תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    21.04.2017
    שלום חברה
    רק רציתי להראות שיש אדמינים שמביאים באן סתם ומשנים את הסיבה כדי שישמע אמין לבאן.
    משחק RETAKE בשרת מפהINFERNO התחיל ראנוד עשיתי ספאון בבננה שהRETAKE היה על A, הלכתי מהבננה נכנסתי לMID קטן עולה ל HOUSE הולך לעשות RETAKE בזמן ששתי האנשים שאיתי מתו ( כולל האדמין).
    באמצע שאני מנסה לעשות את הRETAKE האדמין מתעצבן עלזה שהוא מת ואומר לי למה אתה עושה סיבובים במפה.

לא עשיתי שום סיבוב אז אמרתי לו סתם ככה כי באלי. כי הוא ראה שלא עשיתי שום סיבוב חוץ מלהגיע ל A מהבננה.
    אז האדמין אמר לי בטוח אמרתי לו כן איזה סבוב עשיתי אמר לי סבבה אתה תקבל באן מתחיל ראונד אחר אומר לי מוכן לקבל באן אמרתי לו כן הביא לי באן.
    כאילו לא מענין אותם להביא באנים על ימין ועל שמאל אני זוכר ב1.6 זה לא היה ככה אבל בסדר.

אלחה של אדמין אתה INFECTION אהבתי גם את הסיבה שכתבת "עושה סיבובים במפה ואומר לא מעניין אותי" באמת אחלה כמה חבל שיש מישהו כמוך שהוא אמדין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2007
    נכתב במקור על ידי DSTN
    שלום חברה
    רק רציתי להראות שיש אדמינים שמביאים באן סתם ומשנים את הסיבה כדי שישמע אמין לבאן.
    משחק RETAKE בשרת מפהINFERNO התחיל ראנוד עשיתי ספאון בבננה שהRETAKE היה על A, הלכתי מהבננה נכנסתי לMID קטן עולה ל HOUSE הולך לעשות RETAKE בזמן ששתי האנשים שאיתי מתו ( כולל האדמין).
    באמצע שאני מנסה לעשות את הRETAKE האדמין מתעצבן עלזה שהוא מת ואומר לי למה אתה עושה סיבובים במפה.

לא עשיתי שום סיבוב אז אמרתי לו סתם ככה כי באלי. כי הוא ראה שלא עשיתי שום סיבוב חוץ מלהגיע ל A מהבננה.
    אז האדמין אמר לי בטוח אמרתי לו כן איזה סבוב עשיתי אמר לי סבבה אתה תקבל באן מתחיל ראונד אחר אומר לי מוכן לקבל באן אמרתי לו כן הביא לי באן.
    כאילו לא מענין אותם להביא באנים על ימין ועל שמאל אני זוכר ב1.6 זה לא היה ככה אבל בסדר.

אלחה של אדמין אתה INFECTION אהבתי גם את הסיבה שכתבת "עושה סיבובים במפה ואומר לא מעניין אותי" באמת אחלה כמה חבל שיש מישהו כמוך שהוא אמדין.
    חבללסלףאתהדברים,כלראונדאתהעושהסיבוביםבמפהומחכהלהיש אראחרוןתמידכדישנצפהבך,המשכתעםהסיבוביםופשוטלאהפסקת בכל ראונד, והמשכת ובאותוראונד שהבומב ב A התחלת בננה והלכת מבננה ל T BASE > מידל קטן > HOUSE ולא למידל קטן ישר כמו שציינת ושכבר שרפת את כל הראונד ואני עוד שואל אותך תגיד מה הקטע של הסיבובים למה אתה עושה אותם אתה עוד עונה לי "
    אמרתי לו סתם ככה כי באלי"
    סתם ככה כי בא לך,מה אני אמור להבין מזה? אתה עוד שורף את עצמך.
    לפעם הבאה תפתח בפורום תלונות
    נערך לאחרונה על ידי infection11; 21.04.2017 בשעה 03:14.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.04.2014
    היי שלום , אני מנהל השרת .
    אתה לא יכול לעשות את כל הסיבובים האלו במפה , אתה הורס את הריטייק לאלו שאיתך בCT ועוד במפה קשה לריטייק כמו INFERNO
    בנוסף לכך אתה מתעכב למצב של עד לשנייה האחרונה כך שנגמר הזמן לנצח את הראונד ולעבור לטרור .
    הבאן מוצדק .
    ננעל
    .00:55 - jAGUAR: אתה יודע אחי
    00:55 - jAGUAR: הידיים שלי קפואות
    00:55 - jAGUAR: אז הכנסתי אותם לביצים
    00:55 - jAGUAR: שיתחממו
    00:55 - jAGUAR: ועכשיו אני לא יודע מה יותר
    00:55 - jAGUAR: קר לי בביצים או חם לי בידיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר