תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: How Deep
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198319437588

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#11305

שם האדמין שנתן את הבאן: void edan

סיבת הבאן: הרג סיטי

התאריך שבו ניתן הבאן: 21.4.17

הערות נוספות: שיחקנו בפייסבוק מלך נבחר לסיטי אני יגיד את האמת לא שמעתי שאמרו הורג סיטי בבאן אבל אני יודע שכמעט כול פעם אומרים את זה ניכנסתי לנשקייה לקחת נשק מלך אמר "בוא ניראה מי הגבר שיהרוג אותי" ראיתי שחקן יורה לו ברגל אז אמרתי בטח יש לו גוד אין בעייה לדקור אותו אז נתתי לו דקירה חלשה פתאום בגלל שיש לי dmg שמוריד מלא ויצא לי דקירה של crit dmg באותה דקירה היא הורידה לו 99 והרגה אותו זה למה אני חושב שהבאן הזה צריך לרדת וכמו שאפשר לראות בבאן סורס שלי לא קיבלתי אפילו פעם אחת באן על הסיבה הזאת תודה והמשך יום טוב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2016
    היי רום אני האדמין שנתן לך את הבאן. מלך אמר את זה לפני שהראונד התחיל ולא רק הוא אמר גם אני אמרתי בנוסף הוא אמר שהוא רוצה לראות מי יהרוג אותו ואז אתה באת ודקרת אותו ,לא היית צריך להיות בנשקייה מלחתחילה.
    ג€‹שבת שלום!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    היי,
    אחדד את דבריו של האדמין שהגיב לפניי
    לא היית צריך להכנס לנשקייה מההתחלה כיוון שידעת שזה סליי.
    הבאן לא ירד וזאת מכיוון שלא הקשבת לאדמין מההתחלה
    המשך יום טוב.
    LordJerry - אחראי אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    אני באמת לא מבין מה הקטע שלכם לתפוס אנשים על דברים כאלה קטנים ובמיוחד אנשים שפעילים בשרת ומשחקים בו הרבה לפעמים אני באמת לא מבין אותכם אז הרגתי ct מה העניין ? ואיך אני אמור להבין מה האדמינים אומרים שיש כול כך הרבה רעש גם בטים ספיק גם בשרת זה ממש ניראה כאילו הם מחפשים לתת באנים.
    בוא אני יציג לך מקרה שקרה היום גם עידן הרג סיטי למה שאני יקבל עונש והוא לא יקבל עונש? בגלל שהוא אדמין...
    נערך לאחרונה על ידי HowDeep; 21.04.2017 בשעה 19:11.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    לא היה רעש, נתתי מיוט לכולם ואז אמרתי את זה ואחרי שמיהו ירה בי בזמן שאני בוחר אמרתי שאני LOW HP ושאני רוצה לראות שמישהו יהרוג אותי ואתה פשוט נכנסת והרגת אותי.

אתה יודע טוב מאוד את ההשלכות של הריגת נבחר בזמן שהוא בוחר ובמיוחד שיש לאחר מכן "יום מיוחד".

איך אתה רוצה שהוא יקבל עונש? הוא אדמין, ואם היה לך איזהו אמצעי לממש את מה שאתה אומר הוא היה מקבל עונש. אולי הסיטואציות היו שונות?
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 22.04.2017 בשעה 11:12.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אין סיבה לגרור את האשכול למריבות, כשאדמין מבקש משהו יש להקשיב לו ואין סיבה לנסות להרוג אותו.
    האשכול ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה