תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (לדוגמא: X) סונק

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן
    פה
    )
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?...ive=true#11381

שם האדמין שנתן את הבאן: Horse
    סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)
    רשמתי בצאט מוות למחבלים
    התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017) 23.4.17

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)
    לאחר שיחה עם האדמין מסתבר שאמרו שאסור להגיד את הדעה הפוליטית שלך בשרת. רשמתי בצאט מוות לכל המחבלים
    https://i.imgur.com/nUWjepY.jpg כמו שרואים בתמונה. וקבלתי באן לשלושה ימים.
    ששאלתי את האדמין מתי אמרו שאסור להגיד דעות פולטיות הוא ענה לי "אמרו בשרת בעיה שלך שלא שמעת"
    עכשיו בשרת היו כארבע אדמינים שמסתבר שרק אחד יש לו מיקרופון שזה HORSE וכל השאר האדמינים כותבים רק ב @@ יכול להיות שכן רשמו את זה ב @@ ולא ראיתי כי זה היה בצד בזמן ה DAY . רוצה עוד לציין שהוא אמר שאחרי שאדמין אמר לא לדבר על זה היו עוד כמה אנשים בשרת שרשמו דברים בסגנון אבל מסתבר שרק אני קבלתי את הבאן.
    בנוסף לזה לא אמרתי מוות לערבים או מוות לעדה מסוימת מחבל יכול להיות גם יהודי גם מוסלמי וגם נוצרי ככה שאין פה שום דבר פוליטי.
    זאת פעם ראשונה שאני רואה משהו מקבל באן על להגיד מוות למחבלים עוד לשלושה ימים.

נערך לאחרונה על ידי SonkTheCoolGuy; 23.04.2017 בשעה 17:17.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.09.2013
    היי סונק,

דבר ראשון, נתתי לך את הבאן מסיבה פשוטה מאוד, אדמין ביקש במיקרופון לא להגיד דעות פוליטיות בשום צורה שהיא, וכמה דקות לאחר מכן אתה רשמת דעה פוליטית אחרי שאדמין ביקש לא להגיד (אי ציות לאדמין).
    האדמין שאמר במיק לא להגיד דעות פוליטיות אמר את זה בראונד רגיל ולא בדיי כך שכל השרת שמע.
    זה שאתה לא שמעת זאת לא אשמת האדמינים אלא אשמתך.

דבר שני, האנשים שדיברו גם על דעות פוליטיות הפסיקו מיד לאחר שאותו האדמין ביקש להפסיק.

בנוסף לכך, "מוות לכל המחבלים" זוהי דעה פוליטית לכל דבר ואין להתווכח.
    נערך לאחרונה על ידי Horse; 23.04.2017 בשעה 17:33.
    Horse

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    נכתב במקור על ידי GazombazoM
    היי סונק,

דבר ראשון, נתתי לך את הבאן מסיבה פשוטה מאוד, אדמין ביקש במיקרופון לא להגיד דעות פוליטיות בשום צורה שהיא, וכמה דקות לאחר מכן אתה רשמת דעה פוליטית אחרי שאדמין ביקש לא להגיד (אי ציות לאדמין).
    האדמין שאמר במיק לא להגיד דעות פוליטיות אמר את זה בראונד רגיל ולא בדיי כך שכל השרת שמע.
    זה שאתה לא שמעת זאת לא אשמת האדמינים אלא אשמתך.

דבר שני, האנשים שדיברו גםעל דעות פוליטיות הפסיקו מיד לאחר שאותו האדמין ביקש להפסיק.

בנוסף לכך, "מוות למחבלים" זוהי דעה פוליטית לכל דבר ואין להתווכח.
    איפה דעה פוליטית פה אלה אם כן אתה חושב שזה דעה דתית. לא אמרתי מוות ליהודים/ערבים/רוסים או איזה קבוצה אחת.
    ושוב אני אומר לא אמרו להפסיק במיקרופון. כי אחרי הכל האחרים המשיכו לדבר על זה בצאט.
    איחול מוות למחבל זה לא דעה פוליטית אין פה שמאל ואין פה ימין. זה לאחל מוות לבנאדם שרוצח משהו אחר.
    וחוץ ממך שום אדמין לא דיבר במיקרופון כולם רושמים ב @@ [אפשר לבדוק בלוגים].
    ואתה גם יכול לבדוק לפני הימים שזה היה בזמן דיי כי אפשר לראות שגם הסיטי היו ב LR.
    הכל רשום בלוגים.
    נערך לאחרונה על ידי SonkTheCoolGuy; 23.04.2017 בשעה 17:38.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.09.2013
    נכתב במקור על ידי SonkTheCoolGuy
    איפה דעה פוליטית פה אלה אם כן אתה חושב שזה דעה דתית. לא אמרתי מוות ליהודים/ערבים/רוסים או איזה קבוצה אחת.
    ושוב אני אומר לא אמרו להפסיק במיקרופון. כי אחרי הכל האחרים המשיכו לדבר על זה בצאט.
    איחול מוות למחבל זה לא דעה פוליטית אין פה שמאל ואין פה ימין. זה לאחל מוות לבנאדם שרוצח משהו אחר.
    וחוץ ממך שום אדמין לא דיבר במיקרופון כולם רושמים ב @@ [אפשר לבדוק בלוגים].
    ואתה גם יכול לבדוק לפני הימים שזה היה בזמן דיי כי אפשר לראות שגם הסיטי היו ב LR.
    הכל רשום בלוגים.
    שוב, "מוות לכל המחבלים" זה אמירה פוליטית לכל דבר לא משנה מה היו הכוונות להגיד את המשפט ולמי הוא פונה מבחינה דתית.

והיה אדמין שאמר במפורש לא לדבר על דעות פוליטיות, הוא לא רשם בצאט אלא הוא אמר במיק.

אחרי שהוא אמר את זה אף אחד לא המשיך להגיד דעות פוליטיות, אני הייתי שם והסתכלתי.
    Horse

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    שוב, "מוות לכל המחבלים" זה אמירה פוליטית לכל דבר לא משנה מה היו הכוונות להגיד את המשפט ולמי הוא פונה מבחינה דתית.

והיה אדמין שאמר במפורש לא לדבר על דעות פוליטיות, הוא לא רשם בצאט אלא הוא אמר במיק.

אחרי שהוא אמר את זה אף אחד לא המשיך להגיד דעות פוליטיות, אני הייתי שם והסתכלתי.
    אבל אתה מבין שהיו איתי גם עוד 2 שחקנים מהסיטי שדברו על זה. עוד פעם אני אומר שאתה האדמין היחיד שדיבר במיקרופון .שאר האדמינים השתמשו ב@@ כגון VOID ואדמין החדש בשם CHOPCHAP הזה.
    המצב שלי בקהילה היא לא להסתבך עם אדמינים או מעל. ככה שאני כן מקשיב לחוקים מאז הבאן האחרון שלי.
    אני שוב אומר שאתה האדמין היחיד שהתשמש בVOICE CHAT. אפשר לראות את זה גם בלוגים של השרת שאדמינים אחרים מדברים רק דרך ה @@.
    נערך לאחרונה על ידי SonkTheCoolGuy; 23.04.2017 בשעה 17:52.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.09.2013
    אבל אתה מבין שהיו איתי גם עוד 2 שחקנים מהסיטי שדברו על זה. עוד פעם אני אומר שאתה האדמין היחיד שדיבר במיקרופון .שאר האדמינים השתמשו ב@@ כגון VOID ואדמין החדש בשם CHOPCHAP הזה.
    המצב שלי בקהילה היא לא להסתבך עם אדמינים או מעל. ככה שאני כן מקשיב לחוקים מאז הבאן האחרון שלי.
    אני שוב אומר שאתה האדמין היחיד שהתשמש בVOICE CHAT. אפשר לראות את זה גם בלוגים של השרת שאדמינים אחרים מדברים רק דרך ה @@.
    אני לא שמעתי את האנשים האחרים ממשיכים לדבר על דעות פוליטיות, אם הם דיברו ויש לך רקורד לזה, תשלח לי ואטפל בזה.

וכן ישנם אדמינים שאין להם מיקרופון, היינו ארבעה אדמינים ולשלושה מתוכנו יש מיק.
    Horse

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    אני לא שמעתי את האנשים האחרים ממשיכים לדבר על דעות פוליטיות, אם הם דיברו ויש לך רקורד לזה, תשלח לי ואטפל בזה.

וכן ישנם אדמינים שאין להם מיקרופון, היינו ארבעה אדמינים ולשלושה מתוכנו יש מיק.
    void אין לו
    CHOPCHAP האדמין החדש אין לו
    לך יש
    ו פידלקסטרו היה AFK כל הזמן
    אני צריך רקורד שמוכיח שהיו איתי עוד 2 שחקנים שדברו על זה גם? אחרי הכל יש ארבעה אדמינים בשרת זאת העבודה שלכם.
    זה כבר 2 דברים לא נכונים שאתה אומר
    הראשון היה על זה שאמרת שזה היה בסיבוב רגיל מתי שזה היה בזמן דיי שוב פעם ניתן לבדוק את זה בלוגים של השרת
    והשני שלכל ה4 אדמינים היו מיקרופון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.09.2013
    void אין לו
    CHOPCHAP האדמין החדש אין לו
    לך יש
    ו פידלקסטרו היה AFK כל הזמן
    אני צריך רקורד שמוכיח שהיו איתי עוד 2 שחקנים שדברו על זה גם? אחרי הכל יש ארבעה אדמינים בשרת זאת העבודה שלכם.
    זה כבר 2 דברים לא נכונים שאתה אומר
    הראשון היה על זה שאמרת שזה היה בסיבוב רגיל מתי שזה היה בזמן דיי שוב פעם ניתן לבדוק את זה בלוגים של השרת
    והשני שלכל ה4 אדמינים היו מיקרופון.

לכן אני חוזר ואומר,

אני הייתי באותו זמן וראיתי הכל שם ואתה היחיד שהמשיך לדבר על דעות פוליטיות.
    ואותו האדמין שאמר לא לדבר על דעות פוליטיות במיק יצא כעבור זמן קצר.
    Horse

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017

לכן אני חוזר ואומר,

אני הייתי באותו זמן וראיתי הכל שם ואתה היחיד שהמשיך לדבר על דעות פוליטיות.
    ואותו האדמין שאמר לא לדבר על דעות פוליטיות במיק יצא כעבור זמן קצר.
    אני אשמח לקבל תשובה ממנהל השרת או מעליו אתה כל הזמן חוזר על אותם משפטים. למרות שאני אומר שוב שזה לא נכון ויש אפשרות לבדוק את הדברים שלי בעזרת שימוש הלוג של השרת הגייל. אני רוצה לציין שאתה אומר דברים לא נכון ובנוסף לא מתייחס לכל מה שאני רושם. בגלל זה אני מבקש ממך להפסיק להגיב ולחכות לתשובה ממנהל השרת או מעליו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    לאחר שיחה עם יוקי הכל טופל
    אפשר לנעול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    הנושא טופל בשרת הטימספיק,

אפשר לנעול.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+