תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    היי,

אנחנו מעוניינים לצרף מספר חברים לצוות האוויר של הקלאן. אם להיות חלק מהצוות הזה מדבר אליכם, וזה משהו שהייתם רוצים לעשות במשימות, אנא המשיכו לקרוא את הדיון. אם לאחר קריאה של כל התוכן בפוסט החלטתם שהדבר בשבילכם- אנא השאירו תגובה.

חשוב לי לציין שאנחנו מחפשים עוד טייסים ע"מ לאפשר לנו לבצע החלפות בינינו, וגם להגדיל את הזמינות של צוות האוויר במקרה שאחד מהחברים לא יכול להגיע למשימה, ולא בשביל לכלול כמות לא הגיונית של כלי טייס בתוך המשימה עצמה.

הצוות והתפקידים:

הצוות כולל מספר אנשים יחסית מצומצם (אנחנו כרגע שלושה), ומתעסק בתפעול של כלי טייס שונים במשימות. אנשי הצוות יודעים לבצע את כל התפקידים הכרוכים בתפעול של כלי טייס. (טייס, טייס משנה/נווט, מפעיל מערכות נשק, ותפקידים תומכים נוספים שמצטרפים לצוות הכלי בעת המשימה).

מה אנחנו עושים במשימות שישי:

שימוש בצוות אוויר תלוי בסוג המשימה. יש משימות בהן אין שימוש בצוות בכלל, וכל החברים שבו משחקים תפקידים בצוותי החי"ר הרגילים. אנחנו לא טסים כל שבוע.
    הצוות מבצע את הפעולות הבאות: הנחתת כוחות, אספקה, חיפוי/תצפית, ותקיפה. (כרגע הדגש הוא על מסוקים, אבל כל חבר צוות יודע להפעיל גם את כל מטוסי הקרב). אנחנו משתמשים במודל הטיסה הסטנדרטי של המשחק (לא RotorLib).

לצוות האוויר יש זמן מת יותר מכל הצוותים האחרים. זה משהו שחשוב להדגיש אותו. את רוב המשימה אנחנו מבלים בבסיס או בנקודת המתנה כלשהי ופועלים רק כשצריך אותנו. אנחנו לא נעלה כלי טייס לאוויר בלי סיבה. אם אין סיבה מספיק טובה להשאיר את הכלי באוויר הוא חוזר ישירות לבסיס לנחיתה.
    לסיכום: ברוב המשימה אנחנו יושבים בבסיס.

דרישות מהשחקנים:

רצינות ברמה הכי גבוהה. (זה שאנחנו יושבים בבסיס לא אומר שאנחנו עושים שטויות ומתחילים לירות באוויר\ לנהוג ברכבים וכו'), יכולת טיסה (יוסבר בהרחבה בהמשך) , יכולת להסתדר עם חברי הצוות האחרים, זמינות (הגעה למשימות שישי בתדירות גבוהה), יכולת התמדה ולימוד עצמי.

אנחנו מצפים שתדעו לעשות את הדברים הבאים בלי לפשל: לנחות \ להמריא (בכל כלי טייס שאנחנו משתמשים בו, בכל תצורה, בכל זמן ובכל מזג אוויר שסביר לטוס בו, ובכל מקום שאפשר לנחות בו- כן, כולל גגות, חצרות וכו'), לנווט ברמה גבוהה, לקרוא את פני השטח, לדעת להשתמש בכל המערכות שמגיעות עם המשחק, וגם באלו שהוספנו בעזרת מודים ולדעת לקרוא את השטח כמו שצריך.

אופן ההצטרפות:

אם אתם מעוניינים להצטרף, אנא הגיבו בדיון. זמן מה לאחר מכן (אני לא מתחייב פה על זמנים במיוחד כי יוצא DLC חדש בעוד שבועיים שמשנה הרבה מהמערכות של כלי הטיס), נחזיר תשובה למתאימים.

את התגובות בפורום נסחו באופן הבא בבקשה:

1. שם + כינוי במשחק.
    2. כמה זמן אתם בקלאן.
    3. ציוד: מה הציוד שלכם? (תתיחסו בבקשה לכל לקטגוריות הבאות: סטיק, מצערת,דוושות, Track IR ודומיו.).

