תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    20.04.2017
    אז היי, אני שחקן המשחק בסרברים של ויגיימס כבר המון שנים, בין עם ב-1.6 או ב-CSGO, ואף פעם לא התאכזבתי כמו שהתאכזבתי היום.
    למה אני מאוכזב ?
    שרת הקזואל שונה לשרת קזואל רק של DD2, וזה דבר מחפיר הלא מתחשב בשחקני הקהילה. מפה אחת במשך 24/7, זה דבר שמבייש את הקהילה הגדולה בישראל, ובכלל לא מתאים. מראה על זלזול בשחקני הקהילה.
    אני מבין שיש הרבה שחקנים שרוצים לשחק DD2, אבל האם כל השחקנים רוצים ? האם עשיתם חישוב אחוזים ? סקר ? האם הודעתם על הסקר (אם יש) ? או שהלכתם לפי כמה ילדים שפה ושם זרקו "למה שלא יהיה רק DD2, היא המפה הכי מבוקשת" ?
    כשביקשתי תשובות ענו לי שהחלטה זו היא דבר הזמני ואינו קבוע, אלא בגדר ניסיון. אין בעיה בכלל ! אך ניסיון אמור להיות כמה ימים ולא שבוע. ואם כבר החלטתם לנסות, מדוע שלא תפתחו שרת(גם זמני אם כבר) שיש בו את כל המפות, למעון השחקנים האחרים, וחשוב לציין הרבים, הרוצים שלל מפות וגיוון החשוב לקהילה זו ?
    אינני אומר שדבר זה הוא לא נכון, ואינני אומר שחשוב להשתיק את דעות האחרים, אך אתם צריכים להיות בשני הצדדים.
    אם אתם מודעים לזה שיש אוכלוסייה מסויימת הרוצה רק DD2, אז תעשו סרבר רק של DD2. אך לא לשנות את אותו סרבר קזואל המצליח ל-DD2, אלא שני סרברים.
    החלטה זו פוגעת בשחקנים העושים את ויגיימס למה שהיא- לגדולה ומצליחה.
    ואם כבר מדברים על פגיעה עצמית מצד ויגיימס..האם ראיתם את הסרבר לאחרונה ? מאז ששחקני הקהילה קלטו והבינו שסרבר זה הולך לכיוון אחד, של מפה אחת, של קול אחד, הם הלכו לסרברים אחרים. הם הלכו ל- Surf, Bhop, Retakes ול-Arena.
    אם לא הבנתם, מדובר בחלק גדול, נכבד ומשמעותי לסרבר זה. איך אני יודע ?
    עד לפני שבוע, הסרבר היה מלא באנשים, בבוקר, בצהריים ובערב. בימי שבת ובערבים הסרבר היה בכלל מלא ולא היה ניתן להיכנס אליו, אלא לחכות כמה דקות.
    אך כיום ? כיום, הסרבר יחסית ריק למה שהיה, וגם כשהוא מלא לגמרי, הוא מתרוקן מהר מהרגיל. הרבה יותר מהרגיל.
    לאנשים משעמם ונמאס כל יום אותה מפה.
    כראייה, היה אפשר לראות את הסרבר כאשר הוחלפה סוף כל סוף המפה DD2, בפעם הראשונה, והסרבר היה מלא לגמרי, היה צריך לחכות כדי להיכנס. הצבע חזר לעיניים של שחקני הקהילה. אבל לצערי, דבר זה לא נמשך הרבה. אחרי שהמשחק הסתיים, והמפה הוחלפה ל-DD2, הסרבר לאט לאט התרוקן. עד התוצאה 4:6, כבר לא היו אנשים, יותר מ-15 אנשים התנתקו מהשרת.
    כמו שכבר נאמר, דבר זה פוגע בויגיימס, ואם אף אחד לא יקום ויעשה משהו, השרת יפול לאט לאט, ולא בגלל דידוסים, אלא בגלל כמות שחקנים ואי עניין.
    אתם באמת רוצים ששרת הקזואל יפסיק לעבוד כמו שקרה לפני שנה וחצי-שנתיים, בדיוק בשיא שלו ?

אני מבקש, בכל לשון של בקשה, אנא, הפסיקו עם זה, וקחו אחת מעצותיי הנ"ל כדי שלא תאבדו שחקנים על כלום ושום דבר. זה לטובת כולם, ואף אחד לא יפגע מזה, בניגוד לעכשיו.

תודה,
    שחקן שחשוב לו.

**כל מה שכתבתי נאמר לאחר בירורים עם אדמינים, שחקנים וראייה ממושכת בסרבר. אין בכוונתי לפגוע באף אחד או ליצור הרגשה מאיימת. אני באמת מקווה שאוביל לשינוי בשביל כולם, והאמת ? שינוי לא כזה גדול.**
    נערך לאחרונה על ידי Kristou; 20.04.2017 בשעה 18:47.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    ערב טוב.

אתמקד על השאלות שלך בכל סעיף כדי שלא יחזרו על עצמם בעתיד.

המפה של השרת קזואל שונתה לde_dust2 עקב חוסר פעילות, שנגרם בגלל שאנשים לא מכירים את המפות כמו שצריך, הפעילות של השרת ירדה ברמה מטורפת אין ספק שהיו רגעים שהשרת היה מלא כאשר שינו למפות שונות.

עוד לא היה יום, מבדיקות שבדקנו, שהשרת היה פעיל מהבוקר עד הלילה, תמיד היו ויהיו רגעים שהשרת יתרוקן, ואז יחזור לעצמו אחרי כמה זמן.

וגם אל תשכח שהיה חג. שנתן פוש רציני שגרם לעליה בפעילות של השרת יותר מהרגיל.
    אבל ברגע שהחגים והחופשים נגמרים, המפה הכי מובילה שמושכת אנשים לשרת זאת De_dust2.
    ובכל העולם המפה הכי מובילה זאת de_dust2.

בהתחלה ששיניתי את השרת שיהיו את כל סוגי המפות שנמצאות כרגע בתחרותי התחלתם להתלונן, עד שהתרגלתם אליהם.
    כל שינוי שנגרם בקהילה, אתם ישר מתלוננים.
    ואין ספק שתמיד יהיו אנשים שירצו מפות אחרות, בגלל זה בסופשים אני אתן את האופצייה להעביר למפה אחרות.

כל שינוי שקורה בקזואל הוא זמני עד שמקבלים תוצאות סופיות, אין לזה זמן משוער.
    הכל בגדר הניסיון, ואי אפשר לקבל תוצאות לאחר יום יומיים של השינוי.
    ומאז ששינינו את המפה לde_dust2 הפעילות של השרת עלתה ברמה.
    ואין צורך בעוד שרת כי יש גם את השרתי retakes.
    אז אין לי מושג על מה אתה מדבר כשאתה אומר השרת לא פעיל בכלל.
    השרת רק תופס תאוצה.

מאז תקופת 1.6 CS:S וCS:GO השרת קזואל(פאבליק) שהיה הכי מצליח זה היה כאשר היית בו המפה de_dust2.

וכמו שאמרתי בסופ"שים יהיה VOTE MAP אשר יתן לכם את האופצייה להחליף מפה.

השרת ישאר כמו שהוא עד להודעה חדשה.

עדכונים לגבי השרת:
    *הזאוס חזר עם הגבלה 2 לCT
    *הAutoSniper נמחק לחלוטין

תמיד יהיו שינויים, תבואו עם ראש פתוח בלי להתלונן יותר מידי, כדי להגיע לשרת מושלם צריך לנסות את כל האופציות.

אם יש לכם רעיונות בשביל השרת, אשמח לשמוע בשביל שיפור השרת.
    האשכול ישאר פתוח בשביל לשמוע מה עוד יש לכם להגיד.
    נערך לאחרונה על ידי xMiisha; 20.04.2017 בשעה 22:16.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2017
    נכתב במקור על ידי xMiisha
    ערב טוב.

המפה של השרת קזואל שונתה לde_dust2 עקב חוסר פעילות, שנגרם בגלל שאנשים לא מכירים את המפות כמו שצריך, הפעילות של השרת ירדה ברמה מטורפת אין ספק שהיו רגעים שהשרת היה מלא כאשר שינו למפות שונות.

עוד לא היה יום, מבדיקות שבדקנו, שהשרת היה פעיל מהבוקר עד הלילה, תמיד היו ויהיו רגעים שהשרת יתרוקן, ואז יחזור לעצמו אחרי כמה זמן.

אבל ברגע שהחגים והחופשים נגמרים, המפה הכי מובילה שמושכת אנשים לשרת זאת De_dust2.

בהתחלה ששיניתי את השרת שיהיו את כל סוגי המפות שנמצאות כרגע בתחרותי התחלתם להתלונן, עד שהתרגלתם אליהם.
    ואין ספק שתמיד יהיו אנשים שירצו מפות אחרות, בגלל זה בסופשים אני אתן את האופצייה להעביר למפה אחרות.

השרת רק תופס תאוצה.

מאז תקופת 1.6 CS:S וCS:GO השרת קזואל(פאבליק) שהיה הכי מצליח זה היה כאשר היית בו המפה de_dust2.

עדכונים לגבי השרת:

תמיד יהיו שינויים, תבואו עם ראש פתוח בלי להתלונן יותר מידי, כדי להגיע לשרת מושלם צריך לנסות את כל האופציות.

אני באמת לא מבין למה לעשות שכולם יהיו מרוצים ויהנו עם עוד שרת שיהיו בו את כל המפות.
    מה זה בסופשים רק תהיה האפשרות ? אתה שומע את עצמך ?
    חשבתי שהמפות טמועות במשחק כבר ולא צריך לבקש אותן.
    מה אני אגיד לך..אתם הדפוקים. התחרות בין הקהילות עולה והולכות להיפתח המון קהילות חדשות.
    ואתם ? שמים על זה ז*ן. במקום לעשות הכל כדי שיהנו אתם מורידים דברים שאף אחד לא התלונן עליהם.
    עוזב נו..לא ציפיתי שאקבל תשובה כנה, לפחות לא ממך. אני אסיים ואומר, תיזהרו. כמו שאמרתי, המון קהילות נפתחות, כל קהילה יכולה לגרום לכם לנפילה, ותאמין לי- אתה הולך בכיוון אחד.
    אתה באמת לא מנהל שרת בשבילי, אתה סתם אדמין. אתה עוד אחד שנתנו לו טיפת כח בידיים והשתן עולה לו לראש.
    אל תטרח לצטט אותי עוד פעם. לא יצא מזה כלום.
    אל תשכח שכל חיסרון בקהילה אחת, הופך ליתרון בשנייה.
    שיהיה לך ערב טוב,
    שחקן שכבר לא איכפת לו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2017
    נכתב במקור על ידי xMiisha
    ערב טוב.

השרת רק תופס תאוצה.

עדכונים לגבי השרת:

אה ודרך אגב, איך אתה בכלל מעז להגיב ? אתה בקושי מחובר למה שקורה בשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Kristou
    אני באמת לא מבין למה לעשות שכולם יהיו מרוצים ויהנו עם עוד שרת שיהיו בו את כל המפות.
    מה זה בסופשים רק תהיה האפשרות ? אתה שומע את עצמך ?
    חשבתי שהמפות טמועות במשחק כבר ולא צריך לבקש אותן.
    מה אני אגיד לך..אתם הדפוקים. התחרות בין הקהילות עולה והולכות להיפתח המון קהילות חדשות.
    ואתם ? שמים על זה ז*ן. במקום לעשות הכל כדי שיהנו אתם מורידים דברים שאף אחד לא התלונן עליהם.
    עוזב נו..לא ציפיתי שאקבל תשובה כנה, לפחות לא ממך. אני אסיים ואומר, תיזהרו. כמו שאמרתי, המון קהילות נפתחות, כל קהילה יכולה לגרום לכם לנפילה, ותאמין לי- אתה הולך בכיוון אחד.
    אתה באמת לא מנהל שרת בשבילי, אתה סתם אדמין. אתה עוד אחד שנתנו לו טיפת כח בידיים והשתן עולה לו לראש.
    אל תטרח לצטט אותי עוד פעם. לא יצא מזה כלום.
    אל תשכח שכל חיסרון בקהילה אחת, הופך ליתרון בשנייה.
    שיהיה לך ערב טוב,
    שחקן שכבר לא איכפת לו.
    אה ודרך אגב, איך אתה בכלל מעז להגיב ? אתה בקושי מחובר למה שקורה בשרת.
    לא מבין למה לדבר בצורה כזאת המנהל שרת ענה לך יפה ובכבוד ואני לא מצליח להבין איך פירשת את מה שהוא אמר בשביל להגיע לתשובה כזאת...

