תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    11.05.2017
    אהלן, אני אתחיל בלהגיד שהאדמינים של ה-JAIL על הפנים. כן על הפנים, אתה לא אלוהים ואתם תקבלו ביקורת יא בהמות עוד על איך שהתייחסתם לבן אדם שדפקתם לו באן על זה שהוא דרש יחס הוגן, זילזלתם והתעלמתם מהפניות שלו אליכם בשרת.
    אני שיחקתי בשרת חצי שעה גג עד שזכיתי בבאן כזה נחמד, על מה? לא יודע אבל היה שם אחד דיביל בשם HORSE שיתן הסברים מצידי.

בכל מקרה אני מעוניין להבין על מה ולמה על טיפת הומור האדמינים מתנפלים עליי ועל חבר טוב שלי BOOMBOX (שבשרת היה תחת השם JEW FETISH וגם קיבל באן) שלא שיחקנו שנים, אין טיפת רחמנות, אין טיפת הבנה.
    חצי שעה של משחק עד לבאן הראשון.. נפלא. בסך הכל הצאתי לחבר להוריד את המשחק ואולי לנסות לחזור אחרי הפרישה מסורס, היינו עוד וותיקים בימים של GAMEX ו CSSC. כשאדמינים היו בני אדם והיה אווירה של כיף ולא של גטו. כן קראתם נכון, מי שבשוק, שיתבגר.
    צח, אם אתה רואה את זה בסיכוי הקלוש הזה אתה כנראה אולי אולי תזכור את ELECTRO ו BOOMBOX.. אם לא, לא נורא.. אני לא חותר פה לשום קבלת פרוטקציה או מה שלא תחשבו, אני רק רוצה הסבר כי אני לא מתכוון לחזור לשרת הזה ככה או ככה כשאני יודע שהמונח כלא שם נלקח ברצינות מדי (אפילו שיש יגידו הפלוצים "אבל אתה יכול לבחור אם לשחק שם או לא).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2009
    יועבר הלאה, אתה תקבל תשובות מאותם אדמינים וגם מצח. עצה קטנה ממני - אם אתה רוצה יחס הוגן ואתה רוצה שלא יזלזלו בך, זה צריך להיות גם ההפך. אנחנו דורשים את אותו דבר בדיוק, אז תערוך את האשכול שלך ותדבר יפה על האדמינים והצוות שעליהם אתה מתלונן ואליהם אתה פונה. זה בסדר להביע דעה וביקורת ואפילו רצוי, אבל יש צורה ודרך לעשות כל דבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    שלום,
    אני yukki, אחראי האדמינים על שרת ה-Jail.

כמו שראית מתכנת השרת ענה לך בתגובה מעלי, גם את התשובות ממי שהוא רשם תקבל, אבל אני חייב להגיב פה רק בשביל להבהיר משהו.

"אהלן, אני אתחיל בלהגיד שהאדמינים של ה-JAIL על הפנים" -

אולי תדבר על אילו אדמינים? מאיזו סיבה?
    כי הדבר היחיד שאני יכול לראות בפוסט שלך זה קללות, הכללות וחוסר פרטים.

עכשיו אני גם רואה שבהמשך התגובה שלך אתה מאזכר שאתה שחקן בעל וותק, וזה באמת מעציב אותי שככה השחקנים הוותיקים מתנהגים ומדברים על אדמינים.

"יא בהמות עוד על איך שהתייחסתם לבן אדם שדפקתם לו באן על זה שהוא דרש יחס הוגן" -

אתה ממש לא קיבלת באן על זה שדרשת "יחס הוגן", אתה קיבלת באן על זה שאתה "מקלל באדמין צ'אט לאחר אזהרה" - סורסבאן
    ואתה ממש לא תקרא לאדמינים בהמות, הם באו לשמור על הסדר, ואתה כנראה הפרת את הסדר לפי סיבת הבאן שלך.

"אני מעוניין להבין על מה ולמה על טיפת הומור האדמינים מתנפלים עליי ועל חבר טוב שלי BOOMBOX"

יש סוגים מסויימיים של הומור שמשתמשים בהם במקומות שכוללים הרבה אנשים (למשל שרתי משחק) ואחרי אמירות כמו "FREE FREE PALESTINE" לקבל אזהרה זה לגיטימי לגמרי.

רשמתי שקיבלתם אזהרה כי בסורסבאן רשום שהבאן התקבל לאחר אזהרה, אז אני מניח שהתעלמתם מהאזהרה של האדמינים והמשכתם במעשים שלכם, ולכן קיבלתם את הבאן.

עכשיו -
    כמובן שכתבת בהתחלה שאתה מעביר ביקורת, אבל זאת ממש לא דרך להעביר ביקורת ואני חוזר על זה שזה מעציב אותי שככה אתה מדבר למרות הוותק שלך במשחק.

אשמח אם תסביר בצורה יותר טובה מה קרה - כי

א. לא פירטת על המקרה
    ב. כללת קללות בתוך התלונה (?)
    ג. לא הגבת לפי הטופס.

להבא, הנה הטופס -

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (לדוגמא: X)

קישור של הבאן ב-SourceBan: אפשר למצוא את הבאן
    פה

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y)

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017)

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

בקרוב גם האדמינים שאתה "מתלונן" עליהם יענו פה,
    המשך יום נעים.
    נערך לאחרונה על ידי yukki; 12.05.2017 בשעה 09:32.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    לא יקבל תשובה והעונש לא ירד עד שילמד לדבר בצורה נורמאלית
    שתף ב-Google+

הרשמה