כאשר נרגיש כי הדיון מיצה את עצמו והשגנו את המטרה שלנו, נעדכן בתגובה משלנו. אל השחקנים המתאימים נפנה באופן אישי. אל שאר השחקנים (מי שנמצא לא מתאים) לא נפנה באופן אישי, בעיקר כדי למנוע ויכוחים מיותרים.

רמת הטיסה הנדרשת מהשחקנים:

בעקרון, אנחנו מתכוונים לצרף אנשים שיש להם רמת טיסה גבוהה. זה לא אומר שמי שחושב שהוא טייס לא מאוד טוב, אך יודע שהוא מעוניין בתפקיד ומראה רצינות לא יכול להגיש בקשה. יש סבירות שנפתח מסלול יותר ספציפי שבאמת ילמד אנשים לטוס כמו שצריך במשחק. (לא מבטיחים כלום).
    נערך לאחרונה על ידי oridion; 02.05.2017 בשעה 18:03.

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    רון - ronxs
    הייתי בקלאן לפני כן וכרגע ממתין להצטרפות מחודשת
    רק סטיק

הצטרף בתאריך
    19.01.2012
    עיר
    המרכז
    1. שם + כינוי במשחק.
    ארז BaB0N
    2. כמה זמן אתם בקלאן.
    נחשב לחבר ותיק לפי מערכת האתר, לא זוכר במדויק
    3. ציוד: מה הציוד שלכם? (תתיחסו בבקשה לכל לקטגוריות הבאות: סטיק, מצערת,דוושות, Track IR ודומיו.).
    יש לי סטיק logitech 3D עם 12 כפותרים בינהם 1 ירי ו1 שינוי נשק מהיר כולל ג'ויסטיק עכבר, כולל מצערת שלמה ורגישה עם פדלים מובנים בסטיק עצמו בהטייה של זווית מסוימת הצידה (אפשר להטות אותו ב45 מעלות ואז זה נותן את מה שהפדל נותן)

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    1. שם וכינוי: גל - Adler
    2. כמה זמן אתם בקלאן - כחצי שנה, מאז נובמבר-דצמבר 16.
    3. ציוד: סטיק לוג'יטק Extreme 3D, יותר ממספק עבור חווית הטיסה בשבילי.
    יש לי גם פדלים של סאיטק שאני בד"כ לא עושה בהם שימוש בארמא.
    + FakeIR
    נערך לאחרונה על ידי Airstrikex; 18.05.2017 בשעה 16:22.
    גל.

הצטרף בתאריך
    20.09.2010
    שם וכינוי: שקד - Shaked
    כמה זמן אתם בקלאן - חמישה חודשים
    ציוד: T16000 (סט של סטיק ומצערת למרות שבארמה לא משתמש במצערת כי הסיכרון קצת הרבה לא עובד כמו שצריך לדעתי) וFakeIR.

הצטרף בתאריך
    20.06.2015
    1. שם + כינוי במשחק : אלכס - Alex
    2. כמה זמן אתם בקלאן: מאז 2013
    ג'ויסטיק של לוג'יטק אקסטרים 3D + טראק איי אר 5

הצטרף בתאריך
    02.01.2016
    עמרי Omri
    מעל שנתיים
    HOTAS warthog, TrackIR, MFG Crosswind

הצטרף בתאריך
    24.09.2016
    גיא Water
    בקלאן כבר כמה חודש
    סטיק של Logitech Extrem 3D

יש לי כבר כמה שנים ניסיון של בטיסה של סימולטורים אזרחיים

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    שרון - Sharon
    מעל שנתיים
    ציוד X52 PRO + FAKEIR

אין לי ככ ניסיון במסוקים בארמא אשמח ללמוד

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    תודה לכל מי שהגיב,

בשבועות הקרובים נתחיל לקדם את הנושא. לפני כן, אני אסגר על כל השינויים שהגיעו עם העדכון האחרון (ובעיקר מה זה אומר מבחינת הגדרת מקשים על הסטיק וכו').

*למקרה שזה לא היה מובן, צריך להיות חבר קלאן עם ותק של כמה חודשים.
    נערך לאחרונה על ידי oridion; 24.05.2017 בשעה 00:07.

הרשמה