תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    עיר
    חיפה
    Vgames, אתר הגיימינג הגדול בישראל והמוביל בתחום הספורט האלקטרוני (esports), יחד עם Lenovo ומותג Legion, מובילת שוק מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק הגיימרים שמחים להכריז היום על שיתוף פעולה שנתי לפיתוח וחיזוק תחום הגיימינג ובעיקר תחום הספורט האלקטרוני בישראל.

המשך: https://www.vgames.co.il/article/24160.html

עוד פרטים יגיעו אליכם בקרוב.
    לפניות: [email protected]

הצטרף בתאריך
    17.03.2016
    נשמע מבטיח, בהצלחה
    ג€‹

הצטרף בתאריך
    05.11.2015
    עיר
    צפון
    לא בא לזלזל כל הכבוד!. אבל לדעתי בשנה האחרונה כבר עקפו אותכם מי בחינה של להיות המובילים בפיתוח תחרויות של כל המשחקים לא רק cs. אז מוביל זה לא בדיוק..

הצטרף בתאריך
    05.04.2015
    נכתב במקור על ידי SoniaBoniav1
    לא בא לזלזל כל הכבוד!. אבל לדעתי בשנה האחרונה כבר עקפו אותכם מי בחינה של להיות המובילים בפיתוח תחרויות של כל המשחקים לא רק cs. אז מוביל זה לא בדיוק..
    +1

הצטרף בתאריך
    25.08.2015
    תכלס

הצטרף בתאריך
    06.04.2017
    +2
    יאלה חברים תנו בפלוסים

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Insanez23
    +1
    נכתב במקור על ידי Unlisted
    תכלס
    נכתב במקור על ידי sergushiJ
    +2
    יאלה חברים תנו בפלוסים
    עדיין בתחרויות הכמות שרצה בVGAMES גבוהה פי כמה וכמה משאר המקומות היחסים בפעילויות מול המתחרה המוביל הוא 1:25... שלא נדבר על אתר, פורום ושרתי משחק שפועלים באופן שותף. בכל מקרה רציתם טורנירים רציניים באופן שותף וזה מה שעושים עכשיו, אז במקום להתרכז בשטויות תזרקו מילה טובה ותתרכזו בעיקר.

בכל מקרה בהצלחה לכל המשתתפים פרטים נוספים בקרוב.

הצטרף בתאריך
    05.08.2016
    עיר
    PT/M
    gratz

הצטרף בתאריך
    29.03.2016
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    עדיין בתחרויות הכמות שרצה בVGAMES גבוהה פי כמה וכמה משאר המקומות היחסים בפעילויות מול המתחרה המוביל הוא 1:25... שלא נדבר על אתר, פורום ושרתי משחק שפועלים באופן שותף. בכל מקרה רציתם טורנירים רציניים באופן שותף וזה מה שעושים עכשיו, אז במקום להתרכז בשטויות תזרקו מילה טובה ותתרכזו בעיקר.

טורנירים רציניים אתה מתכוון לנייטקאפים ?

הצטרף בתאריך
    17.03.2016
    נכתב במקור על ידי sarsur
    --
    היו כמה לאנים, וטורנירים בחגים, בכל אופן.. זה לא סוד שעקפו את vgames מבחינת האירועים ב esports, אבל במקום לעקוץ אפשר לזרוק מילה טובה, זה לא יזיק לראות את VGAMES משתפים פעולה עם גורמים אחרים וחוזרים לתחום..
    ג€‹

הצטרף בתאריך
    05.11.2015
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי sarsur

הצטרף בתאריך
    18.08.2013
    עיר
    Najid

אתה לא יכול לדבר על קהילות אחרות כרגע במיוחד אם לא הוכח פה כלום בזמן שבו הקהילה הישראלית ה"עוזרת" חיכתה לתחרות כלשהי.
    lenovo חזקים בתחום, אני מאמין שיהיה משהו שלא מבייש את ההשקעה.

והצוות שינהל כל אירוע יהיה חייב לקבל תדרוך כמו שצריך, תתכונן לזה מבחינת קהילות אחרות ואנשים קודמים בקהילה הזאת, ממליץ לפנות למנהלים קודמים שעבדו בזמן שעוד היו תחרויות - Fucile
    PUPiPAP

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    נכתב במקור על ידי sarsur
    נייטקאפ?
    כאילו לא היה ברור מה שאני מסביר?

כל דבר שביקשתם עד עכשיו עשיתי.
    ועדין, יש חוסר שיתוף פעולה וזה מובן לא ציפיתי למשהו שונה אבל לפחות לגלות הבנה בנושא.

התחלתי עם נושא הנייטקאפים בקהילה מחדש בעקבות מצב שבו אני לא רואה 16 קבוצות רציניות שיוכלו לעמוד בטורניר.
    מרגיש לי שתוך שבוע (בתכלס פחות) קבוצה יכולה להתפרק אז כן התחלנו להריץ נייטקאפים לגיבוש קבוצות חדשות, או לפחות לנסות להביא למצב הזה...
    לא ציפיתי ולא אצפה שקבוצות רציניות ירשמו, מכיוון שהן כבר מוכנות לטורניר גדול.

נייטקאפים גם גיבשו את הצוות החדש סביב התחום התחרותי בכל מה שקשור אליו כגון שליטה בשרתי הליגה ניהול עריכה נסיון ועוד...
    ביקשתם GOTV? כן הנייטקאפים עוזרים לי למצוא שדרן ל TWITCH שיוכל לשדר לכם טורנירים גדולים...
    ובסופו של דבר, הנייטקאפים האלו הם מה שמראה לספונסר שהינה, יש פה קהילה ויש שיתוף פעולה...

לא משנה מה אעשה עם הצוות שלי, וללא ספק אנחנו עובדים שעות נוספות עד עכשיו, טורנירים מכל הסוגים תלויים נטו בשחקני הקהילה.
    רוצים פרסים? זה נטו תלוי בכם להירשם לדברים הקטנים.
    מקווה שנושא הנייטקאפים בקהילה עכשיו יהיה מובן .

זה התחיל מהדברים הקטנים.
    א. העברנו את שרתי הרייטיקס והפיקאפים לקהילה התחרותית
    ב. פתחנו שרת שלישי לשרתי הפיקאפ עם מוד חדש שנבנה לכלל השרתים
    ג. צוות חדש לגמרי חלקם בני 20+ מכיוון שגיל זה פאקטור עבורכם
    ד. אתר חדש לדירוג שחקני הפיקאפים נבנה עבורכם
    ה. ביקשתם טורניר ותחרויות אז כן התחלתי להריץ (ולא מעט זמן עבור כל טורניר קטן כזה)
    ו. ואז רציתם גם משהו גדול של 16 קבוצות ואיפה הפרסים אז הינה שמח לעדכן שגם זה מגיע כמו שאמרתי בהתחלה..

ועוד הרבה דברים קטנים שאין מה להזכיר פה כי זה כבר לא רלוונטי...

ובסופו של דבר זה מסתכם בשיתוף פעולה של שחקנים כמוך.
    אם אתה רואה את הדברים ככה, במקום להסתכל על זה כמו שרונן למעלה הסתכל על זה, איך בדיוק הדברים יקרו?

לסיכום אני לא שונה ממך ולא מרונן, אני רוצה לראות הצלחה אני רוצה לראות טורניר גדול עם קבוצות טובות באלי לראות לאן באלי לראות השקעה פרסים קהילה ישראלית גדולה וצומחת...
    אני לפחות מנסה
    אומרים מי שמנסה מצליח...
    נערך לאחרונה על ידי 1slot; 20.04.2017 בשעה 01:26.

הצטרף בתאריך
    12.03.2016

לא קראתי הכל או משהו אבל מה שאני כן יכול להגיד
    לא משנה כמה טורנירים ו NIGHTCUPS ובלהבלה תרימו זה לא ישנה את העובדה

שאין טורניר אחד שאין פה קבוצה שלא פורשת (יש נראה לי בכלל אחד בכמה חודשים וגם זה לא וזה לא שהפרסים וואו)
    שאתם מריצים PU ( מתי פעם אחרונה ראית שחקנים באמת בעלי שם בקהילה שלנו )

סיבה: למה שמישהו יבוא וישחק PU ויבזבז 3-4שעות ממשהו שלא יצא לו מזה כלום *תארגנו פרסים*
    כיף זה לא סיבה כיף אתה יכול למצוא ב FACEIT ו אפילו ברייטיקס או FFA

יש לכם שותפות חדשה כל הכבוד תוכיחו שאתם הולכים לעשות איתה משהו חוץ מלסחוט עוד קצת כסף מהתקציב הגדול והלא מבוזבז שלכם

הצטרף בתאריך
    25.07.2015
    נכתב במקור על ידי r0jestick
    לא קראתי הכל או משהו אבל מה שאני כן יכול להגיד
    לא משנה כמה טורנירים ו NIGHTCUPS ובלהבלה תרימו זה לא ישנה את העובדה

שאין טורניר אחד שאין פה קבוצה שלא פורשת (יש נראה לי בכלל אחד בכמה חודשים וגם זה לא וזה לא שהפרסים וואו)
    שאתם מריצים PU ( מתי פעם אחרונה ראית שחקנים באמת בעלי שם בקהילה שלנו )

סיבה: למה שמישהו יבוא וישחק PU ויבזבז 3-4שעות ממשהו שלא יצא לו מזה כלום *תארגנו פרסים*
    כיף זה לא סיבה כיף אתה יכול למצוא ב FACEIT ו אפילו ברייטיקס או FFA

יש לכם שותפות חדשה כל הכבוד תוכיחו שאתם הולכים לעשות איתה משהו חוץ מלסחוט עוד קצת כסף מהתקציב הגדול והלא מבוזבז שלכם
    אתה עכשיו גם רוצה פרסים על לשחק בפיקאפ ?
    זה שמישהו בא לקראת כולנו כאן ועושה פרסים לנייטקאפ בגלל שהרבה פה ביקשו הוא לא יתחיל עכשיו לממן בפרסים כל שטות עוד שניה על יהיה פה פרס על מי בילה הכי הרבה בריטייקס
    זה נשמע לך הגיוני?

הצטרף בתאריך
    05.11.2015
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי 1slot
    נייטקאפ?
    כאילו לא היה ברור מה שאני מסביר?

כל דבר שביקשתם עד עכשיו עשיתי.
    ועדין, יש חוסר שיתוף פעולה וזה מובן לא ציפיתי למשהו שונה אבל לפחות לגלות הבנה בנושא.

התחלתי עם נושא הנייטקאפים בקהילה מחדש בעקבות מצב שבו אני לא רואה 16 קבוצות רציניות שיוכלו לעמוד בטורניר.
    מרגיש לי שתוך שבוע (בתכלס פחות) קבוצה יכולה להתפרק אז כן התחלנו להריץ נייטקאפים לגיבוש קבוצות חדשות, או לפחות לנסות להביא למצב הזה...
    לא ציפיתי ולא אצפה שקבוצות רציניות ירשמו, מכיוון שהן כבר מוכנות לטורניר גדול.

נייטקאפים גם גיבשו את הצוות החדש סביב התחום התחרותי בכל מה שקשור אליו כגון שליטה בשרתי הליגה ניהול עריכה נסיון ועוד...
    ביקשתם GOTV? כן הנייטקאפים עוזרים לי למצוא שדרן ל TWITCH שיוכל לשדר לכם טורנירים גדולים...
    ובסופו של דבר, הנייטקאפים האלו הם מה שמראה לספונסר שהינה, יש פה קהילה ויש שיתוף פעולה...

לא משנה מה אעשה עם הצוות שלי, וללא ספק אנחנו עובדים שעות נוספות עד עכשיו, טורנירים מכל הסוגים תלויים נטו בשחקני הקהילה.
    רוצים פרסים? זה נטו תלוי בכם להירשם לדברים הקטנים.
    מקווה שנושא הנייטקאפים בקהילה עכשיו יהיה מובן .

זה התחיל מהדברים הקטנים.
    א. העברנו את שרתי הרייטיקס והפיקאפים לקהילה התחרותית
    ב. פתחנו שרת שלישי לשרתי הפיקאפ עם מוד חדש שנבנה לכלל השרתים
    ג. צוות חדש לגמרי חלקם בני 20+ מכיוון שגיל זה פאקטור עבורכם
    ד. אתר חדש לדירוג שחקני הפיקאפים נבנה עבורכם
    ה. ביקשתם טורניר ותחרויות אז כן התחלתי להריץ (ולא מעט זמן עבור כל טורניר קטן כזה)
    ו. ואז רציתם גם משהו גדול של 16 קבוצות ואיפה הפרסים אז הינה שמח לעדכן שגם זה מגיע כמו שאמרתי בהתחלה..

ועוד הרבה דברים קטנים שאין מה להזכיר פה כי זה כבר לא רלוונטי...

ובסופו של דבר זה מסתכם בשיתוף פעולה של שחקנים כמוך.
    אם אתה רואה את הדברים ככה, במקום להסתכל על זה כמו שרונן למעלה הסתכל על זה, איך בדיוק הדברים יקרו?

לסיכום אני לא שונה ממך ולא מרונן, אני רוצה לראות הצלחה אני רוצה לראות טורניר גדול עם קבוצות טובות באלי לראות לאן באלי לראות השקעה פרסים קהילה ישראלית גדולה וצומחת...
    אני לפחות מנסה
    אומרים מי שמנסה מצליח...
    בוא נתחיל מי זה שכח כבר מהנייטקאפ שלא בא לזלזל חז וחלילה בשחקנים אבל אין שם רמה. הרמה שם דומה ל facitcup אנחנו כשחקנים שמצפים לטורניר רוצים משהו איכותי ולא רק לאן בגמר שיש שם 10 מחשבים. כמו שאמרו זה לא סוד שעקפו אותכם . מקווה שתתחילו להפנים שהסטנדרטים עולים אבל גם הקהילה צריכה להראות נוכחות. בבקשה לא לנסות להגיד לי ניסנו ב 2015 דמי הרשמה 15 שקל ולא נרשמו לא. תעשו משהו חדש וזה יתן צאנס לקהילה להתפתח עוד פעם

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    נכתב במקור על ידי xkxkxl123
    אתה עכשיו גם רוצה פרסים על לשחק בפיקאפ ?
    זה שמישהו בא לקראת כולנו כאן ועושה פרסים לנייטקאפ בגלל שהרבה פה ביקשו הוא לא יתחיל עכשיו לממן בפרסים כל שטות עוד שניה על יהיה פה פרס על מי בילה הכי הרבה בריטייקס
    זה נשמע לך הגיוני?
    אני סתם מביא דוגמא ובמקום לעשות NIGHTCUP שלא יוצא לך כלום ממנו כול יום שיעשו משהו פעם בשבוע עם איזה סכום קטן סתם בשביל שיהיה תמריץ
    ואני מביא להם דוגמא אם כל הכבוד ואין כבוד אני לא הייתי מבזבז דקה מהזמן שלי על נייטקאפ ברמה הזאת
    אני מעדיף ללכת ל MM ולעשות טרולים כי לפחות יהיה לך כיף

אתה בא אתה רוצה לשחק נגד רמה לא נגד כול שחקן שני שאתה רואה שאתה נכנס ל RETAKE סרבר

הצטרף בתאריך
    22.04.2015
    עיר
    asd
    בוא נתחיל מי זה שכח כבר מהנייטקאפ שלא בא לזלזל חז וחלילה בשחקנים אבל אין שם רמה. הרמה שם דומה ל facitcup אנחנו כשחקנים שמצפים לטורניר רוצים משהו איכותי ולא רק לאן בגמר שיש שם 10 מחשבים. כמו שאמרו זה לא סוד שעקפו אותכם . מקווה שתתחילו להפנים שהסטנדרטים עולים אבל גם הקהילה צריכה להראות נוכחות. בבקשה לא לנסות להגיד לי ניסנו ב 2015 דמי הרשמה 15 שקל ולא נרשמו לא. תעשו משהו חדש וזה יתן צאנס לקהילה להתפתח עוד פעם
    אין לו ברירה.. הוא חייב להתחיל עם אדמינים תחשוב שאני ו DESPEZ (וגם כל אלו שהיו בצוות בהנהלה לפנינו בתכלס) השאירו עכשיו את הקהילה התחרותית בלי צוות וידע, הם חייבים לצבור קצת ניסיון כדי לעשות טורניר נורמלי עם 16 קבוצות (וגם כמו שהוא רשם טוררניר "נורמלי" יהיה בקרוב).
    נכתב במקור על ידי r0jestick
    אני סתם מביא דוגמא ובמקום לעשות NIGHTCUP שלא יוצא לך כלום ממנו כול יום שיעשו משהו פעם בשבוע עם איזה סכום קטן סתם בשביל שיהיה תמריץ
    ואני מביא להם דוגמא אם כל הכבוד ואין כבוד אני לא הייתי מבזבז דקה מהזמן שלי על נייטקאפ ברמה הזאת
    אני מעדיף ללכת ל MM ולעשות טרולים כי לפחות יהיה לך כיף

אתה בא אתה רוצה לשחק נגד רמה לא נגד כול שחקן שני שאתה רואה שאתה נכנס ל RETAKE סרבר
    תקרא את התגובה של 1SLOT, נייטקאפ בכלל יש רק פעם בשבוע (אם לא שמת לב) ועכשיו הוא גם אמר שבNC שיהיה יהיה פרס כל שהוא (ובתכלס כן יוצא לו מזה כמה דברים, הוא מראה לספונסרים וכו' שיש פה פעילות מסויימת ונותן גם לשחקנים חדשים בקהילה התחרותית קצת ניסיון)
    נערך לאחרונה על ידי neithaN; 20.04.2017 בשעה 12:16.

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    זה מדהים כמה תלונות יכולות להיות לכם והבדיחה הכי גדולה פה זה שהכל תלוי בכם....
    אין רמה? תביאו רמה! חצי מהשחקנים הטובים בארץ חברים תקראו לאחד מהם ותבקשו שיפרסמו לחברים שלהם כדי שתהיה רמה, פרסים על PU? ממש לא, קודם תתחילו לגבש קבוצות שמחזיקות יותר מחודש ואז נעשה טורנירים יותר רציניים, אני לא רואה שום סיבה לצ'פר מישהו על PU... אתם מעדיפים לשחקן FaceIt או Esea? לכו על זה... בזכות זה הקהילה הישראלית תקועה במקום בגלל שאתם מעדיפים לשלם כסף בשביל לשחק בשרתים עם פינג במקום להעלות רמה במערכות הישראליות. הדרישות שלכם לא יגמרו אף פעם אבל בשביל שתתחילו לקבל חצי ממה שאתם מבקשים אני ממליץ שתרגיעו את חברים שלכם שבוחרים להתרכז בשטויות במקום להגיד מילה טובה. תתחילו לעשות PUGS כדי שהרמה שם תעלה ואז יהיה אפשרות לבדוק אופציה לPUGS INVITED כמו שברגעים אלה עובדים על RETAKES INVITED. זה לא אפשרי להרים טורנירים ברמה גבוהה (בלי לדרוש ממכם מאות שקלים של הרשמה, שגם אם זה מה שבא לכם VGAMES לא מוכנה לעשות) שכל הקהילה מתלוננים כל היום ונגררים אחרי צ'יטרים לשעבר (שמאיזה שהיא סיבה לא מפריע לכם שהם כאן) שבוחרים להגיב בפורום, לקלל ולרדת לרמות נמוכות.
    בקיצור וזאת ההודעה האחרונה שאני מגיב כאן באשכול. מכאן ההחלטה מה לעשות היא שלכם אתם מוזמנים להישאר או ללכת אבל לדעתי עם ריכוז מאמצים קטן אפשר להגיע גם לרמות של אירופה עם השרתים שאתם משחקים בהם חינם והטורנירים (גם אם זה NC וגם אם זה 1VS1) עם פרסים, תנסו אולי להציע את עצמכם לצוות כדי שגם יהיה לכם השפעה על דברים מעבר ללשחק בפעילויות עצמן ואז נוכל גם להתחיל להריץ תחרויות סגורות של אנשים ברמה גבוהה יותר...

שבת שלום לכולם ומקווה שתצליחו לקרוא הפעם את כל ההודעה לפני שאתם מגיבים...

הצטרף בתאריך
    03.02.2017
    זה מדהים כמה תלונות יכולות להיות לכם והבדיחה הכי גדולה פה זה שהכל תלוי בכם....
    אין רמה? תביאו רמה! חצי מהשחקנים הטובים בארץ חברים תקראו לאחד מהם ותבקשו שיפרסמו לחברים שלהם כדי שתהיה רמה, פרסים על PU? ממש לא, קודם תתחילו לגבש קבוצות שמחזיקות יותר מחודש ואז נעשה טורנירים יותר רציניים, אני לא רואה שום סיבה לצ'פר מישהו על PU... אתם מעדיפים לשחקן FaceIt או Esea? לכו על זה... בזכות זה הקהילה הישראלית תקועה במקום בגלל שאתם מעדיפים לשלם כסף בשביל לשחק בשרתים עם פינג במקום להעלות רמה במערכות הישראליות. הדרישות שלכם לא יגמרו אף פעם אבל בשביל שתתחילו לקבל חצי ממה שאתם מבקשים אני ממליץ שתרגיעו את חברים שלכם שבוחרים להתרכז בשטויות במקום להגיד מילה טובה. תתחילו לעשות PUGS כדי שהרמה שם תעלה ואז יהיה אפשרות לבדוק אופציה לPUGS INVITED כמו שברגעים אלה עובדים על RETAKES INVITED. זה לא אפשרי להרים טורנירים ברמה גבוהה (בלי לדרוש ממכם מאות שקלים של הרשמה, שגם אם זה מה שבא לכם VGAMES לא מוכנה לעשות) שכל הקהילה מתלוננים כל היום ונגררים אחרי צ'יטרים לשעבר (שמאיזה שהיא סיבה לא מפריע לכם שהם כאן) שבוחרים להגיב בפורום, לקלל ולרדת לרמות נמוכות.
    בקיצור וזאת ההודעה האחרונה שאני מגיב כאן באשכול. מכאן ההחלטה מה לעשות היא שלכם אתם מוזמנים להישאר או ללכת אבל לדעתי עם ריכוז מאמצים קטן אפשר להגיע גם לרמות של אירופה עם השרתים שאתם משחקים בהם חינם והטורנירים (גם אם זה NC וגם אם זה 1VS1) עם פרסים, תנסו אולי להציע את עצמכם לצוות כדי שגם יהיה לכם השפעה על דברים מעבר ללשחק בפעילויות עצמן ואז נוכל גם להתחיל להריץ תחרויות סגורות של אנשים ברמה גבוהה יותר...

שבת שלום לכולם ומקווה שתצליחו לקרוא הפעם את כל ההודעה לפני שאתם מגיבים...

כל מילה בסלע חקוקה בן אדם!

הרשמה