תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    05.05.2017
    שם המשתמש: Bingo
    קישור לפרופיל: http://steamcommunity.com/profiles/76561198292918143/
    שם האדמין: chaboy
    סיבת הבאן: אני משחק ב CT ו CHA BOY ביקש פעמיים מדיק במיק ונתן לי FK על זה שהרגתי אותו, לאחר מכן שאלתי כמה אדמינים והם אמרו שאני יכול להרוג אותו.... אחרי זה דיברתי איתו באדמין צאט והוא נתן לי קיק על הספמת אדמין צאט.... לאחר מכן נכנסתי עוד פעם
    ו WPS נכנס לשרת ושאלתי אותו אותו שאלה והוא אמר שאני יכול להרוג אותו ואז כתבתי רק הודעה אחת באדמין צאט
    '' אמיל אתה מסביר ל צא בוי'' ונתן לי באן

קישור ל SOURCE BAN:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#12153

תאריך הבאן:12.5.2017

הערות נוספות: לא רוצה לפגוע אבל לדעתי אדמינים צריכים להתייעץ על דברים שהם לא בטוחים בהם... מקווה שתעשו את הדבר הנכון.
    תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.08.2016
    היי,אני האדמין שנתן לך את הבאן+הפריקיל וכאן אני אסביר לך על מה כל אחד ואחד:
    1. הפריקיל שלך מוצדק! כנראה אתה לא הבנת על מה הוא, התחיל הראונד וביקשתי מדיק במיק (זכותך להרוג אותי) לאחר שנפתחו התאים ביקשתי שוב והרגת אותי (מותר לך). לאחר כמה דקות של הראונד עוד שחקן ביקש מדיק במיק ואפשרתם לו, מעשה זה אסור לך (זה נקרא פרוטקציות). לאחר מכן אמרתי לך שאסור ואתה החלטת להתווכח איתי מול כל השרת, לאחר מכן אמרת "טוב תביא לעצמך ריספאון למרות שאתה משקר". המעשה שעשית זהו פריקיל והייתי יכול להסתפק בריספאון אבל בגלל שהתווכחת איתי וקראת לי שקרן קיבלת פריקיל (הפריקיל חוקי!).
    2. אחרי שקיבלת את הפריקיל הספמת את האדמין צאט בדברים כמו: "אתה לא מבין","תוריד!","אתה עושה טעות" וכו....
    קיבלת אזהרות שתפסיק להספים את האדמין צאט והמשכת ואז קיבלת קיק spamadminchat.
    3. שחזרת לשרת באותו רגע גם האינספקוטר wps נכנס לשרת.
    היה מקרה דומה למקרה שלי אבל לא זהה, מישהו ביקש במיק מדיק ושאלת את אמיל האם אפשר להרגו ואמיל ענה לך שכן. שזה לא מה שקרא עם הפריקיל שלך.
    4.לאחר מכן כתבת באדמין צאט:"אמיל אתה יכול להסביר לצאבוי". מעשה זה הוא חוצפה ! ועל זה קיבלת באן ליום שהסיבה לבאן היא:"מזלזל באדמין לאחר אזהרות".

הבאן שלך מוצדק בנוסף הפריקיל שלך מוצדק.

ועוד משהו אני אדמין וותיק שיודע מה הוא עושה, ובניגוד למה שאתה חושב אני בדקתי עם הסגן שלי והוא אמר שאני צודק.
    כאן נמצא הסבר על החוקים של השרת במידה ואתה רוצה להיזכר בהם לפני שאתה ממציא שטויות.

הבאן שלך נשאר+הפריקיל שלך.
    אפשר לנעול 1!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    כמו שהאדמין צאבוי אמר לפני, פרוטקציות אסורות בשרת ולכן קיבלת את הפריקיל.

הבאן שקיבלת מוצדק מכיוון שאסור להספים אדמין צאט ולזלזל באדמינים, במיוחד אחרי שנתנו לך קיק מזהיר לפני באן, ולכן, הבאן לא יירד

שבוע טוב, אפשר לנעול

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה