תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    18.10.2016
    שם המשתמש המתלונן: אפיק, AmazingArt-חציל,STEAM_0:0:146448844

שם האדמין: Frenzy

סיבת התלונה: יש שתי תלונות שהן קיק / באן.

אז ביום שני ה 24.04 קיבלתי באן ליום ע"י פרנזי אחרי שניסיתי לחפש למה ולבדוק במקום של הבאנים לא מצאתי כול סיבה, אחרי שירד הבאן חיכיתי שהוא יתחבר ויומיים אחרי זה שהוא היה בשרת שאלתי ולא ענו לי.

היום יום שבת ה 29.04 קיבלתי קיק מהשרת באמצע DAY . נכנסתי שוב וחיכיתי שיגמר הדיי ויהיה לי ריספאון כי לא ענו באדמין צ'אט או ברגיל וגם שמישהו שאל למה קיבלתי קיק אמרו לו שזה לא עניינו, שהתחלתי לדבר ולשאול אותו למה הוא שם מיוט טרור ביקשתי שיוריד והוא אמר בסביבות ה 15 פעם שאני יודע בדיוק למה אבל לא ידעתי למה כי אני סך הכול טיילתי במפה , אחרי זה הוא ענה לי ואמר שהספמתי את הפתיחת תאים למרות שלא עשיתי את זה והוא עוד אמר שעשיתי את זה מהSSG למרות שאני לא יודע לעלות לשם בכלל.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 29/04/2017 / 24/04/2017

הערות נוספות: הסיטואציה השניה התרחשה במפה LEGO ב JAIL והראשונה בJAIL לא זוכר ביזה מפה.

דמו: לא הקלטתי כי אין סיבה שאני אקליט בזמן שאני פשוט מטייל במפה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי AmazingArt,

בנוגע לבאן שלך, קיבלת אותו מכיוון שהספמת את האדמין צ'ט בבקשות בלתי פוסקות, שלפני כן אמרתי לא לעשות את זה, ואתה המשכת. (בשביל שלא תגיד שלא שמעת יש ברשותי סקרינשוט של מספר השעות שלך ושלי בשרת, שמהן אפשר להסיק, שהיית לפני בשרת ושמעת את מה שאמרתי

http://image.prntscr.com/image/c1757...2dd7fdd3a8.jpg

בנוגע לקיק שקיבלת,
    "היום יום שבת ה 29.04 קיבלתי קיק מהשרת באמצע DAY" (הייתי ממליץ לך לערוך את התלונה למה שקרה באמת לפני שאבקש לנעול אותה)
    זה לא היה באמצע DAY, זה היה במהלך ווט סיטי, במפה לגו, שבה יש את הטאוור, שבו יש קיר בלתי נראה עם הרובה SCOUT, אתה עלית לשם, לקחת את הרובה והתחלת לירות בכפתור של פתיחת וסגירת התאים לאחר שאמרתי להפסיק ומישהו קיבל קיק אזהרה, עליתי לטאוור וראיתי אותך, ונתתי לך קיק (לגיטימי). זה שיש אחרי הווט דאי זה כבר בעיה שלך

אפשר לנעול

נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 29.04.2017 בשעה 16:26.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2016
    נכתב במקור על ידי omrifrah
    היי AmazingArt,

בנוגע לבאן שלך, קיבלת אותו מכיוון שהספמת את האדמין צ'ט בבקשות בלתי פוסקות, שלפני כן אמרתי לא לעשות את זה, ואתה המשכת. (בשביל שלא תגיד שלא שמעת יש ברשותי סקרינשוט של מספר השעות שלך ושלי בשרת, שמהן אפשר להסיק, שהיית לפני בשרת ושמעת את מה שאמרתי

http://image.prntscr.com/image/c1757...2dd7fdd3a8.jpg

בנוגע לקיק שקיבלת,
    "היום יום שבת ה 29.04 קיבלתי קיק מהשרת באמצע DAY" (הייתי ממליץ לך לערוך את התלונה למה שקרה באמת לפני שאבקש לנעול אותה)
    זה לא היה באמצע DAY, זה היה במהלך ווט סיטי, במפה לגו, שבה יש את הטאוור, שבו יש קיר בלתי נראה עם הרובה SCOUT, אתה עלית לשם, לקחת את הרובה והתחלת לירות בכפתור של פתיחת וסגירת התאים לאחר שאמרתי להפסיק ומישהו קיבל קיק אזהרה, עליתי לטאוור וראיתי אותך, ונתתי לך קיק (לגיטימי). זה שיש אחרי הווט דאי זה כבר בעיה שלך