בגלל שבכל זאת האשכול נכתב בצורה יפה ומכבדת עד להודעות הנוספות שלך אני יענה לך למרות הדרך שאתה מדבר למישה וחוסר ההתייחסות שלך לכל מה שהוא רשם...

השינוי לDUST2 (שהייתה המשוחקת ביותר מ85% משאר המפות בשרת) הועלה משחקנים בשרת עצמו ולא החלטה של מנהל השרת שדווקא אהב את זה שיש הרבה מפות וגם יודע לשחק בכולם... בגלל בקשות חוזרות החלטנו לתת הזדמנות כדי לראות את התגובות של השחקנים. הבדיקה תהיה עד שבוע הבא ביום חמישי (27/4/2017) שבסופו ההחלטה האם להשאיר את השרת DUST2 או להשאיר אותו עם כלל המפות שהיו משוחקות בעבר. שרת הCasual הוא שרת דינאמי שמכליל בתוכו שחקני קלאבים ותחרותי כאחד ולכן צריך לקחת בחשבון את הדעות של כולם, כמו שאתה רוצה שנתייחס אליך ככה גם אחרים מצפים שנתייחס אליהם. עד לאשכול זה לא שמעתי תלונות על הורדת המפות בשרת ובגלל שאנחנו יודעים שיש שחקנים שכן אוהבים את המפות האחרות יש אופציה שבעל גישות יעשה Vote ויחליף מפה. בכל מקרה הנושא ישקל ותערך הצבעה בנושא בפורום. מקווה שקיבלת את התשובה ומקווה שבפעמים הבאות תגיב בצורה קצת יותר מכבדת...
    לגבי כמות השחקנים, אתה צריך להבין שבגלל ששחקנים היו בחופש השרתים היו מלאים באופן חריג וזאת הסיבה שהשרת היה מלא מאוד ולא בגלל המפות. אם תבדוק לפני החג השרת היה בירידה למרות שכלל המפות היו בשרת.
    בכל מקרה אני משאיר את האשכול פתוח ובמידה ושחקנים נוספים מעוניינים להגיב אני אשמח לשמוע.
    שבת שלום
    שתף ב-Google+

וואלה אין על המפה de_dust2 הכי קל לשחק בה היא מזכירה אווירה של ישראל מדבר כזה חום צחיח שכזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.08.2015
    לפי מה שאני רואה , הפעילות בשרת עלתה בהרבה.
    כול פעם הייתי נכנסת לשרת הייתה המפה inferno או כול מפה אחרת ושיחקו בה שישה אנשים בקושי והיו מבקשים ממני להחליף מפה.
    כרגע דסט2 ישאר מהסיבה שזה מושך יותר אנשים לשרת ואפילו בשעות הלילה הפעילות מוגברת לעומת השבוע הקודם שהשרת היה ריק.
    כמובן שדסט2 לא ישאר לתמיד , אנחנו נוהגים לגוון ולעשות vote למפות אחרות.

מישה ואני פתוחים לרעיונות ולהצעות שלכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.11.2016
    עיר
    אריאל
    אחלה מפה שבעולם
    de_dust2
    כול הנאמר קדוש
    R.g
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נא לא להגיב באשכול אם אתם בעד המטרה פה זה לראות מה אנשים אחרים רוצים להגיד על המפה. בהמשך תעלה לפורום הצבעה בנושא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2017
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    לא מבין למה לדבר בצורה כזאת המנהל שרת ענה לך יפה ובכבוד ואני לא מצליח להבין איך פירשת את מה שהוא אמר בשביל להגיע לתשובה כזאת...

בגלל שבכל זאת האשכול נכתב בצורה יפה ומכבדת עד להודעות הנוספות שלך אני יענה לך למרות הדרך שאתה מדבר למישה וחוסר ההתייחסות שלך לכל מה שהוא רשם...

השינוי לDUST2 (שהייתה המשוחקת ביותר מ85% משאר המפות בשרת) הועלה משחקנים בשרת עצמו ולא החלטה של מנהל השרת שדווקא אהב את זה שיש הרבה מפות וגם יודע לשחק בכולם... בגלל בקשות חוזרות החלטנו לתת הזדמנות כדי לראות את התגובות של השחקנים. הבדיקה תהיה עד שבוע הבא ביום חמישי (27/4/2017) שבסופו ההחלטה האם להשאיר את השרת DUST2 או להשאיר אותו עם כלל המפות שהיו משוחקות בעבר. שרת הCasual הוא שרת דינאמי שמכליל בתוכו שחקני קלאבים ותחרותי כאחד ולכן צריך לקחת בחשבון את הדעות של כולם, כמו שאתה רוצה שנתייחס אליך ככה גם אחרים מצפים שנתייחס אליהם. עד לאשכול זה לא שמעתי תלונות על הורדת המפות בשרת ובגלל שאנחנו יודעים שיש שחקנים שכן אוהבים את המפות האחרות יש אופציה שבעל גישות יעשה Vote ויחליף מפה. בכל מקרה הנושא ישקל ותערך הצבעה בנושא בפורום. מקווה שקיבלת את התשובה ומקווה שבפעמים הבאות תגיב בצורה קצת יותר מכבדת...
    לגבי כמות השחקנים, אתה צריך להבין שבגלל ששחקנים היו בחופש השרתים היו מלאים באופן חריג וזאת הסיבה שהשרת היה מלא מאוד ולא בגלל המפות. אם תבדוק לפני החג השרת היה בירידה למרות שכלל המפות היו בשרת.
    בכל מקרה אני משאיר את האשכול פתוח ובמידה ושחקנים נוספים מעוניינים להגיב אני אשמח לשמוע.
    שבת שלום
    עניתי לו בכבוד ובאמת.
    לפעמים האמת לא מכבדת, אין מה לעשות. וד"א, ההודעה הזו נאמרה ע"י אחד האדמינים בשרת, אני רק ציטטתי אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2017
    נכתב במקור על ידי yarden123123123
    וואלה אין על המפה de_dust2 הכי קל לשחק בה היא מזכירה אווירה של ישראל מדבר כזה חום צחיח שכזה
    כמעט מצחיק, כמעט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2017
    לא ידעתי ששתן יכול לעלות למשהו לראש, בטח היה קשה מאוד להגיעה למסכנה המדעית הזאת.

בכל מקרה שמתי לב שכל שחקני שרת הפאבליק "שאכפת להם מהשרת" יש פיצול אישיות ממש מדהים אני חייב לומר.

פעם אתם בוכים שכולם עם AWP בT SPAWN ואז כשמנסים לסדר את זה אתם בוכים שאתם לא יכולים לקנות AWP. (כי 4 AWP בקבוצה זה ממש קצת).

שלא נדבר על שחקני ה-ZEUS, הדבר הכי מדובר בשרת. שכל פעם שהורגים אותכם איתו חוץ מלקלל ולקבל עצבים על אותו שחקן אם זה בלב או במשחק לא יוצא שום דבר. אבל, כשמורידים אותו מהשרת ואז מחזירים אותו ומגבילים גם אותו זה גם לא טוב.

חוץ מלהתלוננן על משהו חדש כל שבוע ולרדת עד כמה שהשרת מסריח וגרועה אתם לא עושים משהו מיוחד.

כרגע המפה הראשית של השרת היא DUST2 ואני אישית לא רואה שזה פוגע בכמות השחקנים בשרת אז את העובדות השגויות שלך אל תספר פה ותבדוק את המקורות שלך לפני.

"השרת התרוקן כשהחזירו לדאסט" אה נכון למה לפני זה פשוט כל פעם שהחליפו מפה כולם פשוט היו מרותקים לכיסא ופשוט נהנו מכל המפות.

תפסיק לדבר שטויות ולשחק אותה צדיק שמבין הכל. זה המצב שהמנהלים קיבלו על עצמם, אתה לא רוצה להתמודד עם זה? זאת כבר בעיה שלך. תאמין לי שאם יראו שזה מה שפוגע בשרת, השרת יוחזר לקדמותו.

"
    אל תטרח לצטט אותי עוד פעם. לא יצא מזה כלום."
    אשמח להשתמש במשפט הזה גם. תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2017
    נכתב במקור על ידי MAKSUS
    לא ידעתי ששתן יכול לעלות למשהו לראש, בטח היה קשה מאוד להגיעה למסכנה המדעית הזאת.

בכל מקרה שמתי לב שכל שחקני שרת הפאבליק "שאכפת להם מהשרת" יש פיצול אישיות ממש מדהים אני חייב לומר.

פעם אתם בוכים שכולם עם AWP בT SPAWN ואז כשמנסים לסדר את זה אתם בוכים שאתם לא יכולים לקנות AWP. (כי 4 AWP בקבוצה זה ממש קצת).

שלא נדבר על שחקני ה-ZEUS, הדבר הכי מדובר בשרת. שכל פעם שהורגים אותכם איתו חוץ מלקלל ולקבל עצבים על אותו שחקן אם זה בלב או במשחק לא יוצא שום דבר. אבל, כשמורידים אותו מהשרת ואז מחזירים אותו ומגבילים גם אותו זה גם לא טוב.

חוץ מלהתלוננן על משהו חדש כל שבוע ולרדת עד כמה שהשרת מסריח וגרועה אתם לא עושים משהו מיוחד.

כרגע המפה הראשית של השרת היא DUST2 ואני אישית לא רואה שזה פוגע בכמות השחקנים בשרת אז את העובדות השגויות שלך אל תספר פה ותבדוק את המקורות שלך לפני.

"השרת התרוקן כשהחזירו לדאסט" אה נכון למה לפני זה פשוט כל פעם שהחליפו מפה כולם פשוט היו מרותקים לכיסא ופשוט נהנו מכל המפות.

תפסיק לדבר שטויות ולשחק אותה צדיק שמבין הכל. זה המצב שהמנהלים קיבלו על עצמם, אתה לא רוצה להתמודד עם זה? זאת כבר בעיה שלך. תאמין לי שאם יראו שזה מה שפוגע בשרת, השרת יוחזר לקדמותו.

אשמח להשתמש במשפט הזה גם. תודה.
    מצחיק שכל מי שהגיב לי עד עכשיו חוץ משניים הם חברים של אותו מנהל שרת. חברים טובים.
    אתה ממש לא אובייקטיבי מר מקס, וגם בינינו ? לא ממש מצחיק 0_0
    "זה המצב שהמנהלים קיבלו עם עצמם", אתה אומר. אבל זה רק מנהל אחד שלא מקשיב לאף אחד ומקבל החלטות לפי דעתו, החלטות גרועות.
    אני באמת מקווה ש-FXP יפתחו כבר את הקהילה, כולם כבר מחכים.
    עד אז, תמשיכו לזיין תשכל ולשים זין על כולם כי..מה איכפת לכם ? אתם הקהילה הכי גדולה וחזקה כרגע.
    אבל תאמין לי, כשיקימו את קהילת FXP, אף קהילה וגם לא אתם, תוכלו להתמודד איתה. התקציב והמשאבים יהיו פי 2 על שלכם, האחסון יהיה הטוב ביותר ואין ספק שהאדמינים והמנהלי שרת- יהיו יותר טובים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    מצחיק שכל מי שהגיב לי עד עכשיו חוץ משניים הם חברים של אותו מנהל שרת. חברים טובים.
    אתה ממש לא אובייקטיבי מר מקס, וגם בינינו ? לא ממש מצחיק 0_0
    "זה המצב שהמנהלים קיבלו עם עצמם", אתה אומר. אבל זה רק מנהל אחד שלא מקשיב לאף אחד ומקבל החלטות לפי דעתו, החלטות גרועות.
    אני באמת מקווה ש-FXP יפתחו כבר את הקהילה, כולם כבר מחכים.
    עד אז, תמשיכו לזיין תשכל ולשים זין על כולם כי..מה איכפת לכם ? אתם הקהילה הכי גדולה וחזקה כרגע.
    אבל תאמין לי, כשיקימו את קהילת FXP, אף קהילה וגם לא אתם, תוכלו להתמודד איתה. התקציב והמשאבים יהיו פי 2 על שלכם, האחסון יהיה הטוב ביותר ואין ספק שהאדמינים והמנהלי שרת- יהיו יותר טובים.
    סבבה, בגלל שאתה מפרסם קהילה האשכול ננעל אתה סתם מחפש על מה להתעצבן ולדחוף קהילות מתחרות שעוד מעט נפתחות.
    שתף ב-Google+

הרשמה