תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    13.02.2016
    עיר
    מרכז
    צהריים טוב קהילת Vgames.

בזמן האחרון הפיקאפים פעלו בצורה מטורפת ואני רוצה להמשיך זאת!
    יש אתר חדש ויש המון שחקנים חדשים מדי יום ומזמין את כולכם לבוא ולשחק! 3 שרתים עומדים לרשותכם מוכנים למשחקים.

פרטים על הפיקאפים: https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1582706

הסבר על האתר בפוסט למעלה ^^

בהצלחה ותודה לכולם!
    סשה/Loxie
    ^^

לא נכשלתי, רק מצאתי 10,000 דרכים שלא יעבדו.

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    יצא לי לשחק בכמה פיקאפים בזמן האחרון, לא נהנתי לשחק שם, מלא טרולרים וילדים שסתם צוחקים שלא מצחיק, לא מקשיבים לחברים שלהם בקבוצה עושים מה שבא להם והורסים לאחרים.
    אם תוכלו לסדר סרבר של פיקאפים אחד לטובת קבוצות של חברים שרוצים לעשות פיקאפ ביחד בלי שכל מיני קונדסונים יהרסו להם זה יהיה סבבה.
    (במילים אחרות, להשתמש בסרברים שלכם כמו ב Popflash )

הצטרף בתאריך
    11.08.2011
    נכתב במקור על ידי Prana
    יצא לי לשחק בכמה פיקאפים בזמן האחרון, לא נהנתי לשחק שם, מלא טרולרים וילדים שסתם צוחקים שלא מצחיק, לא מקשיבים לחברים שלהם בקבוצה עושים מה שבא להם והורסים לאחרים.
    אם תוכלו לסדר סרבר של פיקאפים אחד לטובת קבוצות של חברים שרוצים לעשות פיקאפ ביחד בלי שכל מיני קונדסונים יהרסו להם זה יהיה סבבה.
    (במילים אחרות, להשתמש בסרברים שלכם כמו ב Popflash )
    this

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    זה קיים בסגנון שונה מעט.
    ראו בקישור הזה את הנושא : https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1582495

בכל אופן, אין סיבה בעולם שמישהו יעשה טרולים/צחוקים במהלך הפיקאפ.

שחקנים כאלה לא נכנסים לשרתי הפיקאפ אצלי ונמצאים בבאן.
    עדין קרה לכם בזמן האחרון? תגידו למריץ והוא יטפל. לא טיפל? אני אטפל.

פיקאפ זה עניין תחרותי בצורה קטנה ונעימה ואין סיבה שאף ילד לא יקח זאת ברצינות.
    מוזמנים לחזור ולנסות, ואם יהיו בעיות אני כל הזמן בטיימספיק.

זה שאני קצת עסוק יותר בנושא התחרויות לא אומר שאני מזניח את שרתי הפיקאפ.

חושבים שאתם יכולים לעזור? מוזמנים להגיש בקשה להיות מריץ בשלושת השרתים ומנהל שרתי הפיקאפ ישקול זאת.
    קישור לבקשה להיות מריץ בשרתי הפיקאפ נמצא כאן
    כך תוכלו לטפל בבעיות בעצמכם, להריץ בעצמכם, וכן לקבל ממני אישור מדיי פעם לפיקאפ סגור אין לי עם זה בעיה כל עוד אתם יודעים לעשות זאת בצורה יפה.

הצטרף בתאריך
    08.06.2013
    נכתב במקור על ידי 1slot
    זה קיים בסגנון שונה מעט.
    ראו בקישור הזה את הנושא : https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1582495

בכל אופן, אין סיבה בעולם שמישהו יעשה טרולים/צחוקים במהלך הפיקאפ.

שחקנים כאלה לא נכנסים לשרתי הפיקאפ אצלי ונמצאים בבאן.
    עדין קרה לכם בזמן האחרון? תגידו למריץ והוא יטפל. לא טיפל? אני אטפל.

פיקאפ זה עניין תחרותי בצורה קטנה ונעימה ואין סיבה שאף ילד לא יקח זאת ברצינות.
    מוזמנים לחזור ולנסות, ואם יהיו בעיות אני כל הזמן בטיימספיק.

זה שאני קצת עסוק יותר בנושא התחרויות לא אומר שאני מזניח את שרתי הפיקאפ.

חושבים שאתם יכולים לעזור? מוזמנים להגיש בקשה להיות מריץ בשלושת השרתים ומנהל שרתי הפיקאפ ישקול זאת.
    קישור לבקשה להיות מריץ בשרתי הפיקאפ נמצא כאן
    כך תוכלו לטפל בבעיות בעצמכם, להריץ בעצמכם, וכן לקבל ממני אישור מדיי פעם לפיקאפ סגור אין לי עם זה בעיה כל עוד אתם יודעים לעשות זאת בצורה יפה.

ביום שהפיקאפ יורץ בצורה מקצועית ולא על ידי מריצים שהם מקסימום בני 13 שצוחקים עם חברים שלהם במשחק, אולי הפיקאפ בעצמו יהיה מקצועי ויבואו מריצים רציינים ועוד שחקנים טובים ביחד איתם. בנתיים זה בדיחה.

הצטרף בתאריך
    13.02.2016
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי Xivi
    ביום שהפיקאפ יורץ בצורה מקצועית ולא על ידי מריצים שהם מקסימום בני 13 שצוחקים עם חברים שלהם במשחק, אולי הפיקאפ בעצמו יהיה מקצועי ויבואו מריצים רציינים ועוד שחקנים טובים ביחד איתם. בנתיים זה בדיחה.
    כמו ש1SLOT למעלה אמר "
    קישור לבקשה להיות מריץ בשרתי הפיקאפ נמצא
    כאן
    כך תוכלו לטפל בבעיות בעצמכם, להריץ בעצמכם, וכן לקבל ממני אישור מדיי פעם לפיקאפ סגור אין לי עם זה בעיה כל עוד אתם יודעים לעשות זאת בצורה יפה."
    אם יש בעיות ואתה חושב שאתה יכול להיות יותר טוב אתה יכול להגיש בקשה..
    אם יש בעיות אתה יכול לפתוח פורום תלונה על מריצים, אבל משום מה אני לא רואה דברים כאלה, תאמין לי אני גם לא יודע בן כמה אתה אבל אני יכול להגיד לך שבני 13 אין כאן.
    אז להבא, חושב אתה יכול להיות יותר טוב? אתה פעיל? תגיש בקשה
    סשה/Loxie
    ^^

הצטרף בתאריך
    20.11.2010
    אני מעוניין לנסות לשחק קצת אחרת אחרי 14 שנים ב-cs אני צריך קצת הסבר ועזרה איך זה קורה.
    תודה רבה...

הצטרף בתאריך
    13.02.2016
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי RONILESHEM
    אני מעוניין לנסות לשחק קצת אחרת אחרי 14 שנים ב-cs אני צריך קצת הסבר ועזרה איך זה קורה.
    תודה רבה...
    דבר ראשון ברוך הבא!
    בקשר לאיך שמתחיל משחק או כל דבר אחר, כל תהליך, הכל אפשר למצוא פה: https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1582706
    מאוד מקווה שתבוא ותהנה כמה שאפשר בהצלחה.
    סשה/Loxie
    ^^

הצטרף בתאריך
    20.11.2010
    תודה רבה

הרשמה