אפשר לנעול

ממש לא לגיטימי לא הייתי עם שום סקאווט אני ניסיתי לעלות לשם ולא הצלחתי והגעתי לאדום שננעלים שם ושם נתת לי קיק אז אל תשקר ותן הוכחה.

לגבי הבאן באותו זמן שנתת אני בכלל הלכתי לאכול וחזרתי ופתאום קלטתי שקיבלתי באן מכול השרתים של VGAMES ואתה לא נתת שום הוכחה ושום דבר שאפשר להסיק ממנו שאני הספמתי.

נ"ב אתה הורס תקהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    היי,
    כמו שהאדמין Frenzy הגיב לפניי
    האדמין ביקש להפסיק להספים בבקשות של "תאשר את השיר שלי" והתעלמת מבקשותיו
    כאשר אדמין אומר משהו לשחקן השחקן חייב להקשיב לו (כל עוד זה קשור בגדר השרת)
    קיבלת את הבאן על אי ציוט להאדמין והספמה.
    הקיק התקבל על ניסיון הספמה של פתיחת וסגירת תאים,
    להבא תפתח תלונה ותציג את כל המקרה ולא רק את החלקים שהם אתה יוצא "הטוב"
    המשך יום טוב.
    אפשר לנעול.
    LordJerry - אחראי אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Dimitriano
    ממש לא לגיטימי לא הייתי עם שום סקאווט אני ניסיתי לעלות לשם ולא הצלחתי והגעתי לאדום שננעלים שם ושם נתת לי קיק אז אל תשקר ותן הוכחה.

לגבי הבאן באותו זמן שנתת אני בכלל הלכתי לאכול וחזרתי ופתאום קלטתי שקיבלתי באן מכול השרתים של VGAMES ואתה לא נתת שום הוכחה ושום דבר שאפשר להסיק ממנו שאני הספמתי.

נ"ב אתה הורס תקהילה.

לא היית באדום, וגם אם היית זה היה כי ברחת ממני כדי שלא תקבל קיק.
    חבל לשקר

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017

נ"ב אתה הורס תקהילה.
    אני ממש מצטער שאני נאלץ להגיב עוד פעם אבל דבריך לא יכולים לעבור לסדר היום.
    האדמין לא צריך להביא לך הוכחות האדמין נמצא בשרת בכדי לפקח שיש סדר בשרת
    בלי האדמינים השרת לא היה מתפקד אז במקום לרשום "אתה הורס את הקהילה" תודה לאדמין שהוא שומר על סדר.
    אבקש לא להגיב עוד הנושא ננעל .
    בפעמים הבאות שתגיב לאדמינים בצורה כזו נתעלם מתגובותיך
    המשך יום טוב.
    LordJerry - אחראי אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2016
    לגבי הבאן בסדר הבנתי אבל לגבי הקיק פרנזי אחי אתה משקר הרבה אה? תצטרך לעבוד קשה ביום כיפור, לא ברחתי ולא שום דבר פשוט גועל נפש אחי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    לגבי הבאן בסדר הבנתי אבל לגבי הקיק פרנזי אחי אתה משקר הרבה אה? תצטרך לעבוד קשה ביום כיפור, לא ברחתי ולא שום דבר פשוט גועל נפש אחי.
    תראה ענו לך על זה אם אתה לא מגיע לתשובה מספקת אתה מוזמן לפנות למנהל שרת בפרטי http://steamcommunity.com/id/yuggi/

נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה