) ביקשתי ממנו שלא יפנה אליי ויתן לי לשחק בשקט, מפה לשם קבלתי מיוט(לא ברור למה) ולאחר מכן באן ליום. שלושה אדמינים שנכחו בשרת(figsy,aihysp ו-m.s happy) יכולים להעיד שלא המיוט ולא הבאן היו מוצדקים, לאחר יום הופתעתי לגלות שהוארך לי הבאן לחודש על ידי xMiisha בטענה שאני נכנס לשרת בשביל להתגרות ולזלזל באנשים. אני מודה שהיחסים שלי ושל האדמין Zara לא בשמיים אבל במקרה הזה לא פניתי אליו ויותר מזה אפילו לא ידעתי שהוא נמצא בשרת(שינה את השם שלו מBarr ל-Zara מתברר)
    הרבה אנשים מכירים אותי בשרת ויכולים להעיד שאני בא לשחק לכיף אבל משום מה לבר אני לא בא בטוב בזווית של העין ככה שלהביא באן לחודש על כלום זה בסדר מצידו.
    זהו חפרתי מספיק אשמח לקבל תשובה הוגנת מההנהלה.

לאחר שהדיון הקודם נסגר אשמח לענות לבר על ההודעה שלו.

"
    ערב טוב .
    טוב נתחיל מזה שזו לא הפעם הראשונה שאתה בבאן על זה שאתה מחפש להתגרות בי(שני הבאנים שלך לא היו מוצדקים, בפעם הקודמת אחרי שכל הקבוצה בערך השתמשה במילה "דוגרים" כולל את האדמין פיגסי, גם אני השתמשתי במילה הזאת ומשום מה רק אני קבלתי באן) ובחברי צוות בשרת , אני נכנסתי לשרת וראיתי שפתחת גרופ על איזה מילה שאמרתי פעם אחת בשרת(לא אני פתחתי את הגרופ, ועוד רבים אחרים שמו את הגרופ טאג הזה חוץ ממני), והתחלת אתה והחברים שלך להסתלבט על זה שאמרתי את זה בשרת(לא הסתלבטנו על זה) אז אמרתי לך להוציא את הטאג של הגרופ ואמרת לי אל תחפור אמרתי לך תוציא ולאחר פעמיים שאמרתי לך אתה עונה לי סתום תפה שלך יטמבל (לי לא זכור שאמרתי את זה, יש מצב שבלהט הרגע זה יצא אפילו לא ידעתי שאתה אדמין בהתחלה, נכנסתי לשרת בשביל לשחק ואתה ישר באת ותקפת דווקא אותי למרות שהיו עוד אנשים בשרת עם הגרופ טאג הזה)אמרתי לך אתה בטוח שאמרת את זה ואז אתה החלטת לענות לי כן אחר כך אחרי שקיבלת ממני מיוט בגלל שאתה לא מקשיב לי ומדבר אלי איך שבא לך ולא בפעם , הראשונה שוב אתה מבקש מאדמין אחר להוריד לך את הגאג ולומר בצאט הטמבל הזה בר נתן לי מיוט(ברור שאני אבקש מאדמין אחר להוריד משום שזה היה לא מוצדק)אז כן חשבתי לנכון שבגלל שזו לא הפעם הראשונה שלך שאתה מתנהג ככה (מזלזל באדמין ומדבר לא יפה) שתקבל באן כי אתה מחליט כל הזמן שאתה בשרת להתגרות באדמינים בלי סוף , ולזלזל בצוות .(אני בא לשרת קודם כל כדי לשחק לכיף אני מכיר משם המון אנשים שיכולים להעיד לך את זה, עד לפני האיפוס האחרון בראנקים יכלת לראות שאני מחובר לשרת זמן רב, מקום רביעי בKTOP וגם בין הראשונים עם ההריגות בAK)
    נ.ב
    עד דבר קטן שחשוב לציין שאתה יודע שיש שחקנים שיש להם באן לצמיתות מהקהילה בשרת ,ואתה משתף עם זה פעולה וזה לא בא בקנה אחד עם חוקי הקהילה ועד דבר זו לא הדרך להציק ולהתגרות בחברי צוות בצורה שלא פוסקת עם אנשים שעוקפים באנים בשרת . "(לא רלוונטי, זה שאני משחק עם אנשים שקיבלו באן מהקזואל קומפים וH1Z1 זה לא עניינך)

התשובות באדום

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אני אענה על התלונה הזאת כי יש פה דברים שאתה צריך להבין,
    1) במידה ואדמין מבקש ממך משהו באופן מקצועי (להוריד GROUP TAG לא להגיד דוגרי וכ'ו) אתה קודם כל מקשיב לו ובמידה וזה לא נראה לך תקין מפעיל רקורד או מצלם תמונה ומעלה לפורום. במידה ונראה שמשהו באמת לא תקין אותו אדמין יטופל, בשנייה שאתה מסרב לו או אומר לו עזוב אותי ותן לי לשחק במקום לעשות מה שהוא ביקש מבחינתי זה בסדר גמור שתקבל באן בין 1-4~ ימים.
    2) במידה ואתה רואה שהתקשורת בינך לבין אדמין מסוים לא תקינה סימן שאתה לא יכול לעשות מה שחברים שלו עושים ולצפות שהוא יקח את זה באותה דרך.
    3) לגבי ה"סתום תפה שלך יא X" סיבה מוצדקת לתת לך באן.
    4) אני לא אשאל את פיגסי או אדמינים אחרים לגבי אדמין מסויים רק רקורד או תמונה תופס בתלונה על אדמין.

עכשיו לסיכום, כנראה שהמצב לא כל כך הזוי וכן הגיע לך עונש מסויים. בשביל שכולם יצאו מרוצים ונוכל להתקדם על המקרה הבאן שלך ירד לבאן לשבועיים ופעם הבאה שאתה נכנס לשרת אל תהיה עם אותו אדמין בקבוצה. זה יפתור את הבעיה לדעתי... בכל מצב בהצלחה ושבוע טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה