תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    03.05.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: DeadPool
    קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#12118
    שם האדמין שנתן את הבאן: slaterMan
    סיבת הבאן: מאיים על חברים צוות

התאריך שבו ניתן הבאן: 11-5-2017
    הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)
    בזמן שאני משחק בפאן בלי להתחיל שום מריבה xflash שחקן רושם לי ומקלל אותי בצאט "ילדה עם קוקיות" נעלבתי מזה ואמרתי לו "תגיד ביי ביי לסגן מנהל בטי אף" כי ידעתי שהוא סגן מנהל בטי אף ורצתי להתלוננן עליו כי בזמן שהוא "דואג לפיתוח הקיהלה" הוא קורא לשחקן אחר ילדה עם קוקיות לאחר מכן נכנס מנהל טי אף 2 שמסתבר חבר של xflash שקואים לו בסתים אור ומתחיל לתקוף אותי בלי שום סיבה" מה אתה מאיים על סגן מנהל שלי אני יתן לך באן אני מסדר לך באן" כול זה שרשמתי תגיד ביי ביי לסגן מנהל כי נעלבתי וגם זה לא היה איום כי זה לא עונה על ההגדרה של איום בכלל לכן אני רוצה להתלוננן בבקשה על זה שאני שמרתי על שפה נהותה ולא על איומים ואם הייתי משחק טי אף 2 הייתי מתלונןן על xflash אני חושב שהבאן לא מגיע לי בכלל כי שמרתי על שפה מכבדת ובלי איומים ולעומת מישהו שקילל אותי לעג לי יצא מיזה בלי כלום(בגלל פוטקציות)ולא קיבל באן בגלל פורוטקציות אני גם מוסיף שהיו המון שחקנים בסרוור שאמרו לאור שאני לא איים זה לא איום בזמן ששחקן אחר רושם לי ילדה עם קוקיות למי שנתן לי תבאן יש screen shot אשמח אם תבדקו את העניין בלי פורטקציות ובלי שוחד תודה. אני מתלוננן מכייון שאני רוצה שבשרת לא יהיו יותר פרוטקציות ופחות אפליה כלפי שחקנים אחרים שמשחקים הורדת הבאן פחות חשובה לי זה כולה יומים .

---

- - - Updated - - -

יש עדים שראו הכול וחושבים שסיבת הבאן לא מוצדקת
    נערך לאחרונה על ידי gami; 13.05.2017 בשעה 00:25.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    שלום.
    נתחיל בזה שלא היה איום, אלא רק הסברתי לך שבתור שחקן אין לך אפשרות לאיים על מנהל קהילה בויגיימס, לא משנה מה המקרה.(בן אדם שבא ותורם מזמנו לפיתוח הקהילה שלנו)
    כשבאתי והסברתי לך את המצב, קיבלתי ממך זלזול ובתור מנהל הקהילה, אני לא מצפה שנקבל יחס כזה לאחר שבאנו קצת להשתחרר בשרתי הקהילה שאנחנו כלכך עובדים קשה כדי לפתח אותה.
    פרוטקציות זה לא המקרה, אנחנו מקבלים עונש כמו כל שחקן רגיל.
    דעות של אחרים לא נחשבות, אבל כשבן אדם רושם לך משהו וזה מעליב אותך, נהוג ליצור קשר עם אדמין, אבל במקום זה החלטת לאיים עליו שירד לו הגישות.
    הוא לא לעג, אלא רשם הודעה אחת (1) שנורתה לאוויר ברמת הצחוק, לעומת זאת אתה בתגובה רשמת שירד לו הגישות ("תגיד בייב ביי לסגן מנהל בטי אף").

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2017
    אין דבר כזה בצחוק הוא קילל והעליב ומגיע לו על זה באן. אני התנהגתי בכבוד ולא האיימתי עליו זה לא נחשב לאיום, איום זה אם הייתי אומר לו תביא לי כסף או שאני שולח את זה לאדמין" לדעתי לא מגיע לי הבאן אני התנהגתי בכבוד ולא התנהגתי עליך בזלזול .אני לא אומר שלא מגיע לכם להנות, בסרוורים ולא שאתם לא עושים עבודה טובה, כי עובדה שאני רואה אדמינים שעושים עבודה מצוינת. רק אמרתי יש כאן מצב מאוד פשוט הוא קילל אותי נעלבתי לא היה אדמין אמרתי תגיד ביי ביי לאדמין בצורה בוגרת בלי איום כי זה לא איום ומותר לי להביע את הדעה שלי כאן בפורם בשביל זה נועד הפורום אם אפשר לעלות לכאן בבקשה את screen shot שבוא מראה שהוא העלליב אותי בלי שום סיבה כי לי אין וראוים שגבתי בלי איום בסכה רצתי להתלוננן כי ראיתי שאם הוא מעליב לא משנה אם זה בצחוק ובקשר לפורטקציות במקרה הזה אני חושב שהייתה כאן הפליה כי שאדמין רואה קללה ומחליט לא לתת לו על זה באן זה פרוטקציות ואין מה והתווכח כי אם הייתי שולח והיה לי סכרין שוט לאדמין אחר הוא היה מקבל באן
    חוקי הפורום:
    יש לשמור על שפה נאותה , אין לקלל או לפגוע במשתמשים
    נראה אם הצדק יעשה

אור אתה חייב להבין שרשמתי "תגיד ביי ביי לסגן מנהל בטי אף" זה לא איום וזה רק בגלל שרצתי להתלוננן כי ההוא העליב

נערך לאחרונה על ידי gami; 13.05.2017 בשעה 02:35.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    הבאן קוצר, אני פשוט לא מבין למה אתם מתעסקים בכל כך הרבה שטויות ומתנהגים כמו ילדים קטנים.
    להבא אסור לך להגיד "בי בי לאדמין או תפקיד מסויים" אתה יכול להגיד שאתה תתלונן עליו וזהו, וגם זה לא לעיניי כל השרת שממש לא מתעניין בריב המטופש שלכם. אתם יורדים פה למקומות ממש לא במקום ופעם הבאה העונש יהיה ארוך יותר.
    שתף ב-Google+

הרשמה