תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    שם המשתמש המתלונן: taliban

שם האדמין:
    uniq

סיבת התלונה: היה מצב שהאדמין uniq הגיע ל1V2 אמרתי לו עזוב את LONG סתכל שורט והוא מת ואז הוא אומר לי אתה מלמד אותי לשחק? אמרתי כן והוא ענה בשיא החוצפה אבל אתה בוט אז עניתי לו אם אני בוט אז מה אתה ונתן לי קיק מגוחך אני בתור שחקן בקהילה שלכם בשוק. איך אדמין מתנהג? נותן דוגמה. ושחזרתי אמרתי לו חכה אני יתלונן ובום שוב קיק. לא שזה באן אבל עדיין אני לא יכול להגיד משהו ? אחרי הקיק לא יכולתי לחזור לשרת לשחק.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 8.5.2017

הערות נוספות:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2012
    עיר
    Beer-Sheva
    אז ככה , נתחיל מזה שאיך שנכנסת לסרבר התחלת לעשות בלאגן , רעש ודיבורי סרק הבלגתי ולא אמרתי מילה .
    אחרי שמתתי התחלת לזרוק שטויות כמו איזה בוט וכאלה אמרתי לך אל תלמד אותי לשחק ושחרר. המשכת ואמרת "למה מי אתה?", שאלתי אותך לצורך בדיקה "מה אמרת?" אמרת לי "מה ששמעת " ואז קיבלת קיק ראשון , נכנסת לסרבר שוב בהתלהמות ורעש ואמרתי לך "אתה מפסיק?" אמרת לי " אתה חכה חכה עוד קצת וירד לך האדמין" באותו רגע ששמעתי את האיום השטותי הזה קיבלת עוד קיק , ואם היית ממשיך זה היה נגמר בבאן. פעם הבאה תדע לרסן את הפה שלך גם אם לא הייתי אדמין , תגיב כמו שבני אדם מגיבים אחד לשני ולא כמו איזה גנגסטר של הסרבר , המשך יום טוב.

אם צריך עדים אשמח להביא.
    נערך לאחרונה על ידי UN1Q; 08.05.2017 בשעה 17:45.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    נכתב במקור על ידי UN1Q
    אז ככה , נתחיל מזה שאיך שנכנסת לסרבר התחלת לעשות בלאגן , רעש ודיבורי סרק הבלגתי ולא אמרתי מילה .
    אחרי שמתתי התחלת לזרוק שטויות כמו איזה בוט וכאלה אמרתי לך אל תלמד אותי לשחק ושחרר. המשכת ואמרת "למה מי אתה?", שאלתי אותך לצורך בדיקה "מה אמרת?" אמרת לי "מה ששמעת " ואז קיבלת קיק ראשון , נכנסת לסרבר שוב בהתלהמות ורעש ואמרתי לך "אתה מפסיק?" אמרת לי " אתה חכה חכה עוד קצת וירד לך האדמין" באותו רגע ששמעתי את האיום השטותי הזה קיבלת עוד קיק , ואם היית ממשיך זה היה נגמר בבאן. פעם הבאה תדע לרסן את הפה שלך גם אם לא הייתי אדמין , תגיב כמו שבני אדם מגיבים אחד לשני ולא כמו איזה גנגסטר של הסרבר , המשך יום טוב.

אם צריך עדים אשמח להביא.
    חח יפה שאתה משקר מול כולם קודם כל הייתי במשך 5 דק בסרבר ואם כל הכבוד לא עשיתי שום בלגן ושום דבר אתה האדמין ניסית להיות "גבר" ונתת לי קיק מהסיבה ההזויה ביותר חחח בגלל מה ששמעת? אתה מטעה את כולם אתה שאלת אתה יכול למדת אותי איך לשחק ועניתי כן ואתה ענית בצורה לא מכבדת "אבל אתה בוט" לגבי האיום זכותי להתלונן.. לא זכור לי שאמרתי שאני יוריד אותך רק אמרתי שחבל שאתה אומר את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2012
    עיר
    Beer-Sheva
    איזו סיבה יש לי לשקר במיוחד שאני אומר שיש עדים ? אתה התנהגת לא במקום תקבל את זה .. הקיק הגיע לך והגיע לך יותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    נכתב במקור על ידי UN1Q
    איזו סיבה יש לי לשקר במיוחד שאני אומר שיש עדים ? אתה התנהגת לא במקום תקבל את זה .. הקיק הגיע לך והגיע לך יותר
    תענה לי על השאלה למה קראת לי בוט?
    ואיזה עדים? הילד בן ה3 שסליחה על המילה "שליקק" לך אבל עזוב בוא לא נכנס לזה רק תענה לי על השאלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    קיבלת תשובה, ננעל.
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

הרשמה