תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.03.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: GaRgaM3L #tanurs
    http://steamcommunity.com/id/2saf

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#11531

שם האדמין שנתן את הבאן: MELEH

סיבת הבאן: האדמין מלך טוען שהתבטאתי באמירות ניאו נאציות.

התאריך שבו ניתן הבאן: 27.4.17
    הערות נוספות: טוב, אז קיבלתי PBAN בגלל אמירות ניאו נאציות או משהו כזה.
    אני רק רוצה להגיד ששעה לפני שקיבלתי את הבאן אני כתבתי בצ'אט שאני מוכר הרואין ועל זה אני קיבלתי גאג ליום מהאדמין טוסיק ולא מלך כי הוא לא היה מחובר בכלל (אני לא רוצה להתלונן על זה). בנוסף, אני צעקתי מספר פעמים במיק שלדעתי צריך להחזיר שטחים לחייזרים, כמובן שבצחוק ואין משהו לא בסדר בזה.
    טוב אז ככה, אחד השחקנים בשרת שאל שחקן אחר במה הוא טוב? והשחקן ענה לו: " אני טוב בפאשיזם".
    המשפט הזה העלה לי לראש את נושא הנאציזם. ואמרתי במיק "שאני טוב בנאציזם" (כך מלך אומר וזה לא ממש משנה איך ניסחתי את זה).
    האדמין מלך החליט שבגלל המשפט הזה אני איכשהו תומך בנאציזם. אז רציתי להבהיר שלא, דברים הוצאו מהקשרם ככל הנראה הפיבאן על זה. אני רוצה להבהיר שאני ממש לא ניאו נאצי או משהו כזה חס וחלילה. בסך הכל לא הבנתם אותי אני מבקש שתורידו את הבאן דבר כזה לא יקרה ואני גם לא אדבר על נאציזם בעתיד.

רק רציתי לציין, שכששאלתי את מלך למה קיבלת את הבאן הוא אמר לי שבגלל שאמרתי שצריך להחזיר שטחים (זה נכון אבל המשפט המלא היה בהקשר לחייזרים), והוא אמר לי שאני כתבתי בצאט שאני מוכר הרואין שעל זה כבר נענשתי. אלה דוגאמות לכך שדברים הוצאו מהקשרם.

בקיצור, אני לא אגיד דברים נאצים יותר, כנראה לא הבנתם אותי נכון אבל בכל זאת מקרה כזה לא יחזור על עצמו אני מבקש שתשקלו את הבאן שהבאתם לי שוב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2016
    רציתי להוסיף לטובתו של גרגמל. מקור הבדיחה על החייזרים מגיעה מבדיחה פרטית ביני לבינו. אתם רואים, הגענו למסקנה שאת הבדיחות שאנחנו אוהבים לספר, אסור להגיד בשרת, ובצדק טהור. לכן, החלטנו שבשביל לכבד את החוקים נצחק על החייזרים ובכך לא נפגע בשום קבוצה אתנית קיימת (בכדור הארץ לפחות). זה רק אומר, שיש ביסוס לדבריו של אדון גרגמל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2017
    תודה רבה לך, מר אשפלו.
    אין ספק שמקרה כזה לא יחזור על עצמו, אנא שקלו את הבאן שנית.
    אני באמת לא התכוונתי לדברים האלה, דברים הוצאו מהקשרם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2009
    דברים לא הוצאו מהקשרם. אתה לא חדש פה ואתה יודע שאסור לדבר על דברים כאלה בשרתים של וייגיימס.
    בן אדם שלא מכבד את החוקים ובמיוחד חוק כזה ועוד יותר גרוע בתקופה כזאת, אין לו מקום פה.
    מעבר לזה חומרת הבאן לא נבעה אך ורק בגלל האמירה הזאת אלא גם בגלל ההתנהלות שלך בשרתים שגרמה לעונש להיות כזה חמור, ואין טעם לפרט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי גרגמל,

ראשית,"שעה לפני שקיבלתי את הבאן אני כתבתי בצ'ט שאני מוכר הרואין ועל זה אני קיבלתי גאג ליום מהאדמין טוסיק" היא אמירה שקרית לגמרי, זו לא הסיבה שבגללה קיבלת את הגאג שלך, הסיבה היא כי קראת לאדמין נקבה (אבל זה לא העיקר)

שנית, "
    בנוסף, אני צעקתי מספר פעמים במיק שלדעתי צריך להחזיר שטחים לחייזרים, כמובן שבצחוק ואין משהו לא בסדר בזה"
    זו לא פעם ראשונה שאני (וחלק נכבד מהצוות) מזהירים על התבטאויות שכאלה, אתה מסווה את ההתבטאויות שלך בדברים ילדותיים כאלה או אחרים ואז אתה יוצא בהצהרות "מתייפייפות" ואתה נעזר בכך במטרה לסלף את הדברים ומציג תמונה שהיא...שקרית על מנת לצאת ה"נפגע" בכל הסיפור. (הוכחה לכך היא עיון פשוט בפרופיל הסטים שלך בו יש ARTWORKS שבהן תמונות מסוימות המאוששות את דעתי- )
    דוגמא לכך היא ציטוט מהשיחה שלנו בסטים:

Gila Almagor: כי זה באן לא מוצדק

Gila Almagor: אני באמת לא אמרתי אני טוב בנאציזם וגם אם כן זה אומר שקיללתי או משהו?<
    Frenzy #_#: לא רשמתי שקיללת
    Gila Almagor: אני טוב בחומר בהיסטוריה בנאציזם
    Frenzy #_#: טוב אתה מתחכם
    Gila Almagor: אני באמת שולט בחומר של נאציזם
    Gila Almagor: ???
    Gila Almagor: לא ביקשת אפילו שאני אפסיק
    Gila Almagor: אני לא מבין באמת
    Gila Almagor: לא אמרתי שאני תומך בנאציזם

בנוסף, התבטאת בצורה היפוקריטית לגמרי, אחרי כל כמה שניות\דקות שינית את דעתך ואמרת דבר שונה לגמרי, אתה אומר דברים שקריים כמו; "למה נתת לי באן לא קיללתי אף אחד" דוגמא לכך היא מהשיחה שלנו בסטים (כן..עוד הפעם)
    Gila Almagor: ובקשר לאני טוב בנאציזם
    Gila Almagor: לא אמרתי אני טוב בנאצזים
    דקה לאחר מכן...
    Gila Almagor: וגם אם כן אמרתי אני טוב בנאציזם
    Gila Almagor: אחי
    Gila Almagor: אני באמת לא מיתמם עכשיו

עכשיו לעיקר;
    "אחד השחקנים בשרת שאל שחקן אחר במה הוא טוב? והשחקן ענה לו: " אני טוב בפאשיזם".
    המשפט הזה העלה לי לראש את נושא הנאציזם. ואמרתי במיק "שאני טוב בנאציזם" (כך מלך אומר וזה לא ממש משנה איך ניסחתי את זה). האדמין מלך החליט שבגלל המשפט הזה אני איכשהו תומך בנאציזם. אז רציתי להבהיר שלא, דברים הוצאו מהקשרם ככל הנראה הפיבאן על זה. אני רוצה להבהיר שאני ממש לא ניאו נאצי או משהו כזה חס וחלילה. בסך הכל לא הבנתם אותי."

שוב, אתה מספר את הדברים מהפרספקטיבה שלך בלבד (מכאן אפשר להסיק ששוב...מדובר בדבר שלא מחובר למציאות)

אספר לכם אותה במלואה: שחקן (שחקן א') במהלכו של LR שואל שחקן אחר (שחקן ב') במה הוא טוב, על מנת שיהיה לו LR מאתגר.
    שחקן אחר (שחקן ג') שהיה בקבוצת הCT אמר שהוא טוב בכל מיני דברים שלא קשורים לשרת [פה אתה נכנס לתמונה (שחקן ד')] ואתה איתו, "זורקים" מונחים שלא קשורים לשרת. שחקן ג' אמר "אני טוב בפשיזם" ואתה ממשיך ואומר "אני טוב
    בנאציזם" אמריה גזענית בהחלט, ללא שום ערעור, שהעונש עליה הוא הרחקה למשך שבוע\יים (לפי החלטת אדמין, לא חשוב כרגע) לאחר מכן התחלת בלהספים אותי בסטים צ'ט בנקודות, סמני שאלה וכ"ו.

לאחר שנשבר לי, ועניתי לך, התחלת עם ההערות "הקבועות" שלך (כנזכר למעלה), שכמובן, לא גררו הרבה תגובות מהצד שלי, לאחר שהעברתי את ההודעות וההתבטאויות (חשוב לציין, את השיחה המלאה!) שלך, החליט המתכנת הראשי לערוך לך את הבאן לפרם מכיוון שאתה עושה מאיתנו (האדמינים וצוות ההנהלה) צחוק כל פעם מחדש ללא כל בושה לשקר.

ולסיכום:
    אתה עושה המון בעיות בשרת, מתגרה בילדים, לא מתייחס לבקשות האדמינים ואז מתפלא על התוצאות.
    ההתנהלות שלך בשרתים שגרמה לעונש להיות כזה חמור, ואין טעם לפרט (למרות שזה כבר נעשה)

נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 27.04.2017 בשעה 23:36.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    הקישורים מהסוגריים בתחילת התגובה :

http://prntscr.com/f1l2m9 ארטוורקים

http://prntscr.com/f1l2ss שמות קודמים

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    כמו שהאדמין מלך אמר לפניי אתה שחקן בעייתי וזוהי לא הפעם הראשונה שאתה מחליט לשקר לאדמינים ומנסה לבלבל אותם,
    כפי הנראה אתה ניסית לעשות צחוק מחבריי הצוות. ובכל דקה שינית את דעותיך כמו שרואים בשיחות הסטים.
    אבקש משחקנים לא להגיב על הנושא כיוון שהנושא ננעל ואין טעם להמשיך להתווכח.
    הבאן נשאר. יום טוב
    .
    אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי LordJerry; 28.04.2017 בשעה 00:17.
    LordJerry - אחראי אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה