תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  08.11.2010
  הודעות
  1,531
  שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:
  http://steamcommunity.com/id/edenino

  קישור של הבאן ב-SourceBan:
  https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=eden#12028

  שם האדמין שנתן את הבאן: Zara ו-xMiisha

  סיבת הבאן: אם הייתי יודע את הסיבה הייתי רושם
  התאריך שבו ניתן הבאן: 9/5/2017

  הערות נוספות: אחרי כמה פעמים שהאדמין בר נותן לי באנים מיוטים גאגים ומחפש אותי כל פעם מחדש נכנסתי להנאתי לשרת הקזואל והתחלתי לשחק. לאחר כמה ראונדים בחור בשם Zara פנה אליי ואמר לי להוריד את הגרופ טאג שהיה לי בזמנו מסיבה לא ברורה (היו עוד אנשים בשרת עם הגרופ טאג הזה ורק אליי הוא פנה) ביקשתי ממנו שלא יפנה אליי ויתן לי לשחק בשקט, מפה לשם קבלתי מיוט(לא ברור למה) ולאחר מכן באן ליום. שלושה אדמינים שנכחו בשרת(figsy,aihysp ו-m.s happy) יכולים להעיד שלא המיוט ולא הבאן היו מוצדקים, לאחר יום הופתעתי לגלות שהוארך לי הבאן לחודש על ידי xMiisha בטענה שאני נכנס לשרת בשביל להתגרות ולזלזל באנשים. אני מודה שהיחסים שלי ושל האדמין Zara לא בשמיים אבל במקרה הזה לא פניתי אליו ויותר מזה אפילו לא ידעתי שהוא נמצא בשרת(שינה את השם שלו מBarr ל-Zara מתברר)
  הרבה אנשים מכירים אותי בשרת ויכולים להעיד שאני בא לשחק לכיף אבל משום מה לבר אני לא בא בטוב בזווית של העין ככה שלהביא באן לחודש על כלום זה בסדר מצידו.
  זהו חפרתי מספיק אשמח לקבל תשובה הוגנת מההנהלה.

  נערך לאחרונה על ידי hymnn; 10.05.2017 בשעה 22:07.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  16.05.2016
  הודעות
  385
  הנושא בבדיקה,
  אין צורך להגיב באשכול בלי הוכחה.
  אם האשכול יגרר לספאם, בלי הוכחות וסתם דיבורים ,הוא ינעל.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  09.11.2016
  עיר
  בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
  הודעות
  380
  ערב טוב .
  טוב נתחיל מזה שזו לא הפעם הראשונה שאתה בבאן על זה שאתה מחפש להתגרות בי ובחברי צוות בשרת , אני נכנסתי לשרת וראיתי שפתחת גרופ על איזה מילה שאמרתי פעם אחת בשרת, והתחלת אתה והחברים שלך להסתלבט על זה שאמרתי את זה בשרת אז אמרתי לך להוציא את הטאג של הגרופ ואמרת לי אל תחפור אמרתי לך תוציא ולאחר פעמיים שאמרתי לך אתה עונה לי סתום תפה שלך יטמבל אמרתי לך אתה בטוח שאמרת את זה ואז אתה החלטת לענות לי כן אחר כך אחרי שקיבלת ממני מיוט בגלל שאתה לא מקשיב לי ומדבר אלי איך שבא לך ולא בפעם , הראשונה שוב אתה מבקש מאדמין אחר להוריד לך את הגאג ולומר בצאט הטמבל הזה בר נתן לי מיוט אז כן חשבתי לנכון שבגלל שזו לא הפעם הראשונה שלך שאתה מתנהג ככה (מזלזל באדמין ומדבר לא יפה) שתקבל באן כי אתה מחליט כל הזמן שאתה בשרת להתגרות באדמינים בלי סוף , ולזלזל בצוות .
  נ.ב
  עד דבר קטן שחשוב לציין שאתה יודע שיש שחקנים שיש להם באן לצמיתות מהקהילה בשרת ,ואתה משתף עם זה פעולה וזה לא בא בקנה אחד עם חוקי הקהילה ועד דבר זו לא הדרך להציק ולהתגרות בחברי צוות בצורה שלא פוסקת עם אנשים שעוקפים באנים בשרת .

  נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 11.05.2017 בשעה 04:49.
  שתף ב-Google+

הרשמה