תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    10.05.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: remilia scarlet.
    אני רוצה לייעץ בקשר ל..: שרתים.
    על איזה שרת מדובר: bunnyhop.
    הערות: בימים האחרונים, נכנסה לתוקף מערכת הבועטת שחקנים מן שרת המשחק בעת כתיבת אחת מן המילים הבאות בתיבת הדיבור: gay, homo. תוצאת הוספת מערכת הבעיטה האוטומטית לתוך שרת הbunnyhop היא שלילית ופוגענית כלפי חברי קהילת הלהט"ב. אבקש להסיר את מערכת הבעיטה האוטומטית מן שרת המשחק. במידה והמערכת תשאר בתוקף, אביע מחאה בכך שלא אתחבר לשרתי המשחק של אתר Vgames.co.il ואעביר את מילותיי הבא.
    סלח לי אם דקדוקי הוא שגוי או לא נוח לקריאה, עברית היא לא שפת אמי וביצעתי עליה לארץ ישראל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    שלום Remi,
    אני רוצה להתחיל בזה שאסביר שהמערכת שדואגת לקיקים מהשרת כוללת יותר מרק המילים gay ו homo ולכן אנחנו לא עומדים למחוק אותה.
    המערכת דואגת לכך ששחקנים הבאים לפגוע בקהילה או בשחקנים כאשר אין אדמין מחובר, בפרסום קהילות או בקללות והעלבות יקבלו קיק מהשרת.
    המילים homo ו gay במערכת מפני ששחקנים רבים רואים בהם כקללות ובעקבות זאת מתפתחים ריבים בשרתים שאנחנו מנסים למנוע בעזרת חסימת מספר מילים, אני רוצה להוסיף שהמילים gay ו homo הם לא קללות ול-Vgames אין בעיה עם אף גבר או אישה מהקהילת הלהט"ב.
    אני אשמח לנהל איתך שיחה קצרה בשרת הדיבור שלנו בתוכנת הTeamSpeak 3
    כתובת: ts.vgames.co.il:9601

דבר קטן שאני רוצה להוסיף, ישנם מספר אנשים שאני מכיר מקהילת הלהט"ב שמשחקים בשרתים שלנו וגם כמה שאני מדבר איתם ביום יום בשרת הדיבור של Vgames ולכן אני רוצה שוב להדגיש של-Vgames אין שום בעיה עם קהילת הלהט"ב.

נערך לאחרונה על ידי Xaipen; 10.05.2017 בשעה 11:43.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2017
    נכתב במקור על ידי Xaipen
    שלום Remi,
    אני רוצה להתחיל בזה שאסביר שהמערכת שדואגת לקיקים מהשרת כוללת יותר מרק המילים gay ו homo ולכן אנחנו לא עומדים למחוק אותה.
    המערכת דואגת לכך ששחקנים הבאים לפגוע בקהילה או בשחקנים כאשר אין אדמין מחובר, בפרסום קהילות או בקללות והעלבות יקבלו קיק מהשרת.
    המילים homo ו gay במערכת מפני ששחקנים רבים רואים בהם כקללות ובעקבות זאת מתפתחים ריבים בשרתים שאנחנו מנסים למנוע בעזרת חסימת מספר מילים, אני רוצה להוסיף שהמילים gay ו homo הם לא קללות ול-Vgames אין בעיה עם אף גבר או אישה מהקהילת הלהט"ב.
    אני אשמח לנהל איתך שיחה קצרה בשרת הדיבור שלנו בתוכנת הTeamSpeak 3
    כתובת: ts.vgames.co.il:9601

דבר קטן שאני רוצה להוסיף, ישנם מספר אנשים שאני מכיר מקהילת הלהט"ב שמשחקים בשרתים שלנו וגם כמה שאני מדבר איתם ביום יום בשרת הדיבור של Vgames ולכן אני רוצה שוב להדגיש של-Vgames אין שום בעיה עם קהילת הלהט"ב.

אין צורך להסיר את המערכת במלואה, אלא להסיר מילים מסוימות בלבד. תשקול את זה. זה די הזוי שהמילה gay היא תחת צנזורה, והמילה lesbian היא לא.

מי אחראי על הטמעת המערכת בשרת המשחק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    העניין טופל, במידה ויש לך שאלות או דברים להגיד בנושא אני זמין בהודעה פרטית באתר בסטים ובשרת הדיבור שלנו.
    http://steamcommunity.com/id/4319875662196723/
    שתף ב-Google+

הרשמה